Profile cover photo
Profile photo
dobre zamki
About
Posts

Post has attachment
Jako specjaliści w szeroko pojętej branży zamknięć i zabezpieczeń musieliśmy zaznajomić się z jej dokładną historią. Świadomość historyczna jest dla nas ważna, by stale rozwijać się i poznawać najnowsze technologie, które podniosą bezpieczeństwo i komfort życia naszych klientów.

#masterkey #zamkihotelowenakartę
Add a comment...

Post has attachment
Inwestycja w bezpieczeństwo, czyli jak mieszkać i się nie bać? W dzisiejszym artykule piszemy o inteligentnych systemach bezpieczeństwa!

#wkładkaantywłamaniowa
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszym artykule opowiemy o tym, jak działają zamki na kartę. Zachęcamy do lektury!

"Popularnym typem zamków otwieranych inaczej niż kluczem mechanicznym są zamki na kartę. Są to zamki elektroniczne, które do otwarcia potrzebują takich transponderów jak: karty zbliżeniowe, ibuttony, breloki itp. Podstawową zaletą tego typu zamków jest prostota i szybkość użytkowania. Z tego względu zamki na kartę znajdują zastosowanie w takich obiektach użyteczności publicznej jak np. hotele i pensjonaty. Wystarczy przyłożyć lub zbliżyć kartę do czytnika i już! Hotelowy pokój zamknięty. Uda się nawet w biegu!"

#zamkicisa #zamkihotelowenakartę #zamkinakartę
Add a comment...

Post has attachment
W garażu samochód, w komórce rower, w piwnicy elektronarzędzia. Każdy z nas na swojej posesji ma mnóstwo cennych i kosztownych przedmiotów, które od zawsze stanowią obiekt zainteresowania złodziei. Aby nie kusić losu, wyżej wymienione pomieszczenia musimy właściwie zabezpieczać. Jednak jak to zrobić, skoro nie od dziś mówi się o tym, że wprawieni włamywacze potrafią sforsować zamek przy pomocy zwykłego spinacza? Oto przegląd nowoczesnych kłódek, ich możliwości i polecanych zastosowań, dzięki którym powinieneś spać spokojnie.

#kłódkinajedenklucz
Add a comment...

Post has attachment
System masterkey nie jest już nowością na polski rynku, ale potencjalni użytkownicy tego rozwiązania wciąż zadają sobie (i producentom) szereg pytań o zasady działania, bezpieczeństwo oraz realne korzyści, jakie daje jego wdrożenie. W tym artykule przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

#masterkey #wkładkadozamka
Add a comment...

Post has attachment
Najprostsze i najpopularniejsze klucze można dorobić na miejscu w dowolnym punkcie świadczącym tego typu usługi ślusarskie. Jest to rozwiązanie szybkie i proste, co nie oznacza, że bezpiecznie. Jak więc zapewnić sobie bezpieczeństwo przy dorabianiu kluczy?

#masterkey #systemjednegoklucza
Add a comment...

Post has attachment
Budynki użyteczności publicznej muszą spełniać najwyższe wymagania w kwestii bezpieczeństwa. Drzwi będące częścią systemu przeciwpożarowego muszą nie tylko zapewnić odpowiednie warunki ewakuacji osobom przebywającym w budynku, ale również zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się pożaru.

#cisazamki
Add a comment...

Post has attachment
Wymagania stawiane systemom antypanicznym określone są w normie europejskiej EN 1125:2008. Od 1 stycznia 2010 roku na rynku nie mogą znaleźć się produkty, które nie spełniają założeń postawionych w normie. Więcej na temat wymagań w tym zakresie piszemy w artykule.

#systemjednegoklucza #masterkey
Add a comment...

Post has attachment
Zamki dedykowane do zastosowania w drzwiach przeciwpożarowych charakteryzują się wzmocnioną budową w porównaniu ze zwykłymi zamkami, gdyż muszą zapewnić prawidłową pracę skrzydła drzwiowego w wysokiej temperaturze.

#cisazamki
Add a comment...

Post has attachment
Dziś przyjrzymy się bliżej typom i wariantom kłódek. Zapraszamy do lektury.

#SystemJednegoKlucza #SystemMasterKey
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded