Profile cover photo
Profile photo
Medpharm Polska Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Gluten to białko roślinne, które występuje w nasionach pszenicy, żyta i jęczmienia. Gluten może pojawić się również w owsie poprzez zanieczyszczenie tego zboża innymi ziarnami. Gluten zbudowany jest z dwóch typów białek, gliadyny i gluteniny. W połączeniu z wodą gluten nadaje ciastu elastyczność, wypieki są dzięki niemu pulchne i stosunkowo długo zachowują świeżość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.medpharm.pl/home/365-gluten-na-widelcu.html.
Photo

Post has attachment
Kosmetyki naturalne to produkty, które w swojej formule zawierają składniki pochodzenia roślinnego albo mineralnego. Kosmetyki te zwane również ekologicznymi - opierają się na ekstraktach ziołowych, olejach naturalnych i wyciągach z roślin, zbieranych z ekologicznych upraw. Kosmetyki naturalne wspomagają skórę twarzy i ciała w prawidłowym spełnianiu swoich fizjologicznych funkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.medpharm.pl/home/404-skarby-natury-w-kosmetyce.html.
Photo

Post has attachment
Witamina K jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada nie tylko za krzepliwość krwi, działa też przeciwnowotworowo i bierze udział w wapnieniu kości, zapobiegając osteoporozie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.medpharm.pl/66-nowosci.
Photo

Post has attachment
Toksykologia to nauka o truciznach zajmująca się badaniami jakościowymi i ilościowymi skutków szkodliwego działania związków chemicznych na człowieka i wszystkie formy życia. Toksykologia zajmuje się badaniem budowy chemicznej substancji toksycznych, ich właściwościami, przemianami w organizmie i środowisku, mechanizmami działania toksycznego, a także wykrywaniem i identyfikacją oraz oznaczaniem w materiale biologicznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.medpharm.pl/medycyna/146-podstawy-toksykologii.html.
Photo

Post has attachment
Masaż tensegracyjny jest masażem leczniczym, opartym na zasadach prawa tensegracji . Oferowana przez nas książka wyjaśnienie występowanie objawów bólowych w odległych częściach ciała w stosunku do miejsca występowania głównych dolegliwości w oparciu o zjawisko tensegracji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.medpharm.pl/medycyna/211--masaz-tensegracyjny.html.
Photo

Post has attachment
Celem osteopatii wisceralnej jest wyrównywanie napięć powięziowych oraz przywracanie prawidłowej ruchomości poszczególnych narządów. Praca poprzez system wisceralny, czyli narządów wewnętrznych jest dziś integralną częścią terapii osteopatycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.medpharm.pl/medycyna/349-przewodnik-po-osteopatii-wisceralnej-tom-i-9788378460701.html.
Photo

Post has attachment
Skóra jest największym organem naszego ciała, reagującym na choroby, napięcia emocjonalne czy nadmierny stres, a także wszelkie niekorzystne czynniki środowiska. Jest to także jedna z najważniejszych dróg eliminacji pozostałości procesu przemiany materii. Nasza skóra narażona jest codziennie nie tylko na to, co jest w środowisku, ale także na to, co jej aplikujemy w postaci kosmetyków oraz środków czystości. Stąd bardzo ważne jest dobieranie właściwych preparatów, którymi traktujemy nasz organizm. Kosmetyka naturalna gwarantuje bezpieczną i zdrową pielęgnację skóry, bez zakłócania jej naturalnego rytmu i procesów odnowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.medpharm.pl/home/404-skarby-natury-w-kosmetyce.html.
Photo

Post has attachment
Kamienie żółciowe w wątrobie i pęcherzyku żółciowym, mogą być niewidoczne podczas badania USG, ponieważ nie są uwapnione (w 90% przypadków ich nie widać). Z kolei te w wątrobie dla wielu lekarzy to jakiś wymysł. Zapewne spotkasz się ze zdziwieniem, niedowierzaniem, a nawet kpiną swojego lekarza, który będzie Cię odwodził od wykonania tego oczyszczania, strasząc wylądowaniem na pogotowiu. Strach trzyma ludzi pod kontrolą i wtedy biorą tabletki zamiast brać życie we własne ręce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.medpharm.pl/poradniki-i-inne/132-dieta-oczyszczajaca-watrobe-pokochaj-swoja-watrobe-i-zyj-dluzej.html.
Photo

Post has attachment
Obcujemy z nim na co dzień, czasem pozwalając sobie na grzeszną przyjemność, kiedy indziej zupełnie nieświadomie i jakby trochę przy okazji. Dajemy mu dostęp do naszego ciała, bo potrafi szybko i skutecznie zapewnić rozkosz… Tymczasem cukier jest jednym z największych, a przy tym najbardziej lekceważonych wrogów naszego zdrowia. Gorzka prawda o tym produkcie może być ciężka do przełknięcia, jednak warto ją znać i czasem powstrzymać się przed jego kolejną dawką. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://bit.ly/2v1vH30.
Photo

Post has attachment
Witamina K przede wszystkim zapewnia prawidłową krzepliwość krwi. Zapobiega krwawieniom wewnętrznym oraz krwotokom, jest czynnikiem zmniejszającym nadmierne, obfite krwawienia miesiączkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://bit.ly/2u1b6Yt.
Photo
Wait while more posts are being loaded