Profile cover photo
Profile photo
Biuro Usług Informatycznych, Krzysztof Sulich
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Żaden sklep ani lokal gastronomiczny nie może funkcjonować bez odpowiednich urządzeń fiskalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam pomóc Państwu wybrać sprzęt, który najlepiej odpowiada na potrzeby prowadzonego przez Was biznesu. Zapraszamy! http://www.ksbiuro.pl/sprzet-fiskalny/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze Biuro Usług Informatycznych dzięki współpracy z biurem rachunkowym, świadczy dla Państwa również kompleksowe usługi księgowe. Zajmujemy się m.in.: wykonywaniem ewidencji podatku od towarów i usług, rozliczeniami rocznymi PIT i CIT, oraz ewidencją środków trwałych. http://www.ksbiuro.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze Biuro Usług Informatycznych oprócz niesienia standardowych rozwiązań, może zaszczycić się ofertą skierowaną dla służby zdrowia. Jednym z oprogramowani dla medycyny jest podpis elektroniczny, który chroni wrażliwe i poufne dane i zabezpiecza ważne dokumenty. http://www.ksbiuro.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy zgodnie z ustawą RODO odpowiednio zabezpieczacie dane? Jeśli jeszcze nie udało Wam się dostosować swojego systemu do nowych regulacji prawnych – skontaktujcie się z nami! Oferowane przez nas systemy informatyczne spełniają wszystkie niezbędne wymogi. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na stronie: http://www.ksbiuro.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ośrodek Zdrowia to bardzo ważne miejsce, w którym musi panować szczególny porządek. Nie może tu bowiem dojść do żadnej pomyłki. Dlatego pamiętajcie Państwo o zakupie odpowiedniego oprogramowania dla Ośrodków Zdrowia, dzięki którym zachowacie ład i porządek dotyczący Pacjentów. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.ksbiuro.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ewidencja podatku od towarów i usług jest czynnością obowiązkową. Niestety podczas wypełniania dokumentacji może w łatwy sposób dojść do pomyłki. Jeśli więc nie jesteście pewni, czy dobrze uzupełniliście formularze – skontaktujcie się z nami. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.ksbiuro.pl/ksiegowosc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakup nowego sprzętu komputerowego może być dla niektórych firm czy osób zbyt dużym wydatkiem. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie: http://www.ksbiuro.pl/uslugi-it/. Do Waszej dyspozycji oddajemy niezawodny sprzęt, a ponadto zapewniamy konkurencyjne ceny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już niebawem w życie wejdzie ustawa IDD oraz RODO. Zmiany dotyczyć będą ochrony danych osobowych. Warto już dziś zastanowić się nad tym, jak dostosować się do ustaw. Jeśli jednak nie jesteście pewni, czy Wasze rozwiązania będą zgodne z prawem – skontaktujcie się z nami. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.ksbiuro.pl/ochrona-danych-osobowych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba naszej firmy znajduje się w Bolesławcu. Na stronie: http://www.ksbiuro.pl/kontakt/ dostępna jest dla Państwa mapa, która znacznie ułatwi dotarcie do BUI. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawidłowe prowadzenie sklepu bez sprawnej kasy fiskalnej z pewnością nie będzie możliwe. Jeśli więc chcecie zakupić niezawodne urządzenie, dzięki któremu nie dojdzie do błędów w rachunkach – nasza oferta jest właśnie dla Was! Oferujemy nie tylko sprawdzony sprzęt, ale i zapewniamy konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://ksbiuro.sklepy.pasejo.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded