Profile cover photo
Profile photo
Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik
About
Posts

Post has attachment
Po nas nikt nie poprawia. Nasze Biuro Tłumaczeń Przysięgłych Alkon w Warszawie prowadzi dla Państwa usługi tłumaczenia ustnego i pisemnego z języka angielskiego oraz niemieckiego. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami. http://alkon24.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Nasze Biuro Tłumaczeń zajmuje się tłumaczeniem pisemnym, ustnym, przysięgłym, ekspresowym, a także tłumaczeniem z języka obcego na język obcy. Posługujemy się między innymi językiem angielskim, francuskim, niderlandzkim, włoskim i rosyjskim. http://alkon24.pl/oferta/
Add a comment...

Post has attachment
Aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna, stałym Klientom oferujemy dogodne warunki współpracy. Grono naszych Klientów nieustannie się poszerza, doceniając nasz profesjonalizm i dokładność. Jeśli są Państwo zainteresowani tłumaczeniami, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami: http://alkon24.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dbając o satysfakcję naszych Klientów, nieustannie staramy się ulepszać i dostosowywać naszą ofertę. Tłumaczenia specjalistyczne z obcych języków, tłumaczenia przysięgłe dokumentów bankowych, tłumaczenia osobiste – te i inne usługi wykonujemy rzetelnie, dokładnie i z zachowaniem pełnej poufności. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Biura Tłumaczeń: http://alkon24.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród Klientów firmy Alkon można znaleźć takie podmioty, jak instytucje państwowe, firmy budowlane i handlowe, kancelarie prawne i notarialne, przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne, a także osoby prywatne. Dalsze szczegóły przybliży Państwu strona: http://alkon24.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kilkanaście lat, obfitujących w niezliczoną liczbę zleceń, pozwoliło nam doszlifować ofertę profesjonalnych tłumaczeń do tak różnych potrzeb naszych Klientów. Usprawniliśmy także cały proces współpracy z Usługobiorcami, o czym piszemy na stronie: http://alkon24.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa oferta tłumaczeń naszego Biura, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania lub przygotujemy wycenę danego zlecenia. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy nasze dane teleadresowe, z których mogą Państwo skorzystać: http://alkon24.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Powierzając nam umowę, artykuł lub inny dokument do przetłumaczenia, mogą Państwo mieć pewność, iż wykonamy zlecenie rzetelnie, sprawnie i bezbłędnie. Do każdego Klienta i Jego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie, dopasowując się do konkretnej sytuacji. Jeśli chcą skorzystać Państwo z naszej oferty, zapraszamy do nas: http://alkon24.pl/tlumaczenia-pisemne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro Tłumaczeń Przysięgłych Alkon zaprasza do skorzystania z usług tłumaczeniowych! Jeśli mają Państwo pytania dotyczące warunków i cen, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie: http://alkon24.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z zakresu tłumaczeń ustnych oferujemy naszym Klientom tłumaczenia konsekutywne lub symultaniczne. Nasi tłumacze posiadają wysokie kwalifikacje, dzięki którym jesteśmy przygotowani do pracy w najróżniejszych warunkach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów w kraju, jak i za granicą. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Biura Tłumaczeń Przysięgłych Alkon: http://alkon24.pl/tlumaczenia-ustne/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded