Profile cover photo
Profile photo
Švédske torty
2 followers -
Ak potrebujete chutnú, ľahodnú, peknú a jedinečnú tortu - ste na správnej adrese. Produkty si môžete objednať online.
Ak potrebujete chutnú, ľahodnú, peknú a jedinečnú tortu - ste na správnej adrese. Produkty si môžete objednať online.

2 followers
About
Švédske torty's posts

Post has attachment
Richard Gottstein - šéfcukrár
"Som cukrár od roku 2000 do 2007 pôsobiaci vo švédskom Štokholme. V roku 2007 som otvoril cukrársku výrobu na Slovensku v Trnave. Venujem sa výrobe tradičných švédskych, ale aj iných svetových tort a zákuskov. Potrpím si na kvalitu surovín a preto si suroviny a dodávateľov starostlivo vyberám. Pracujem s pravým marcipánom, mandľami, vždy čerstvým ovocím..."
Photo

Post has attachment
Gräddtårta - šľahačková torta ukrývajúca množstvo ovocia podľa vášho výberu. Vyrobená je z piškótového cesta, lahodného pudingového krému a zdobená šľahačkou a jahodami. Plnka môže byť s príchuťou: vanilka, írsky krém, karamel, čokoláda, írska káva, vaječný likér. Ovocie je možné vybrať podľa ponuky sezónneho ovocia, ktoré dá v kombinácií s krémom torte šťavnatosť a výbornú chuť.
Photo

Post has attachment
Göteborsk Karuselltårta - marcipánovo torta, plnená karamelovým pudingovým krémom a šľahačkou. Piškótové cesto je plnené karamelovým pudingovým krémom, šľahačkou a vrch torty je pokrytý červeným marcipánom. Torta je zdobená podľa želania ovocím, alebo drobnými marcipánovými ozdobami.
Photo

Post has attachment
Duotårta - marcipánovo-mandľová torta, plnená mandľovým pudingovým krémom aj pre najnáročnejšieho zákazníka. Jemné piškótové cesto je plnené mandľovým pudingovým krémom. Vrch torty je pokrytý pravým marcipánom a celý bok torty je obalený praženými mandľovými lupienkami. Táto kombinácia zaručuje vyváženú chuť mandlí a marcipánu.
Photo

Post has attachment
Margaretatårta - ovocná torta s čerstvým ovocím so zapečenými mandľovými lupienkami a jemným mandľovým krémom. Margaretatårta je najobľúbenejšiou tortou u našich zákazníkov. Jemný piškótový korpus je plnený lahodným pudingovým krémom s príchuťou: vanilka, írsky krém, karamel, čokoláda, írska káva, vaječný likér alebo sa dá kombinovať krém s rôznym ovocím podľa Vašich predstáv. Kombinácia jemného korpusu, lahodného krému a čerstvého ovocia dáva torte nezameniteľnú chuť.
Photo

Post has attachment
Princesstårta je jedna z najznámenších tort, ktorú nájdete v každej dobrej cukrárni vo Švédsku. Vrstvené ovocie a lahodný krém na piškótovom korpuse je obalené v marcipáne, ktorý je ozdobený ručne vyrábanými marcipánovými dekoráciami. Táto torta sa dá ozdobiť aj jedlou fotografiou podľa vlastného námetu. Plnka je vyrobená z lahodného pudingového krému s príchuťou: vanilka, írsky krém, karamel, čokoláda, írska káva, vaječný likér alebo sa dá kombinovať krém s rôznym ovocím podľa Vašich predstáv.
Photo

Post has attachment
Frukttårta - obľúbená ovocná šťavnatá torta najmä pre deti ale aj dospelých s čerstvým ovocím, lahodným pudingovým krémom a šľahačkou. Plnka je vyrobená z lahodného pudingového krému s príchuťou: vanilka, írsky krém, karamel, čokoláda, írska káva, vaječný likér alebo sa dá kombinovať krém s rôznym ovocím podľa Vašich predstáv.
Photo

Post has attachment
Bananfromagetårta - je to ďalšia z ponuky veľmi obľúbených ovocných tort. Vyrobená je z piškótového cesta, lahodného banánového krému a pravou belgickou čokoládou, zdobená šľahačkou a banánmi zaliatymi želatinou. Plnka môže byť s príchuťou: vanilka, írsky krém, karamel, čokoláda, írska káva, vaječný likér.
Photo

Post has attachment
Sachertårta - veľmi známa Rakúska čokoládová torta. Švédi ju majú taktiež radi, preto Vám ponúkame Sacherovu tortu na švédsky spôsob. Korpus je čokoládový, ale s kúskami pravej čokolády, ktorý je plnený jemným marhuľovým lekvárom. Vrchná čokoglazúra dáva torte lesk a noblesu. Vyrábame ju v rôznych veľkostiach podľa Vašich požiadaviek.
Photo

Post has attachment
Schwarzwälder-Kirshtårta - základom obľúbenej nemeckej torty je šťavnatý čokoládový korpus, ktorý je nasiaknutý višňovicou alebo višňovým likérom. Plnka je kombináciou višní a šľahačky. Zdobenie torty pozostáva tiež zo šľahačky a višní ale veľmi dobrú chuť celej torte dá na vrchu nastrúhaná mliečna belgická čokoláda. Vyrábame ju v rôznych veľkostiach podľa Vašich požiadaviek.
Photo
Wait while more posts are being loaded