Profile cover photo
Profile photo
Biuro Usług Informatycznych, Krzysztof Sulich
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Tylko u nas znajdziecie tak szeroki wybór drukarek fiskalnych! Nasze produkty to niezawodne urządzenia, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Specjalnie dla Was nasza oferta poszerzona została również o sprzęt firmy Novitus. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.ksbiuro.pl/sprzet-fiskalny/.
Photo

Post has attachment
Naszą ofertę kierujemy do aptek oraz przychodni lekarskich. Zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową opiekę informatyczną. W naszej pracy stawiamy nie tylko na najwyższą jakość usług, ale i terminowość. Zapewniamy również konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.ksbiuro.pl/ksiegowosc/.
Photo

Post has attachment
Podpis elektroniczny staje się coraz popularniejszą formą potwierdzania tożsamości. W zakładce http://www.ksbiuro.pl/podpis-elektroniczny/ znajdziecie Państwo szczegółową ofertę oraz cennik usług, świadczonych przez Biuro Usług Informatycznych w tym zakresie.

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową w odświeżonej wersji. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna przypadnie Państwu do gustu, a układ strony okaże się czytelny i przejrzysty http://www.ksbiuro.pl/
Photo

Post has attachment
W zakładce http://www.ksbiuro.pl/index.php/informacje-fiskalne zebraliśmy dla Państwa najważniejsze informacje fiskalne. Wszystkich, których te kwestie bezpośrednio dotyczą, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami.
Photo

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zakładką http://www.ksbiuro.pl/index.php/reklama-audiowizualna Znajdziecie tam Państwo informacje na temat oferty usług z zakresu reklamy wizualnej, przygotowanej przez naszą firmę. W przypadku pytań bądź wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Post has attachment
W zakładce http://www.ksbiuro.pl/index.php/polityka-jakosci znajdziecie Państwo informacje na temat polityki jakości, stosowanej przez naszą firmę. Zadowolenie Klientów to nasz priorytet, dlatego nieustannie podwyższamy standardy świadczonych usług.
Photo

Post has attachment
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości związane z naszą ofertą, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Szczegółowe dane kontaktowe dostępne są w zakładce http://www.ksbiuro.pl/index.php/kontakt Z chęcią udzielimy Państwu fachowej porady.
Photo

Post has attachment
Wszystkim naszym Klientom życzymy wystrzałowej zabawy w Sylwestrową noc oraz wszelkiej pomyślności w Nowym, 2016 roku. Niech wszystkie założenia i plany uda się Państwu zrealizować, a szczęście dopisuje na co dzień i od święta.
Photo

Właściwa ochrona danych osobowych to niezwykle ważna kwestia, szczególnie w dobie powszechnego przepływu informacji drogą internetową. Warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. W zakładce http://www.ksbiuro.pl/index.php/ochrona-danych-osobowych znajdziecie Państwo warte uwagi artykuły, związane z tym tematem.
Wait while more posts are being loaded