Profile cover photo
Profile photo
ahmadipeco
3 followers -
فروشگاه احمدی نمایندگی فروش محصولات پلی ران | پوش فیت و لوله پلی اتیلن
فروشگاه احمدی نمایندگی فروش محصولات پلی ران | پوش فیت و لوله پلی اتیلن

3 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
پوش فیت سايلنت پلی ران

پوش فيت سايلنت در سیستم های فاضلاب ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات پوش فیت True Silent اتصالات پوش فیت صداهای ایجاد شده در اثر عبور جریان را جذب و در نتیجه آسایش بیشتری را برای ساکنین در ساختمان فراهم می سازد.
اتصالات و بست های پوش فیت منطبق بر کلیه استاندارد های روز دنیا می باشد. اتصالات پوش فیت مطمئن ترین جایگزین چدن در سیستم های فاضلاب ساختمانی هستند و از عمده ترین ویژگی آنها می توان به مقاومت فیزیکی و شیمیایی بسیار بالا، عمر طولانی، صرفه جویی هزینه ها، منتفی بودن امکان انسداد، آب بندی پایدار در همه شرایط و ایمنی در آتش سوزی اشاره نمود. از ویژگی های بست های پوش فیت می توان به مقاومت آنها در برابر خوردگی، زنگ زدگی، گیرش بسیار قوی، کاهش انتقال صدا به دیواره های ساختمان و ارتعاش و آسان بودن اجرا و تطابق پذیری با انواع لوله و اتصالات فاضلابی استاندارد اشاره کرد.
#پوش_فیت_سایلنت_پلی_ران
Add a comment...

Post has attachment
اتصالات پلی اتیلن پلی ران علاوه بر مقاوم بودن در مقابل مواد شیمیایی، شرایط نامطلوب محیطی و اشعه خورشید از سختی بالا و مقاومت بیشتری در برابر حرارت نیز برخوردار هستند، به تعبیری در زمره پلاستیک های مهندسی محسوب می شوند و در مقابل بازها و اسیدها دارای مقاومت خوبی بوده و در برابر سایش و تنش های فیزیکی بسیار پایدار هستند. قابلیت آب بندی اتصالات آبرسانی، تحمل فشار 6 تا 10 اتمسفر بسته به اندازه آنها از خصوصیات دیگر اتصالات آبرسانی می باشد. اتصالات آبرسانی دامنه سایز 20 تا 125 میلیمتر را پوشش می دهند. در آبیاری های تحت فشار قطره ای و بارانی، آب با قطر خارجی 20 تا 125 میلیمتر انتقال و توزیع می شود این اتصالات مطابق با استاندارد DIN8074 مورد استفاده قرار می گیرد.

#اتصالات_پلی_اتیلن_پلی_ران
Add a comment...

Post has attachment
پلی ران تولید کننده انواع اتصالات پلی اتیلن جوشی برای اتصالات لوله های پلی اتیلن با مواد مختلف PE63, PE80, PE100 و در سایزهای مختلف تولید می شوند. پلی ران پیشرو در تولید اتصالات پلی اتیلن جوشی طبق استاندارد های
#اتصالات_پلی_اتیلن_جوشی
Add a comment...

Post has attachment
اتصالات آبیاری قطره ای پلی ران

آبياري قطره اي آسان ترين راه آب دادن به هر گياه مانند درختان و تاكها ست و كمبود رطوبت خاك را قبل از پيداش مكش بالاتر اثر مصرف آب به وسيله گياه از طريق تبخير و تعرق، برطرف مي سازد. يك سيستم آبياري قطره اي به علت كاربرد موثر آب و نيروي كارگرداراي مزاياي آگرونوميكي ، آگروتكنيكي و اقتصادي منحصر به فرد است. سيستم قطره اي تنها نصف آب مورد نياز آبياري باراني يا سطحي مصرف مي كند. در آبياري قطره اي آب از يك شبكه لوله كم فشار به صورت يك الگوي از قبل تعيين شده ، پخش مي گردد. وسيله خروج آب به خاك "قطره چكان" نام دارد . قطره چكانها از طريق يك نازل باريك يا مسير جريان طويل، فشار موجود در شبكه لوله را كاهش مي دهند و موجب كاهش دبي تخليه تا حدود ليتر بر ساعت مي شوند.
#اتصالات_آبیاری_پلی_ران
Add a comment...

Post has attachment
اتصالات پیچی پلی اتیلن

اتصالات پیچی پلی اتیلن پلی ران برای اتصالات لوله تا فشار 10 اتمسفر و متناسب با استانداردهای معتبر جهانی تولید و عرضه می شوند. اتصالات پیچی پلی اتیلن معمولا از پلیمر پلی اتیلن با کیفیت بسیار بالا و مواد PE80 , PE 100 و در سایزهای متنوع 20، 25، 32، 40، 50، 63، 75، 90، 110 و 125 و در اشکال گوناگون انواع تبدیل، زانو، سه راهی، درپوش و رابط تولید می شوند.

#اتصالات_پیچی_پلی_اتیلن
#اتصالات_پیچی
Add a comment...

Post has attachment
پوش فیت پلی ران

از خصوصیات سیستم فاضلاب ساختمانی پوش فیت پلی ران می توان به ضد خوردگی و زنگ زدگی آن اشاره کرد؛ پوشش این اتصالات دارای حداقل صدا، کاهش ارتعاش، افزایش پایداری، تسهیل در امر اجرا و تطابق پذیری با انواع لوله و اتصالات فاضلابی استاندارد می باشد و در مقابل آتش سوزی از خود مقاومت نشان می دهند. این لوله ها دارای استاندارد B1-DIN4102هستند.
تنوع ابعادی آنها از نظر قطر لوله و اتصالات 40 تا 200 میلیمتر از لحاظ زوایا 15، 30، 45، 67، 87 درجه و طول لوله ها 300 تا 3000 میلیمتر می باشد. از خصوصیات دیگر سیستم پوش فیت می توان به آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط لرزش های غیر مخرب، نشست ساختمان، عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل سبکی آن، عدم انسداد و گرفتگی مجاری و قابلیت آبرسانی و آبیاری تحت فشار اشاره نمود.
#پوش_فیت #پوش_فیت_پلی_ران
Add a comment...

Post has attachment
لوله پلی اتیلن پلی ران

لوله های پلی اتیلن فاضلابی دارای فشار کاری 4 اتمسفر می باشد و از سایز 50 الی 250 موجود می باشند.
لوله های پلی اتیلن آبرسانی پلی ران دارای فشار 6 و 10 اتمسفر می باشد و از سایزهای 16 الی 250 در دسترس هستند.
مورد استفاده این لوله ها، در آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی می باشد که منطبق با استاندارد DIN8074 است. انتقال و توزیع آب با قطر خارجی 16 الی 250 میلیمتر در طول استاندارد می باشد.
#لوله_پلی_اتیلن #لوله_پلی_اتیلن_پلی_ران

Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded