Profile cover photo
Profile photo
Kijek Piotr. Zakład usługowo - handlowy
About
Posts

Post has attachment
Przydomowe oczyszczalnie ścieków są nie tylko ekologiczne, lecz także ekonomiczne. Jest to świetna inwestycja, a oczyszczalnia działa cicho i nie wydziela przykrych zapachów. Oferta naszej firmy obejmuje opróżnianie przydomowych oczyszczalni ścieków. http://www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl/nasze-uslugi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w wywozie nieczystości płynnych i usługach asenizacyjnych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i specjalnie przystosowane do tego rodzaju czynności pojazdy asenizacyjne. Wywozimy szambo, opróżniamy przydomowe oczyszczalnie ścieków i nie tylko. Zachęcamy do kontaktu - http://www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gwarantujemy profesjonalną i krótkoterminową realizację prac. Specjalizujemy się w udrażnianiu kanalizacji i oczyszczaniu szamba. Skutecznie wykonujemy wszelkie prace asenizacyjne, służymy również profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do współpracy - http://www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl/nasze-uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się czyszczeniem kanalizacji i wywozem nieczystości płynnych. Świadczymy też inne usługi asenizacyjne. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i zapewniamy wysoką jakość usług. Mamy duże doświadczenie i tysiące zrealizowanych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl/nasze-uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do zadawania pytań drogą telefoniczną, za pomocą poczty elektronicznej lub specjalnego formularza kontaktowego dostępnego online. Oferujemy wywóz nieczystości płynnych na terenie powiatu płockiego. Zapraszamy - http://www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przydomowa oczyszczalnia ścieków to świetna inwestycja, która zwróci się już po kilku latach. Urządzenie nie wymaga obsługi i cicho pracuje, jest to także bardzo ekologiczne rozwiązanie. Zakres naszych usług obejmuje opróżnianie przydomowych oczyszczalni ścieków. Zachęcamy do kontaktu - http://www.wywoznieczystosci.mazowsze.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded