Profile

Cover photo
Iran Decorasion
1 follower|782 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos+1's

Stream

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
از کلکسیون کاغذ دیواری ما دیدن نمایید:
 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
رنگ های مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب

با این وجود نباید از اصول طراحی رنگ کاغذ دیواری ها در دکوراسیون و تاثیرات ناخودآگاهی که هریک از خانواده های رنگی بر روح و روان ما به جا می گذارد ، غافل شد.

ضمن مدنظر داشتن سلیقه صاحب اتاق خواب باید کاربرد یک اتاق خواب را نیز در نظر داشت . یک اتاق خواب باید همواره فضایی آرامش بخش و راحت باشد که مکانی مناسب برای خواب و استراحت را فراهم آورد.

هنگام طراحی رنگ کاغذ دیواری یک اتاق خواب بهتر است از انتخاب رنگ های درخشان پرهیز کنیم . چرا که ممکن است هنگام استراحت این رنگ ها آزاردهنده به نظر برسند .

اگر به دنبال اتاق خوابی با فضای گرم سنتی و اندکی تجملی هستید ، استفاده از رنگ های به کار رفته در صنایع دستی شرقی راه حلی مناسب برای دستیابی به چنین فضایی است .

رنگ های گرمی چون طلایی ، نارنجی ها ، قرمزهای پرمایه و آجری های به کار رفته در طرح های سنتی شرقی در کاغذ دیواری ها عاملی مهم در ایجاد نمایی با شکوه و گرم در یک دکوراسیون داخلی هستند . علاوه بر به کارگیری این رنگ ها در فضای اتاق استفاده از پارچه های ابریشمی و کتان طرح دار ، تابلوها و مجسمه های زینتی شرقی ، پارچه های سوزندوزی و قلمکار غنا جذابیت این دکوراسیون را دو چندان می کند . برای نیل به موفقیت در ترکیب سطوح طرح دار گوناگون در چنین دکوراسیونی لازم است . سطوحی ساده وروشن به منظور استراحت چشم در فضای اتاق در نظر گرفته شوند که رنگ ساده و روشن روی دیوارهای اتاق می تواند این نقش را به خوبی ایفا کند .

ترکیب رنگ های زرد و سبز در کاغذ دیواری از آنجا که سبز یکی از رنگ های مشتق شده از زرد است ، در فضای اتاق خواب بسیار موفق و مناسب خواهد بود .اما باید به خاطر داشته باشیم که غالب شدن رنگ سبز بر زرد در یک اتاق نشیمن بر جذابیت و زندگی در آن می افزاید .اما در یک اتاق خواب اختصاصی قسمت اعظم فضا به رنگ زرد سادگی و آرامشی که لازمه یک اتاق خواب است به آن می بخشد . حال آنکه غالب شدن رنگ سبز در اتاق خواب بیش از میزان لازم به فضا شور و انرژی می بخشد .

انتخاب رنگ کاغذ دیواری در اتاق کودکان خود از قواعدی جداگانه برخوردار است . اتاق خواب نوزادان را بهتر است با رنگ های ملایم و پاستلی آرایش کنیم . اتاق خواب کودکان خردسال و نوجونان را نیز می توانیم با رنگ های شاد و پر انرژی تر زینت دهیم .

استفاده از ترکیب رنگ های هارمونیک که در چرخه رنگ در کنار یکدیگر قرار گرفته اند نیز در دکوراسیون داخلی یک اتاق خواب می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد ، به عنوان مثال استفاده از تونالیته های مختلف رنگ بنفش و سبز در کنار یک رنگ روشن متضاد مانند کرم فضایی زیبا می آفریند.

آنچه باید در طراحی رنگی دکوراسیون داخلی یک اتاق خواب همواره در نظر داشته باشیم این است که نه تنها انتخاب مجموعه های از رنگ ها برای کاغذ دیواری بلکه میزان به کارگیری آنها و سطوحی که اشغال می کنند در مقایسه با هم نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است .

هم چنین برای ایجاد رابطه میان سطوح رنگی گوناگون با استفاده از جزئیاتی چون یک قاب عکس ، حاشیه های کاغذ دیواری نصب شده به دیوار ، تکرار طرح خاصی بر روی ملحفه

و روبالشی ها و یا حتی قرار دادن یک جفت آباژور یا گلدان به روی پا تختی ها یا میز آرایش می تواند به دکوراسیون یک اتاق انسجام و هماهنگی بیشتری ببخشد .


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
کاغذ دیواری اتاق خواب

اصلی ترین فضای یک خانه در دکوراسیون داخلی که به نوعی قلب خانه نیز نامیده می ش.د و اتاق خواب می باشد و مهترین قسمت اتاق خواب خواب نیز مربوط به کاغذ دیواری اتاق خواب می شود. چون فضایی که روی تخت خواب دراز کشیده ایم و بیدار می شویم و مشاهده می کنیم نیاز به طرح های زیبا و دلنشین داردکه می توان از طرح های کاغذ دیواری اتاق خواب استفاده کنیم. کاغذ دیواری اتاق خواب دارای طرح ها و رنگ های متفاوت می باشد. ولی بهترین رنگ برایکاغذ دیواری اتاق خواب استفاده از کاغذ دیواری های رنگ روشن و بسیار آرامش بخش می باشد. استفاده از کاغذ دیواری رنگ تیره و سرد برای اتاق خواب باعث می شود که احساس دل مردگی و حس ناراحتی و کوچکتر شدن را می دهد.معمولا کاغذ دیواری اتاق خواب از یک نوع رنگ و یا به صورت ترکیبی استفاده می شود. کاغذ دیواری اتاق خواب به نوعی قلب یک خانه بوده چرا که می تواند احساس آرامش و احساس ناراحتی را از طریق کاغذ دیواری و دید بصری به ما القا کند که این احساس می تواند در تمام خانه و اعضا منتقل می شود.


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
کاغذ دیواری روستر

شرکت ایران دکوراسیون در نظر دارد تا با ارائه بهترین خدمات به مشتریان در رابطه با کاغذ دیواری و ارائه آلبوم های کاغذ دیواری با شما همراه باشد.

کاغذ دیواری روستر قابل استفاده برای تمامی فضاها کاربرد دارد.

تنوع در رنگ و طرح های آلبوم کاغذ دیواری روستر

کاغذ دیواری روستر از جنس NOn-woven و روکش فوم و قابل شست و شو

کاغذ دیواری روستر در عرض 53 سانتی متر با طول 10 متر

ارائه بهترین و جدیدترین آلبوم های کاغذ دیواری روستربرای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
کاغذ دیواری قابل شست و شو

کاغذ دیواری که از جنس وینیل باشد قابل شست و شو در همه فضاهای داخلی می باشد.

کاغذ دیواری قابل شست و شو در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار موجود می باشد.

انواع کاغذ دیواری های قابل شستشو مربوط به کاغذ دیواری چینی و ایتالیایی و آمریکایی می باشد ، به صورتی که جنس این کاغذ دیواری از جنس کاغذ های فشرده بوده و

جنس پلاستیکی این کاغذ دیواری باعث عدم ورود آب به داخل کاغذ شده و این کاغذ دیواری را ضد آب میکند.


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
نحوه انتخاب صحیح کاغذ دیواری

انتخاب یک کاغذ دیواری صحیح و خوب کاری سخت و هراسناک است؛ به خصوص اگر قبلا این کار را انجام نداده باشید. دلیل سختی انتخاب کاغذ دیواری این است که تنوع بیشماری از کاغذ دیواری از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنین جنس پشت کاغذ دیواری در بازار موجود است که باید از بین این تنوع بیشمار، مناسب‌ترین گزینه را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب و استفاده کنید.


با این حال این اطمینان را به شما می‌دهیم که راه‌هایی برای تسهیل این فرایند وجود دارد. یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای‌ آسان‌تر شدن انتخاب کاغذ دیواری، این است که شما قبل از رفتن به فروشگاه‌ها برای انتخاب و خرید، ایده و طرحی واضح و شفاف از آنچه می‌خواهید داشته باشید. در ادامه مطلب نیز راه‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که با در نظر داشتن آنها بتوانید انتخابی از سر آگاهی داشته باشید. در این مطلب در مورد اینکه چرا، کجا و چگونه باید از کاغذ دیواری استفاده کنید، اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد


چرا کاغذ دیواری؟

ممکن است این سوال وجود داشته باشد که اگر انتخاب و نصب کاغذ دیواری سخت و پر از دردسر است، چرا باید از آن استفاده کرد؟ چرا به جای آن از رنگ‌آمیزی برای دیوارها استفاده نکنیم؟ در جواب باید بگوییم یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از کاغذ دیواری این است که طرح‌ها و رنگ‌هایی که به وسیله کاغذ دیواری می‌توان روی دیوار به وجود آورد، در حقیقت با نقاشی دیوارها غیرممکن است.


رنگ‌آمیزی دیوارها کاری بسیار عالی و ایده‌آل است، اما به شرطی که تمایل به تک‌رنگ بودن دیوارها داشته باشید یا بخواهید از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده برای دیوار‌های مجاور استفاده کنید. اما اگر تمایل دارید طرح و نقشی خاص را با جلوه‌ای جذاب و متمایز بر دیوار داشته باشید یا منظره‌ای دیدنی را روی دیوار خانه خود ایجاد کنید، تنها راه، استفاده از کاغذ دیواری است؛ زیرا در صورتی که شما در زمینه هنر طراحی و نقاشی توانایی خوبی نداشته باشید، ایجاد طرح و نقش زیبا روی دیوار، مطمئنا از توان شما خارج خواهد بود، بنابراین اینجاست که کاغذ دیواری بهترین گزینه برای دکوراسیون است.


کاغذ دیواری را می‌توان به نحوه‌های مختلف روی دیوارهای یک فضا نصب کرد. برای مثال می‌توان تمام دیوارها را با یک مدل کاغذ دیواری پوشش داد یا برای برجسته کردن نقطه کانونی، تنها یک دیوار اتاق را کاغذ دیواری کرد؛ هم‌چنین می‌توان برای هر دیوار، از کاغذ دیواری با طرح‌های متفاوت استفاده کرد.

نحوه نصب و زیرسازی دیوار برای کاغذ دیواری :

زیرسازی : بعد از فراهم کردن موارد و ابزار برای نصب کاغذ دیواری ، نوبت به بازبینی و زیرسازی دیوار برای اجرای کاغذ دیواری می رسد. دیوار فضایی که قصد دارید آن را کاغذ دیواری کنید اگر نم داشته باشد باید علاوه بر نم ، ریشه و منبع نم را از بین ببرید که دوباره نم ندهد و از خراب شدن کاغذ دیواری بر روی دیوار جلوگیری کند.برای این کار ابتدا کلید و پریزها را باز می کنند و قسمت های نم دار را با کاردک فلزی می تراشند تا چند سانت این کار انجام می گیرد تا تمام گچ های خیس دیوار گرفته شودتا به قسمتی که منبع نم است برسند و مشکل را برطرف نمایند.سپس مجددا دیوار گچ می شود و بقیه مراحل بعد از خشک شدن گچ ادامه می یابد.

اگر کل دیوار گچ باشد باید رنگ زده شود و بعد از رنگ روغن الیف زده شود و اگر دیوار رنگ باشد که اجرای کاغذ دیواری به راحتی و بدون زیرسازی انجام می گیرد.

اجرای کاغذ دیواری روی کلیه دیوارهای داخلی قابل اجرا است فقط باید سطح دیوار کاملا صاف باشد و بدون هیچ گونه زدگی و خلل و فرج

نصب کاغذ دیواری برای دیوارهای داخلی کار بسیار آسانی است. فقط کافیست که سطح دیوارتان کاملا صاف باشد و هیچ خلل و فرجی روی دیوارتان نباشد. نصب کاغذ دیواری با استفاده از چسب مخصوص خود روی دیوار با توجه به ابعاد و اندازه دلخواه نصب می شود . اگر روی دیوار نمی وجود داشته باشد باید نم آن گرفته شود و پس از آن کاغذ دیواری نصب شود. نصب رول های کاغذ دیواری از بالای دیوار به پایین صورت می گیرد . باید دقت نمود که موقع نصب سطح کاغذ دیواری به صورت صاف به روی دیوار بچسبد و داخل آن را هوا نگیرد. هنگام کار باید پنجره ها بسته و شوفاژ خاموش باشد. طول کاغذ دیواری باید 5 سانتیمتر از سقف و کف اتاق بیشتر باشد.

مراحل اجرای نصب کاغذ دیواری :

پشت کاغذ دیواری را با چسب کاغذ دیواری به وسیله یک فرچه تمیز چسب می زنیم.

کاغذ دیواری چسب زده شده را به اندازه 2/3 و 1/3 تا میکنیم طوری که کاغذ دیواری از عرض نشکند.

کاغذ دیواری چسب زده شده را به مدت 15 دقیقه روی هم انباشته می کنیم.

کناره در و پنجره و گوشه را قبل از خشک شدن با کاتر می بریم . 5 سانتیمتر اضافه کف و سقف را نیز با کاتر برش می دهیم/

برای چسباندن کاغذ دیواری به دیوار از یک فرچه سفت و لبه ها از یک رول پلاستیکی استفاده می کنیم.

عملیات نقاشی پس از خشک شدن (24 ساعت) قابل اجرا می باشد.


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
رنگ مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب :

در واقع ضمن مدنظر داشتن سلیقه صاحب اتاق خواب باید کاربرد یک اتاق خواب را نیز در نظر داشت. یک اتاق خواب باید همواره فضایى آرامش بخش و راحت باشد که مکانى مناسب براى خواب و استراحت را فراهم آورد هنگام طراحى رنگ یک اتاق خواب بهتر است از انتخاب رنگ هاى درخشان پرهیز کنیم چرا که ممکن است هنگام استراحت این رنگ ها آزاردهنده به نظر برسند در نتیجه رنگ کاغذ دیواری بهتر است رنگ های روشن و یا ترکیبی مانند رنگ های کرم – نارنجی - صورتی کم رنگ و یا ترکیبی از زرد وسبزیا زرد و نارنجی به شرطی که رنگ زرد رنگ غالب باشد استفاده نمود همچنین در صورتی که مشتری خواهان یک اتاق خواب با فضای گرم سنتی و اندکی تجمل گرایانه باشد می تواند از ترکیب رنگهای طلایی با آجری یا قرمز استفاده نماید .

رنگ مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب کودک:

برای اتاق کودک حتما باید از رنگ های شاد و گرم استفاده نمود مانند رنگ های قرمز – زرد – آبی و. . . معمولا برای کودکان کاغذ دیواری مربوط به همان سنین وجود دارد می توان از طرحهای کارتنی – یا شاد مخصوص به همان سن انتخاب نمود . بهتر است در صورت امکان کاغذ دیواری و طرح آن با توجه به تخیل و نظر خود کودک انتخاب شود .

رنگ مناسب کاغذ دیواری برای اتاق غذا خوری:

معمولا در این اتاق ها از ترکیب رنگ قرمز ، زرشکی با رنگ های بژ ، سفید و یا طلایی استفاده می شود توجه به سلیقه افراد مقدار این رنگ ها را کم و زیاد می کنند . رنگ های قرمز و زرشکی باعث ایجاد اشتها و حالت مطبوع در خوردن غذا می شود .

رنگ مناسب کاغذ دیواری برای اتاق پذیرایی:

رنگ کاغذ دیواری برای اتاق پذیرایی باید به گونه ایی باشد که برای ساکنان آن شور و انرژی را به همراه بیاورد انتخاب رنگ کاغذ دیواری بستگی زیادی به رنگ مبلمان ، کفپوش یا موکت و سایر دکوراسیون آن دارد معمولا می توان ترکیبی از رنگ روشن در زمینه اصلی و رنگ های مکمل و پر انرژی متناسب با سایر دکوراسیون در کنار زمینه اصلی استفاده نمود همچنین میتوان در وجوه مختلف دیوار ها رنگهای مکمل و هماهنگ متناسب با سایر دکوراسیون را بکار برد .

شرایط مکان مورد نصب کاغذ دیواری:

- فقط روی دیوارهای کاملا خشک با توجه به تشخیص نصاب پس از بازدید ازمکان مورد نظر ، کاغذ دیواری قابل نصب می باشد در صورت اینکه مکان مورد نصب تازه گچ کاری شده باشد وگچ دیوار خشک نشده باشد و یا مکان مورد نظر مرطوب بوده یا گچ فاسد شده باشد از نصب کاغذ دیواری خودداری شود . در خانه های جدید ساخت حداقل سه ماه بعد از گچ کاری کاغذ نصب شود .

- در صورتیکه بر روی دیوار ناهمواری و شیار وجود داشته باشد قبل از نصب باید این موارد توسط نصاب با بتونه کاری برطرف شود
.

- دو تا سه روز قبل و بعد از نصب کاغذ دیواری تغییر دمایی زیاد در محل مورد نصب نباید ایجاد شود به عنوان مثال در زمستا ن از بخاری و در تابستان از کولر در این مدت استفاده نشود . تا از اثر انبساط وانقباض کاغذ در زمان خشک شدن چسب اجتناب شود . همچنین در موقع نصب درها و پنجره ها باز باشد .

- بعضی از کاغذ دیواری ها را روی سقف هم می توان نصب نمود معمولا در گیلان به دلیل رطوبت بهتر است از نصب کاغذ دیواری روی سقف اجتناب نمود .

- امکان نصب کاغذ دیواری و اندازه گیری مکان مورد نصب کاغذ دیواری به عهده نصاب می باشد.

روش نگهداری کاغذ دیواری:

- علایم مربوط به روش نگهداری و قابلیت شستشو و لکه زدایی در پشت هر ورق کاغذ دیواری توسط شرکت سازنده نمایش داده شده است .
- معمولا برای تمییز کردن کاغذ دیواری از پارچه نمدار آغشته به مقداری مواد شوینده مانند صابون استفاده شود.

- جنس کاغذ دیواری وینیل و دارای روکش پلی استر می باشد هر چقدر پلی استر آن بیشتر باشد قابلیت شسنشوی بهتری را دارد..

دلیل خوب برای کاربرد کاغذ دیواری:

1-کاغذ دیواریها ارزان هستند.
با توجه به طول عمر رنگ و هزینه محصولاتی که باید بطور کلی رنگ شوند و همین هزینه یک رنگ خوب را بهم اضافه نمائید، شما متوجه خواهید شد که لزوماً شما نباید پول زیادی بابت کاغذ دیواری پرداخت نمائید.
2-کاغذ دیواریها دارای عمر طولانی هستند.
3-پو شاندن دیوارها با کاغذ دیواری بسیار آسان است.
کار کردن در پروسه رنگ آمیزی با چکه کردن و ترشح رنگ ، باعث ناراحتی و آزار می شود . در طی پوشاندن دیوارها با کاغذ دیواری در صورتیکه زمانی چسب چکه می کند (برای مثال به چوب و یا کنار پنجره ای پاشیده شود) ، به آسانی می تواند با یک اسفنج مرطوب پاک شود .
4-سرعت اجراء برای پوشاندن دیوارها بالا می باشد.
همه کارها وقتی که کاغذ دیواری نصب گردید- تمام شده است .شما وقتتان را ذخیره کرده اید، برای مثال منتظر خشک شدن رنگ در رنگ آمیزی دیوارها نمی شوید.
5-کاغذ دیواری ها همیشه رنگ درستی دارند.
هنگامیکه در رنگ آمیزی دیوارها ، رنگها رابا هم مخلوط می کنیم ، همیشه ممکن است یک اختلاف خفیفی در رنگها وجود داشته باشد و رنگها ی روی دیوار اغلب ، با آنچه که در نظرتان است متفاوت به نظر می رسند. ولی هنگامیکه شما کاغذ دیواری راروی دیوار نصب می کنید ، همان رنگی است که انتخاب نموده اید .
6-کاغذ دیواری ها جو خاصی را ایجاد می کنند.
کاغذ دیواری ساده ترین و اقتصادی ترین روشی است که با دکوراسیون داخلی می تواند بطور کامل هماهنگ گردد.رنگها ی انتخابی با توجه به کاربری ، الگو و ساختار ها روی هم رفته یک تصویری را تولید می کند که یک فضای هماهنگی را در هر اطاق خلق می نماید .
7-کاغذ دیواری ها حالتی از زندگی را بیان می کنند.
کاغذ دیواری انتخاب شده توسط شما بیانگر پویش زندگی و نشانه طرز برخورد و گرایش شما در زندگی است.
بسته به شخصیت شما ، شما می توانید فطرت و طبیعتان و الویت ها یتان را در هر اطاق از طریق رنگ ها ، الگو و ساختار ها نشان دهید .

8-کاغذ دیواریها یک اطاق را مجزا و شخصی می سازند.
تنوع گسترده کاغذ دیواری ها این امکان را به شما میدهد که با استفاده از طرحهای غیر قابل شمارش و نامحدود محیط زندگی خود را هماهنگ با اطاق ، مبلمان و دیگر قسمتهای فضا بصورت منحصر بفرد بیافرینید.


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91

 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
مشخصات آلبوم کاغذ دیواری

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری نوارا : آلبوم کاغذ دیواری نوارا منتخبی از چند آلبوم پی اس آلمان است.سبک این آلبوم مدرن است و با استفاده از مولفه های گل و رنگبندی های شفاف یک اثر جذاب و هنری است.

کاربری این آلبوم کاغذ دیواری نوارا در بسیاری از فضاها از فروشگاه گرفته تا سالن های اداری و اتاق های خانه های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

رول های کاغذ دیواری نوارا این آلبوم همگی با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.05 متر می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری اسپود لایت : آلبوم کاغذ دیواری اسپود لایت مجموعه منتخبی از چند آلبوم منتخبی از چند آلبوم پی اس آلمان است که توسط طراح مشهور Dieter bohlen طراحی شده است. سبک این آلبوم مدرن است .

این آلبوم کاغذ دیواری در سال 2015 طراحی شده است. رول های کاغذ دیواری اسپودلایت با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.05 متر می باشد .

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری ویلسون : آلبوم کاغذ دیواری ویلسون دارای طراحی بی نظیری است .سبک این آلبوم کلاسیک می باشد.همه کدهای کاغذ دیواری در این آلبوم با عرض 70 سانتیمتر و از با کیفیت ترین مواد اولیه و ضخامت کاغذ بالا ساخته شده است. آلبوم کاغذ دیواری ویلسون قابلیت هماهنگ شدن با انواع دکوراسیون داخلی را دارا می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری اکس تریم کالرز : آلبوم کاغذ دیواری اکس تریم کالرز یکی دیگر از تولیدات کارخانه پی اس آلمان است که با استفاده از طراحی مدرن از گل و رنگ های شاد ، شفاف و تلفیقی از رنگ های متضاد و نقوش انتزاعی یک محیط پر جذب و جوش و شاد را به وجود می آورد.رول های این آلبوم کاغذ دیواری با عرض 53 سانتیمتر و با طول 10.05 متر می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری پارامونت : آلبوم کاغذ دیواری های پارامونت بسیار ضخیم بوده و از بهترین مواد اولیه تشکیل شده است و در انتهای آلبوم طرح های بسیار زیبابا نمای ظاهری چرم وجود دارد که در طراحی های مدرن و دفاتر اداری و دکوراسیون های مدرن استفاده می گردد. رول های کاغذ دیواری پارامونت با عرض 53 سانتیمتر و با طول 10.05 متر می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری پاناما : آلبوم کاغذ دیواری پاناما تلفیقی از هنر و زیبایی می باشد . مواد اولیه این آلبوم از بالاترین کیفیت برخوردار است.رول های کاغذ دیواری این آلبوم با عرض 53 سانتیمتر و با طول 10.05 متر می باشد .

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری پروت : آلبوم کاغذ دیواری پروت از سری آلبوم های کلاسیک با طرح های داموس است که طرح های سنتی را با رنگ های زیبا درهم آمیخته است. رول های کاغذ دیواری پروت با عرض 53 سانتیمتر و با طول 10.05 متر می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری دریم لند : آلبوم کاغذ دیواری دریم لند یک آلبوم جامع با طرح های کلاسیک و مدرن می باشد که طیفی از رنگ های شاد و روشن با طراحی زیبا از خود جای داده است . می توان از طرح های این کاغذ دیواری در سالن پذیرایی و اتاق خواب ها بهره برد. رول های کاغذ دیواری این آلبوم همگی با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.05 متر می باشد .

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری دینو : آلبوم کاغذ دیواری دینو متناسب با سلایق کودکان طراحی شده است و اصول روانشناسی کودک و نوجوان در انتخاب و تولید رنگ و طرح های آن تاثیرگذار بوده است تا باعث آرامش خاطر کودکان و نوجوانان گردد. رول های کاغذ دیواری دینو همگی با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.05 متر می باشد .

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری استدیو لاین : آلبوم کاغذ دیواری استدیو لاین یکی دیگر از تولیدات کارخانه پی اس آلمان است که توسط یکی از بزرگترین طراحان مد آلمان طراحی شده است . دارای رنگ های آبی سلطنتی با اکلیل های پر زرق و برق و طرح های فاخری که مناسب با طراحی های مدرن و باشکوه است . رول های کاغذ دیواری این آلبوم با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.05 متر می باشد .

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری سینفونیا : آلبوم کاغذ دیواری سینفونیا از تولیدات کارخانه پی اس آلمان است و طرح های زیبا با طیف رنگی روشن و با کیفیت خیلی بالای کاغذ و مواد اولیه آلبوم اررشمندی را به وجود آورده است که با طراحی های مدرن و سنتی می توان در هر فضایی از آن استفاده کرد . بیشتر طرح های این آلبوم به صورت راسته ای و بدون نیاز به هماهنگ کردن با کاغذهای کنار خود هستند.به طوری که برای بلندتر نشان دادن ارتفاع دیوار مناسب اند .رول های کاغذ دیواری سینفونیا با عرض 53 رسانتیمتر و طول 10.05 متر می باشد .

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری دوج : کاغذ دیواری دوج با که ( 43 الی 4399 دارای عرض 53 سانتیمتری ) ( کد 4800 الی 4899 دارای عرض 70 سانتیمتری ) ( کد 6100 الی 6199 دارای عرض 106 سانتیمتری و همگی دارای طول 10.05 متر می باشند .

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری کاریلون : رول های کاغذ دیواری کاریلون همگی با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.5 متری می باشد.کاغذ دیواری کاریلون مناسب برای پوشش تمامی دیوارهای داخلی فضا می باشد.کاغذ دیواری کاریلون دارای رنگ های ملایم و آرامش بخش است.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری سانتانا : آلبوم کاغذ دیواری سانتانا یکی از آخرین بار تولیدات کارخانه گراندکو بلژیک است و مانند سایر تولیدات فاخر این کارخانه از کیفیت بالای در جنس مواد اولیه و طراحی به همراه طیف گسترده ای از رنگ برخوردار است. رول های کاغذ دیواری سانتانا همگی با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.5 متر می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری سنسیشن : آلبوم کاغذ دیواری سنسیشن در کارخانه گراندکو بلژیک تولید شده .کاغذ دیواری سنسیشن در رنگ و طراحی هم جزء آلبوم های مدرن و بروز دنیا به حساب می آید و می توان از تنوع و طرح های مختلف آن در فضاهای داخلی ساختمان با کاربری متفاوت استفاده کرد و یک محیط روشن و شیک و زیبا را به وجود آورد. رول های کاغذ دیواری سنسیشن با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.5 متر می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری ماکاسار : آلبوم کاغذ دیواری ماکاسار یک آلبوم فرانسوی است که از خود کشور فرانسه تولید شده است. سبک این آلبوم مدرن است و برای فضاهای مختلف داخلی استفاده می شود. در طرح ها و رنگ بندی های بسیار زیبا و شیک می باشد.رول های کاغذ دیواری ماکاسار با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.5 متر می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری بریتنی : کاغذ دیواری بریتنی یکی از آلبوم های کاغذ دیواری پرطرفدار برای دیوارهای پذیرایی و اتاق نشیمن است.که با طرح های زیبا و درخشنده موجود می باشد. کاغذ دیواری بریتنی با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.5 متر می باشد.

مشخصات آلبوم کاغذ دیواری ادیسه : کاغذ دیواری ادیسه با طرح های متفاوت و رنگبندی های مختلف مناسب برای دیوارهای اتاق نشیمن به صورت طرحدار وساده به کار می رود. رول های کاغذ دیواری ادیسه با عرض 53 سانتیمتر و طول 10.5 متر می باشند.


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
2
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
کاغذ دیواری سه بعدی

امروزه برای زیبایی های فضای منزل استفاده از کاغذ دیواری بسیار توصیه می شود. جدیدترین متریال کاغذ دیواری را میتوان به کاغذ دیواری سه بعدی تعریف کرد که این کاغذ دیواریبا توجه به نوع بافت . طرحی که دارد باعث می شود که در دید این کاغذ دیواری سه بعدی دیده می شود. اولین بار ژاپنی توانستند طرح های سه بعدی را وارد صنعت کاغذ دیواری کنند. کاغذ دیواری سه بعدی باعث می شود که حس و حال عجیبی نسبت به طرحکاغذ دیواری و دید بصری ایجاد شود و تمامی طرح ها را به صورت کاملا بعد دار مشاهده نمایید . کاغذ دیواری سه بعدی در طرح ها و رنگ های متفاوت تولید شده و سهم کشور چین و کره در کاغذ دیواری سه بعدی به نسبت بقیه کشورها بیشتر است. کاغذ دیواری های سه بعدی در عرض های 70 سانتیمتری بیشتر تولید می شود و کاغذ دیواری سه بعدی در طرح های خانگی از جمله کاغذ دیواری طرح سه بعدی آجر ، کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ ، کاغذ دیواری سه بعدی طرحدار بیشترین نوع از کاغذ دیواری سه بعدی می باشد.
کاغذ دیواری سه بعدی در همه سبک ها موجود می باشد


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
2
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
کاغذ دیواری ارزان

فروش ویژه کاغذ دیواری ارزان قیمت از متری 45000 هزار تومان به بالا با کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی و کاغذ دیواری چینی

قیمت محصولات کاغذ دیواریارزان در شرکت ایران دکوراسیون

قیمت بدون نصب کاغذ دیواریارزان : منظور قیمت خود محصول + انبارداری می باشد.

قیمت با نصب کاغذ دیواریارزان : منظور قیمت محصول + انبارداری + نصب می باشد.

قیمت ویژه کاغذ دیواریارزان: منظور بازدید +مشاوره رایگان + نمونه محصول + نصب می باشد.برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
کاغذ دیواری راش

کاغذ دیواری راش محصول کشور آلمان است. جنس کاغذ دیواری راش از وینیل است و قابل شست و شو می باشد. سبک کاغذ دیواری راش مدرن است. ابعاد کاغذ دیواری راش در عرض 53 سانتی متر و با طول 10 متر می باشد. در رنگ ها و طرح های متنوع و قابل استفاده برای انواع فضاهای داخلی می باشد.


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
1
Add a comment...

Iran Decorasion

Shared publicly  - 
 
انواع مدل کاغذ دیواری

انواع مدل های کاغذ دیواری بسته به جنس کاغذ دیواری متفاوت می باشد . کاغذ دیواری دارای متریال از جنس پارچه و کاغذ های فشرده می باشد .

کاغذ دیواری دارای سبک های مختلفی دارد:

1- کاغذ دیواری کلاسیک

2- کاغذ دیواری مدرن

3- کاغذ دیواری پست مدرن

کاغذ دیواری کلاسیک بیشتر مخصوص فضاهای مسکونی می باشد قابلیت استفاده در فضاهای اداری که به صورت سنتی کارشده را نیز دارد

کاغذ دیواری مدرن بیشتر مربوط به فضاهای که جوانان میپسندند و بیشتر این کاغذ دیواری ها از رنگ های سفید و مشکی و یا به صورت کاغذ دیواری 3بعدی می باشد.


برای مشاهده آلبوم کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/GalleryAlbum/44
برای مشاهده لیست قیمت کاغذ دیواری ها اینجا را کلیک کنید.
http://irandecorasion.com/fa/pages/91
 ·  Translate
1
Add a comment...
Iran's Collections
Iran Decorasion's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
ساخت وبلاگ
www.sitearia.ir

سیستم وبلاگدهی آریا به شما امکان ساخت وبلاگ برای انتشار افکار و عقاید و مقالات و مطالب شما را می دهد

سقف كاذب چيست
azarandecor95.birblog.ir

شركت آذران پلاست رسا - فروش ، طراحي و اجراي ديوارپوش ، كفپوش و سقف كاذب -