Profile cover photo
Profile photo
general electric
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
🌟🌟 رفع مشکل تجمع آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک 🌟🌟

🌐 https://goo.gl/yBSrdk 🌐

🔶 جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی، یکی از مشکلات رایجی است که در رابطه با تخلیه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک وجود دارد. دلایل متعددی برای تخلیه نشدن کامل آب یا جمع شدن آب داخل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک وجود دارد.
برای رفع مشکل جمع شدن آب و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک نیازی به تعمیرکار یا ابزارهای خاص و پیچیده نمی باشد. قبل از شروع کار، سیم برق دستگاه را از پریز بکشید.

☑ سبد و چاهک تخلیه

سبد تخلیه را که اطراف بازوی آب‌پاش چرخان پایین قرار دارد را از هر گونه مواد غذایی و آشغال پاک کنید.
یک چوب‌لباسی سیمی را صاف کنید و آن را داخل سوراخ تخلیه بچرخانید تا متوجه شوید چیزی داخل آن گیر کرده است یا خیر. اگر این کار فایده‌ای نداشت، پیچ‌های سبد را باز کنید و آن را در بیاورید و چاهک را تمیز کنید.

☑ شلنگ تخلیه

پانل جلویی را که معمولا توسط گیره یا پیچ در جایش محکم شده را باز کنید. اگر شلنگ تخلیه تاب خورده آن را صاف کنید. شلنگ را از دریچه‌ خروجی جدا و هرگونه آشغالی که لوله را مسدود کرده تمیز کنید. برای باز کردن شلنگ، از چوب‌لباسی سیمی استفاده کنید.

☑ پمپ

پمپ شامل دو پروانه است. پروانه‌ی بالایی آب را به داخل ماشین ظرفشویی پمپ و پروانه‌ پایینی آب را تخلیه می‌کند. پروانه بالایی را بلند کنید و هرگونه آشغالی که بین دو پروانه گیر کرده است را خارج کنید. گاهی اوقات شیشه‌های شکسته و قطعات پلاستیکی از چرخش این پروانه‌ها جلوگیری می‌کنند.

ادامه مطلب در لینک زیر:
🌐 https://goo.gl/BzTxWJ 🌐
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
🌟🌟 رفع مشکل خنک نشدن در یخچال جنرال الکتریک 🌟🌟

🌐 https://goo.gl/ss9qf8 🌐

🔶 برخی از اقدامات تشخیصی وجود دارند که شما به راحتی می توانید خودتان برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک انجام دهید.

اول، شما باید بدانید که آیا این یک مشکل در بخش خنک کننده یا یک مشکل در جریان هوا است. بسیاری از مردم نمی دانند که در همه یخچال فریزرهای معمول، همه مشکلات مربوط به خنک کننده ها در فریزر اتفاق می افتد. بنابراین ابتدا فریزر را بررسی کنید. اگر هنوز خوب و سرد باشد، احتمالا لازم نیست در مورد نشت کمپرسور یا خنک کننده نگران باشید.

اگر فقط یک نقطه در فریزر سرد باشد ، احتمالا خنک کننده شما نشتی دارد. شما باید نشتی را تعمیر کرده و سیستم را دوباره شارژ کنید. برای رفع این مشکل و تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. اگر فضای داخلی فریزر کاملا گرم باشد، کمپرسور را چک کنید. خرابی کمپرسور عموما یک مسئله نادر است، اما می تواند رخ دهد.

در اغلب موارد، مشکل در رله شروع (بخش کوچک الکتریکی متصل به کمپرسور) است که ممکن است خراب شده باشد. در این شرایط کمپرسور شروع به کار خواهد کرد و شما صدایی را برای چند ثانیه خواهید شنید، سپس این صدا قطع می شود. سعی کنید آن را با یک قطعه مشابه تعویض کنید، آنها نسبتا ارزان هستند اگر این قطعه را از نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک تهیه کنید. (آیا باید اشاره کنم که شما باید قبل از جدا کردن هر سیمی، جریان برق را قطع کنید؟).

شما همچنین باید مطمئن شوید که یک فن ، هوا را بر روی کمپرسور به گردش در می آورد و سیم پیچ های کندانسور از زیر با یک اتصال به یکدیگر مرتبط نشده اند. اگر درون فریزر خنک باشد ، قدم بعدی این است که دریابید که چرا هوای سرد درون فریزر گردش نمی کند. بررسی کنید که آیا شما می توانید هوای سرد در قسمت بالایی یخچال و فریزر خود را احساس کنید و همچنین مطمئن شوید جریان برگشتی آن در پایین یخچال و فریزر شما با هیچ مانعی مسدود نشده است.

اگر هوایی وجود نداشته باشد، ممکن است که فن یا دمپر هوای یخچال شما مشکل داشته باشد. آیا می توانید صدای کارکردن فن را بشنوید؟ آخرین مسأله رایج ، عدم برفک زدایی است. در حین عملیات خنک سازی ، رطوبت هوا به برفک در تبخیر کننده ها تبدیل می شود . این برفک باید به صورت دوره ای ذوب شود تا از تشکیل بیش از اندازه آن جلوگیری شود، که موجب انسداد گردش هوا می شود. تشخیص شرایط خرابی معمولا آسان است چرا که مقدار زیادی از یخ و برفک در پشت محفظه فریزر قابل مشاهده خواهد بود.

قبل از اینکه ادامه دهید، باید محفظه یخچال خود را به صورت دستی برفک زدایی کنید. روش توصیه شده برای این کار این است که آن را گرم کنید تا برفک بتواند ذوب شود. این یک ایده بد است که از روش هایی مثل خراشیدن یا ساییدن برفک استفاده کنید زیرا این کار می تواند منجر به ایجاد آسیب هایی به زیبایی یا عملکرد یخچال شما شود.

ساده ترین روش برفک زدایی این است که یخچال را برای یک روز از برق بکشید و درب آن را باز بگذارید. اگر عجله دارید، از یک منبع گرما دهنده مانند سشوار مو استفاده کنید، اما باید مراقب باشید که سایر اجزای پلاستیکی دستگاه را ذوب نکنید. فراموش نکنید که اگر روی پانل عقب مقدار زیادی برفک مشاهده کردید، به این معناست که حتی مقدار بیشتری در پشت آن وجود دارد. پس از برفک زدایی دستی، ممکن است دریابید که یخچال و فریزر شما چند هفته به حالت طبیعی کار می کند تا اینکه برفک مجددا بر روی آن تشکیل شود. سیستم خودکار برفک زدایی نسبتا ساده است. بعضی از بخش های کنترل، انرژی را به یک گرمکن منتقل می کنند و این کار تا زمانی ادامه پیدا می کند که یک ترموستات ، آن را خاموش کند.

هر یک از این اجزا می توانند باعث ایجاد مشکل باشند. با جداکردن پانل عقب فریزر، شما قادر به دیدن این گرمکن خواهید بود. این اقلام در سبک های مختلفی عرضه می شوند اما مشکلات همه آنها می تواند با تست پیوستگی به سادگی تشخیص داده شود. مدار باز نشان دهنده خرابی است. ترموستات یک قطعه کوچک بر روی سیم پیچ تبخیرکننده است. این قطعه باید پیوستگی را تا زمانی که سرد است، نشان دهد. هنگامی که این قطعه خراب می شود، اغلب متورم شده یا عملکرد آنها با مشکل مواجه می شود.

اگر گرمکن برفک زدایی و ترموستات دستگاه شما به خوبی کار می کند، نشانه این است که پانل کنترل برفک زدایی شما باید تعویض شود. متاسفانه، محل قرارگیری این بخش گاهی اوقات به سختی یافت می شود. (اغلب در زیر صفحه ضربه گیر قرار می گیرد). ممکن است شما با اطلاعاتی که در اینجا در اختیارتان قرار می دهیم، سردرگم شوید. اما حقیقت این است که بسیاری از این اقدامات تشخیصی را می توان به سادگی با نگاه کردن و گوش دادن به یخچال جنرال الکتریک ، خودتان انجام دهید.
Add a comment...

Post has attachment
رفع مشکل چرخه شستشو در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک
https://goo.gl/x8mBCL

انواع گوناگونی ازمدل های ماشین های ظرفشویی شرکت جنرال الکتریک GE در دسترس می باشند . به دلیل تعداد بالای مدل ها و ویژگی های منحصر بفرد هر مدل ، بهترین روش برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک ، راهنمایی های شخص استفاده کننده از دستگاه می باشد. با این حال، در این مقاله ما راهنمایی و مشکلات مربوط به عیب یابی مستقیم دستگاه شما که به طور معمول در همه مدل های ماشین ظرفشویی رایج است را یادآوری می کنیم . به ویژه مواردی که در خصوص عدم شروع چرخه شستشو در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک است.

مشکلات برق و نگرانی های مربوط به آب
عدم شروع چرخه شستشو ممکن است به دلیل قطع شدن جریان برق باشد که مانع از کارکردن ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما می شود. پانل سرویس برق خانه خود را برای یافتن یک فیوز سوخته یا یک مدار خاموش بررسی کنید و در صورت لزوم این مسائل را با متخصصین در زمینه برق در میان بگذارید. اگر دستگاه شما با آب پر نمی شود، شیر ورودی آب در محل اتصال به منبع آب را باز کنید. قبل از استفاده از روشهای عیب یابی پیچیده تر، اطمینان حاصل کنید که درب ماشین ظرفشویی شما به طور کامل بسته باشد و قفل کودک دستگاه شما که ،یک مشکل رایج در ماشین ظرفشویی های ( GE ) است ، خاموش است. اگر چراغ ها روشن می شود و صداهای شستشو شنیده می شود، اما چرخه شستشو شروع نمی شود، دکمه شروع «start » را دو بار پشت سرهم فشار دهید. دستگاه شما در مدت حدود 90 ثانیه تخلیه و بازیابی می شود.

بازوها، شناورها و موتورها
برای تعمیرماشین ظرفشویی جنرال الکتریک (GE) که ، در طول چرخه شستشو با آب پر نمی شود، قفسه پایین دستگاه را جدا کنید و روی پوشش شناور سیلندری که معمولا در گوشه جلوی محفظه قرار دارد ، با یک قاشق چوبی یا ابزاری مشابه به آرامی ضربه بزنید. گاهی اوقات، عدم استفاده از ماشین ظرفشویی برای یک هفته یا بیشتر، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی موقتی شود مثلا مهر و موم موتور خشک شده و بهم می چسبد. در این مواقع ، محفظه داخلی دستگاه را به طور کامل تخلیه کنید و در حدود 3 یا 4 اونس اسید سیتریک موجود در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک (GE) را ، در صد گرم آب گرم حل کنید.

محلول را در مخزن شستشو بریزید و 15 تا 30 دقیقه منتظر بمانید، سپس ماشین ظرفشویی را روشن کنید.

چرخه شستشوی ضعیف
اگر ماشین ظرفشویی (GE) شما از بازوی اسپری کننده به طور منظم و بدون گسترش استفاده می کند، بازو را با چرخش آن در جهت عقربه های ساعت جدا کنید تا به فیلتر در زیر آن دسترسی پیدا کنید. برای اطمینان از یک چرخه شستشوی کارآمد، هر گونه مواد غذایی را از فیلتر خارج کنید. برای جلوگیری از این موضوع، ظروف خود را قبل از قرار دادن در دستگاه، تمیز کنید. برای دستیابی به عملکرد شستشوی کافی، ماشین های ظرفشویی (GE) ، نیاز به 20 تا 120 پوند در هر اینچ مربع فشار آب دارند و خطوط آب می توانند آب با دمای حداقل 120 درجه فارنهایت را تحویل دهند.

برای دستیابی به آب گرم بیشتر، آبگرمکن آشپزخانه خود را چند دقیقه قبل از استفاده از ماشین ظرفشویی روشن کنید. برای ظروف کثیف تر، یک چرخه شستشوی طولانی تر را انتخاب کنید و گزینه هایی مانند ” گرمای اضافه” یا “افزایش حرارت شستشو” را در صورت وجود، فعال کنید. برای اقدام به شستشوی بهینه، از مسدود کردن اقلام کوچکتر با اقلام بزرگتر اجتناب کنید، انتهای باز لیوان ها را به طرف پایین قرار دهید و مسیر حرکت بازوهای اسپری کننده یا برج های جمع کننده را مسدود نکنید.

راه های برقراری ارتباط

اگر عیب یابی های اساسی مشکلات مربوط به چرخه شستشو شما را حل نکرد، با ما ، تنها نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک تماس بگیرید.
تعمیرکاران متخصص ما در نمایندگی جنرال الکتریک ، در اولین فرصت تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما را انجام می دهند.
Add a comment...

Post has attachment
🌟🌟 بررسی نکات مربوط به خنک نشدن یخچال جنرال الکتریک 🌟🌟

🌐 https://goo.gl/ss9qf8 🌐

🔶 چرا یخچال جنرال الکتریک خنک نمی‌شود
اگر یخچال جنرال الکتریک (GE) شما کار می‌کند، اما خنک نمی‌شود و یا به اندازه کافی خنک نمی‌شود، چندین عامل ممکن است دما را تحت تاثیر قرار دهند.

برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود موارد زیر را بررسی کنید:
🔹 تنظیمات کنترل دما را بررسی کنید
🔹 مطمئن شوید که مواد غذایی داخل یخچال و فریزر متناسب باشد
🔹 مطمئن شوید که درب یخچال و فریزر به درستی بسته می‌شوند و لاستیک درزگیر آنها سالم است
🔹 مطمئن شوید که کویل‌های کندانسور کثیف نباشند
🔹 مطمئن شوید که یخچال و فریزر در جایی قرار دارد که دمای آن کمتر از 16 درجه سانتیگراد نیاید
🔹 مطمئن شوید که اطراف یخچال و فریزر فضا به اندازه کافی وجود دارد
🔹 مطمئن شوید که وقتی درب یخچال بسته است، چراغ‌های داخلی خاموش می‌شوند
🔹 اگر یخچال یا فریزر به تازگی سرویس شده باشد، هنوز هم ممکن است به وضعیت ثابت نرسیده باشند


برای خواندن مقاله بصورت کامل به لینک زیر مراجعه فرمایید.
🌐 https://goo.gl/FXFrMA 🌐Add a comment...

Post has attachment
ماشین لباسشویی های جدید جنرال الکتریک

https://goo.gl/vZ8tCr
برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک همه چیز به راحتی از قسمت جلوی دستگاه قابل تعمیر است

ماشین لباسشویی پیشرو جنرال الکتریک (GE) از جمله Hotpoint، JC Penney و RCAدر سال 1995،
جنرال الکتریک (GE) شروع به تولید یک ماشین لباسشویی جدید کرد. آنها معمولا به عنوان یک شرکت “پیشرو” و یا “در دسترس” شناخته می شوند و یا به عبارت ساده تر ماشین لباسشویی جدید جنرال الکتریک (GE) ،
در مقایسه با ماشین “قدیمی”. جنرال الکتریک آنها را تحت عنوان چند نام تجاری و مدل های مختلف، از جمله “Profile” و “Maxus” به بازار عرضه می کند.
برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک بجز شلنگ تخلیه، همه چیز به راحتی از قسمت جلوی دستگاه قابل تعمیر است.
در داخل کنسول، یک “راهنمای کوچک” حاوی دستورالعمل های جداسازی متراکم کننده و یک نمودار سیم کشی وجود دارد.
سیستم عامل ماشین لباسشویی جدید جنرال الکتریک
این نوع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک به طور مستقیم معکوس می شوند. موتور پیشران انتقال را از طریق یک کلاچ و یک کمربند انجام می هد. کمربند مشابه همانی است که در ماشین لباسشویی جنرال الکتریک قدیمی استفاده شده بود.
سبد به طور مستقیم به تسمه انتقال دهنده متصل می شود، که در طول چرخه، چرخش می یابد. هنگامیکه موتور متوقف می شود یا برعکس می چرخد، یک ترمز متصل به پایین وارد عمل شده و باعث می شود انتقال در حین تلاطم دستگاه ماشین لباسشویی، از چرخش بایستد.

هیچ تجمع آبی در پمپ وجود ندارد. فین های انعطاف پذیر مخلوط کننده آب را در داخل وان و از طریق فیلتر تمیز کننده خود در حال تمیز کردن سبد لباس قرار می دهد.

یکی از ویژگی ها این است که موتور درایو ، پمپ را به حرکت در نمی آورد. پمپ تخلیه در این نوع ماشین لباسشویی ها واحد جداگانه ای با موتور سرخود است.

سیستم تعلیق در این دستگاه ها بسیار خوب است. در یک آزمایش ساده، هشت پوند از کتابچه های تلفن همراه را بر روی دستگاه در طول چرخش قرار دادند که به ندرت با لرزشی مواجه شدند.

در حقیقت، اگر ماشین لباسشویی در حین چرخش، حرکت می کند، فردی که دستگاه را نصب کرده، احتمالا فراموش کرده است که میله آویزان را جدا کند که برای نگهداری واحدهای متحرک در حین حمل و نقل، مورد استفاده قرار می گیرد. (این یک میله طولانی است، تقریبا برابر با عرض دستگاه، که شما از یک سوراخ در سمت راست پایین کابین می توانید آن را خارج کنید.) سیستم تعلیق توسط یک حلقه تعادل پر شده از مایع که در بالای سبد نگه داشته می شود.

برخی از مشتریان در مورد صدای بیش از حد بلند پمپ شکایت کرده اند. در مدل های بالاتر، جنرال الکتریک با قرار دادن برخی از عایق های صوتی در کابین این مشکل را حل کرده است، اما اگر شما یکی از این ماشین لباسشویی ها را ندارید، یک کیت عایق با پانل هایی که به داخل کابین می چسبند، می توانید استفاده کنید.

چند نکته کوچک در مورد این ماشین لباسشویی ها:

تمام قطعات از طریق سوپاپ درب به جز چرخه پر کننده به یکدیگر متصل می شوند. ماشین لباسشویی در صورت باز بودن درب شروع به چرخش، دوران و تخلیه آب نخواهد کرد.
یک عملگر پمپ متصل به سوئیچ سطح آب وجود دارد. سطح آب باید قبل از اینکه سوئیچ سطح آب به سبد اجازه چرخش دهد بسیار پایین باشد.
اکثر قطعات این نوع از ماشین لباسشویی جنرال الکتریک طراحی شده اند تا دور انداخته شوند. به عنوان مثال، انتقال یک چیز کوچک است که در قسمت های زیادی از نیازهای EPA طراحی شده است (تقریبا کمتر از 3 اونس روغن.) این طراحی با ذهنیت بازسازی طراحی نشده است.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🌟🌟🌟🌟 راهنمای تعمیر یخچال جنرال الکتریک 🌟🌟🌟🌟
🌐 https://goo.gl/7CQugA

✅ یخچال جنرال الکتریک خنک نمی کند

در این راهنمای تعمیر یخچال جنرال الکتریک (GE) شما با مراحل تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک تولید شده در سال 2002 یا بعد از آن که خنک نمی کنند آشنا خواهید شد.

در سال 2002، یخچال و فریزرهای ساید بای ساید جنرال الکتریک جدید خود را مجدد طراحی کرد. با این طراحی مجدد چالش هایی برای تعمیرکاران به وجود آمد، زیرا متفاوت از هر یخچالی که تا کنون دیده ایم، تولید شده بود. جنرال الکتریک این یخچال را طراحی کرد تا بازدهی بیشتری داشته باشد و یکی از راه های انجام این کار با استفاده از یخ زدگی سازگار بود.

✅ تشخیص مشکل برفک زدایی یخچال جنرال الکتریک

این بخش از این راهنمای تعمیر یخچال جنرال الکتریک به مسائل مربوط به برفک زدایی یخچال می پردازد. شایع ترین دلیل این مشکل در یخچال های جنرال الکتریک (GE) این است که به طور مناسبی برفک زدایی نمی کنند. برای چک کردن آن درب فریزر را باز کنید و به پشت فریزر نگاه کنید تا ببینید که آیا برفک بیش از حد وجود دارد. اگر بیش از یک لایه نازک از برفک در شبکه پشت فریزر وجود داشته باشد، نشانه آن است که به طور مناسب برفک زدایی نمی کند.

در ابتدا، شما باید برفک اضافی را حذف کنید. پوشش را که با برفک پوشانده شده است را از بین ببرید و یخچال را از برق بکشید و سپس با استفاده از سشوار برفک را از شبکه لوله های خنک کننده بزدایید.

برای خواندن مقاله بصورت کامل به لینک زیر مراجعه فرمایید.
🌐 https://goo.gl/Bhiovm
Add a comment...

Post has attachment
🌟🌟 چرا نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک 🌟🌟

🌐 http://generalelectricrepairco.com/ 🌐

🔹 تماس با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک، باعث می شود، افرادی متخصص و آشنا با این برند که سال های زیادی مشغول به تعمیر محصولات جنرال الکتریک بوده اند و دارای تجربه زیادی در این زمینه هستند، نسبت به رفع عیب محصول شرکت جنرال الکتریک اقدام کنند. از سوی دیگر نمایندگی جنرال الکتریک با سرویس در تمام تهران و اطراف آن در کوتاه ترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل باعث آرامش خاطر شما می شود. و شما دیگر نگرانی در خصوص تعمیرات محصولات جنرال الکتریک نخواهید داشت.

🔹 کارشناسان تخصصی نمایندگی
ما به عنوان نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک با اعزام کارشناسان متخصص و با تجربه و دانش مربوط به تعمیر لوازم جنرال الکتریک، به بهترین نحو ممکن اقدام به تعمیر می نماییم. کمک گرفتن از افراد غیر متخصص در بعضی از مواقع باعث آسیب دیدن وسیله مورد تعمیر خواهد شد.

🔹 خدمات سریع تعمیر با این نمایندگی
وقتی وسیله ای احتیاج به تعمیر پیدا می کند چند روز بعد به شما وقت تعمیر داده می شود اما کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان به محل شما آمده و اقدام به تعمیر لوازم جنرال الکتریک شما خواهند کرد. دلیل این سرعت داشتن شعبات نمایندگی جنرال الکتریک در سراسر تهران است.

🔹 هزینه کمتر تعمیر با این نمایندگی
برای تعمیر هر وسیله ای نیاز به متخصص حرفه ای همان وسیله می باشد. هنگامی که افراد بی تجربه و نا وارد اقدام به تعمیر لوازم جنرال الكتریك شما می کنند، ممکن است موجب وارد شدن خسارات شوند. با استفاده از مراکز معتبر، کمک به صرف هزینه های کمتر و انجام بهتر تعمیرات خواهید شد.
Add a comment...

Post has attachment
🌟🌟 تعمیر آب سردکن یخچال جنرال الکتریک 🌟🌟

🌐 https://goo.gl/ss9qf8 🌐

🔶 اگر دستگاه توزیع آب یخچال شما بدون آب است یا آهسته کار می کند، این چیزی است که باید بررسی کنید تا بتوانید تعمیر یخچال جنرال الکتریک را انجام دهید. (بدون آب و یا توزیع آهسته آن) اگر یخچال شما به تازگی نصب شده است، مطمئن شوید که اهرم آب سردکن را به مدت 3 دقیقه به پایین فشار دهید تا مخزن، آب را به طور کامل پر کند. معمولا مخزن آب داخل بخش غذاهایی تازه قرار دارد.

در اکثر مدل های یخچال فریزر از قبیل جنرال الکتریک Whirlpool refrigerator, Frigidaire refrigerator, Samsung refrigerator, KitchenAid refrigerator, Haier refrigerator, Jennair refrigerator, LG refrigerator, Kenmore Elite refrigerator, or Maytag refrigerator ، به طور متوسط 8 ثانیه برای پر کردن یک لیوان آب به حجم 8 اونس زمان نیاز است.
اگر یخچال جنرال الکتریک شما هیچ چراغی در صفحه کنترل ندارد و بدون آب یا یخ کار می کند، اتصال برق را کنترل کنید.

🔹 اگر یخچال شما به طور ناگهانی توزیع آب را متوقف کرده است

اطمینان حاصل کنید که دریچه لوله آب در دیواره یخچال باز باشد. معمولا برای اتصال دستگاه و به منبع آب خانگی شما، از یک دریچه استفاده می شود. این شیر باید کاملا باز شود تا یخچال، آب را به طور کامل دریافت کند.

شما همچنین باید شیر ورودی آب را در پشت دستگاه خود چک کنید. این کار الکتریکی است و می تواند با یک ولت سنج آزمایش شود تا ببینید آیا به درستی کار می کند. همچنین مطمئن شوید که لوله آب در یخچال خم شده یا خم نشده است.

اگر شما اخیرا یخچال را خاموش کرده اید و جای آن را تغییر داده اید، احتمالا وقتی دستگاه را دوباره در محل قرار می دادید، ممکن است لوله آب را خم کرده باشید. همچنین ممکن است که یک لوله آب یخ زده شود و به همین دلیل جریان آب را محدود کند. تمام خطوط آب را برای بررسی یخ زدگی و یا قسمت های مسدود شده بررسی کنید.

آیا نیاز به قطعات توزیع آب و یخ برای یخچال جنرال الکتریک خود دارید؟ در اینجا جایگزینی برای کیت آب دوگانه موجود است
شما همچنین ممکن است یک فیلتر آب مسدود شده داشته باشید. این فیلتر می تواند یا به یخچال فریزر شما متصل شده باشد و یا
در مسیر “خط لوله آب” در پشت یخچال جنرال الکتریک قرار گیرد.

یک فیلتر آب مسدود شده باعث می شود جریان آب در شبکه توزیع بسیار آهسته بوده یا به طور کلی متوقف شود. فیلتر آب را تعویض کنید و این کار به احتمال زیاد مشکل شما را حل خواهد کرد. فیلترهای آب یخچال جنرال الکتریک باید هر 6 ماه یکبار تعویض شوند.

هنگامی که فیلتر آب را تعویض کردید، توزیع کننده آب را آزمایش کنید. اگر آب به همان صورت که انتظار می رفت جریان یافت، شما مشکل را حل کرده اید.

اگر آب سردکن کار نمی کند، اما شما می دانید که آب مورد نیاز تولید می شود و قدرت کافی را هم دارد، پس در این صورت یک سوئیچ معیوب در توزیع کننده به احتمال زیاد می تواند دلیل آن باشد. شما ممکن است نیاز داشته باشید که دستگاه را از هم جدا کنید و دریچه و یا سوئیچ ها را در توزیع کننده تعویض کنید. اگر یک سوئیچ یا شیر معیوب دارید، ممکن است یک صدای پارازیت کلیک یا یک صدای جزئی بشنوید.

اگر آبرسانی به طور دائم آب قطع شده باشد، شما یک مشکل در دریچه خروجی آب دارید. شما می توانید مدل یخچال خود را به صورت آنلاین جستجو کنید و سوئیچ یا شیری را که نیاز دارید از نمایندگی جنرال الکتریک تهیه کنید.

اگر بعد از استفاده از آب سردکن، چند قطره آب از آن چکه کند، این طبیعی است و به علت تأخیر در سیستم آبرسانی می باشد.
اگر تخلیه آب از مخزن مشکل شما است، شما می توانید مخزن آب کامل و سیستم لوله آب را تمیز کنید. از یک فنجان بزرگ استفاده کنید و برای مدت 3 دقیقه در مخزن فشار دهید. این باعث می شود که هوا به دام افتاده تخلیه شود که می تواند باعث انحراف در مسیر آب شود.

🔶🔶 نکته: اگر درب یخچال باز باشد، سیستم آب سردکن و یخ ساز کار نخواهد کرد.

به یاد داشته باشید هنگام رفع مشکل جریان آب در یخچال جنرال الکتریک خود، برق را قطع کرده و به دلایل ایمنی جریان آب را نیز قطع کنید.
Add a comment...

Post has attachment
🌟🌟 تاریخچه جنرال الکتریک 🌟🌟

🌐 http://generalelectricrepairco.com/ 🌐

شرکت جنرال الکتریک یکی از بزرگترین شرکت های جهان است. امروزه فعالیت های تجاری خود را در گستره وسیعی از زمینه ها انجام می دهد از تولید موتور هواپیما، لوازم، تجهیزات بهداشتی گرفته تا حتی شبکه تلویزیونی NBC با این حال، همانطور که از نامش بر می آید، جنرال الکتریک (GE) می تواند ریشه هایی در صنعت برق داشته باشد.این شرکت در سال 1892 شکل گرفت، که در نتیجه ادغام شرکت های رقیب Edison General Electric Company و شرکت تامسون هوستون بود. توماس ادیسون ، از ایده ادغام به طور کامل پشتیبانی نمی کرد، به همین دلیل از انجام کسب و کار خودداری کرد و به آزمایشگاه بازگشت.اگرچه ادیسون در کنار شرکت نبود، اما (GE) یکی از بزرگترین ایده های ادیسون را مورد استفاده قرار داد.

پس از ادیسون، جنرال الکتریک (GE) در سال 1900 اولین آزمایشگاه تحقیقاتی دائمی خود را در Schenectady، نیویورک، تاسیس کرد. این آزمایشگاه در طول سال ها، تعداد زیادی نوآوری را آغاز کرده است.جای تعجب نیست که جنرال الکتریک (GE) در ابتدا بر روی اجزای مرتبط با برق، مانند چراغ های الکتریکی، ژنراتورها، موتورها و دیگر موارد متمرکز بود. اما حتی در سالهای اولیه تحقیقات در زمینه های دیگر مانند رادیو آغاز شد.جنرال الکتریک (GE)، تلفن آمریکایی و تلگراف (AT & (T و شرکت Westinghouse نیز در ایجاد انجمن رادیو آمریکا (RCA) در سال 1919 شرکت کردند که نقش مهمی در زمینه رادیو داشت.

چند سال بعد، این شرکت ها مجبور شدند منافع خود را در RCA به فروش برسانند و آن را به یک شرکت مستقل تبدیل کنند. سپس، در سال 1985، GE دوباره RCA را خریداری کرد.در دهه 1940، جنرال الکتریک (GE) تبدیل به تولید کننده اصلی قطار برقی شد. بسیاری از مخترعان در قرن نوزدهم آن را تجربه کرده بودند و در اوایل دهه 1900 در بسیاری از شهرهای بزرگ سراسر دنیا سیستم های برقی وجود داشت. یک تغییر عمده پس از سال 1940 رخ داد، زمانی که لوکوموتیوهای دیزلی (که یک دیزل ژنراتور را برای راه اندازی موتور الکتریکی حمل می کردند) جایگزین لکوموتیو های بخار شدند. (GE) بسیاری از این لوکوموتیو های بزرگ را تولید کرد.

این شرکت همچنین سازنده لوله های خلاء رادیو و لوله های اشعه ایکس و دستگاه های کامل اشعه ایکس در سال 1912 بود. در سال 1919 یک محقق (GE) یک نوع مهم از لوله Magnetron را تولید کرد که برای چند سال در سیستم های مایکروویو استفاده شد.

از اوایل دهه 1900 تاکنون، جنرال الکتریک (GE) لوازم خانگی، از قبیل اجاق گاز، اتوی “Hotpoint” ، ماشین لباسشویی، تهویه مطبوع، رادیو و تلویزیون را تولید کرده است.

در اوایل تاریخ، شرکت شروع به درگیر شدن در فن آوری هایی کرد که به جدیت صنعت برق نبودند. برای مثال، از سال 1920 میلادی، GE به عنوان سوپرشارژر برای اتومبیل ها و هواپیما ها ساخته شده و در سال 1940 یک موتور جت آزمایشی تولید کرد. این شرکت امروز یکی از بزرگترین تولید کنندگان موتورهای هواپیمایی نظامی و تجاری معروف است.

امروزه این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در جهان است و دارای تعداد زیادی شعبه های تحقیقاتی و تولیدی در سراسر جهان و همچنین دو شبکه تلویزیونی و تجارت های دیگر است. تأثیری که (GE) بر مهندسی داشته است، این است که کارکنان جنرال الکتریک (GE) در طول سالیان کار خود 67،000 اختراع شگفت انگیز به دنیا اعطا کرده اند.

جنرال الکتریک یکی از بهترین و معتبر ترین برند ها در لوازم خانگی می باشد. امروزه در سر تاسر دنیا نمایندگی جنرال الکتریک برای عرضه و فروش بهترین لوازم خانگی وجود دارد و همچنین نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک برای افرادی که از محصولات این برند استفاده میکنند و نیاز به خدمات و تعمیرات جنرال الکتریک دارند در سر تا سر دنیا آماده خدمت رسانی و پشتیبانی از محصولات تولید شده خود دارد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded