Profile cover photo
Profile photo
Piotr Wawrzyńczyk
About
Posts

Post has attachment
Moja firma jest gwarantem wysokiej jakości narzędzi pneumatycznych! Na stronie: http://www.pikpw.pl/produkty/narzedzia-pneumatyczne-dynabrade/ możecie Państwo dokonać wyboru spośród bogatej gamy narzędzi firmy Dynabrade. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej oferty, wraz z innymi pracownikami Pik, służę informacją oraz fachową poradą. Zapraszam kontaktu z naszą firmą!
Photo

Post has attachment
W mojej firmie stawiamy na narzędzia polerujące i ścierne najwyższej jakości! Dlatego polecam Państwu nasze polerki. Ich największe zalety to: lekkość, duża wydajność oraz trwałość. Zostały  zaprojektowane ergonomicznie, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Produkty z naszej oferty: http://www.pikpw.pl/produkty/ to dla Państwa inwestycja na lata!
Photo

Post has attachment
Jako dystrybutor 3M moja firma oferuje Państwu zestaw solidnych narzędzi pneumatycznych! Gwarantują one najwyższą jakość wykończenia oraz redukcję kosztów produkcji. Szeroki wybór narzędzi, m. in. szlifierek wraz z ich szczegółową specyfikacją, jest dostępny na naszej stronie: http://www.pikpw.pl/produkty/narzedzia-pneumatyczne-3m/. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiedniego dla siebie produktu!
Photo

Post has attachment
Moim Klientom polecam produkty firmy DYNABRADE! To wysokiej klasy narzędzia pneumatyczne, pomocne w wielu czynnościach, takich jak: cięcie, szlifowanie czy polerowanie. Posiadamy również wydajne materiały ścierne. Odwiedź stronę: http://www.pikpw.pl/produkty/ i zapoznaj się z bogatą gamą produktów najwyższej jakości, jakie oferujemy naszym Klientom. Zapraszam do współpracy!
Photo

Post has attachment
Moja firma jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących w branży firm: 3M i DYNABRADE! Partnerstwo z tak uznanymi producentami pozwala nam jak najlepiej realizować cel, jakim jest dostarczenie Państwu wysokiej jakości narzędzi pneumatycznych oraz materiałów ściernych do obróbki metalu, drewna i powłok lakierniczych. Oferowane przez nas narzędzia wysokiej klasy, pozwalają na sprawne cięcie, szlifowanie czy polerowanie. Dbamy o to, by nie zawieść oczekiwań naszych Klientów, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę, z którą mogą się Państwo zapoznać na stronie: http://www.pikpw.pl/!
Photo

Post has attachment
PIK oferuje swoim Klientom narzędzia do szlifowania i polerowania różnego rodzaju. Dostaniesz u nas m. in. szlifierki, wiertarki, polerki, dyski fibrowe, papiery i pasy ścierne, szczotki czy tarcze do cięcia i szlifowania, które są bardzo przydatne we wszelkich domowych pracach remontowych. Zobaczcie Państwo, co jeszcze oferujemy na stronie: http://www.pikpw.pl/produkty/. Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiedni sprzęt, dostosowany do Twoich potrzeb!
Photo

Post has attachment
Czasem wybór odpowiedniego produktu czy sprzętu nie jest prosty. Dlatego naszym Klientom chętnie doradzają specjaliści. Pomożemy Ci dobrać narzędzia i materiały najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą: http://www.pikpw.pl/!
Photo

Post has attachment
Rewolucyjna technologia ziaren ściernych Cubitron II znajduje zastosowanie w licznych produktach. Wśród zalet dysków fibrowych wymienia się brak przegrzewania obrabianej powierzchni, szybsze szlifowanie bez wywierania dużego nacisku i do pięciu razy dłuższą żywotność, w porównaniu do tradycyjnych dysków ściernych. Nowe pasy ścierne 3M zapewniają szybszą o 30% obróbkę trudno skrawalnych metali. Natomiast dyski Roloc, nie tylko szlifują bardzo wydajnie i nie przegrzewają obrabianej powierzchni, ale również umożliwiają szlifowanie różnych stopów metali. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www.pikpw.pl/produkty/!
Photo

Post has attachment
Polecam Państwu nasze dyski fibrowe Cubitron II. Są wykonane są z zastosowaniem rewolucyjnej technologii precyzyjnego kształtowania ziaren ściernych. Zostały zaprojektowane z bardzo ostrych ziaren. Taka budowa powoduje bardzo równomierne zużywanie się dysków, dzięki czemu pracują one precyzyjnie i nie przegrzewają obrabianej powierzchni, co stanowi dużą wygodę dla ich użytkowników . Po szczegóły oferty zapraszam na stronę: http://www.pikpw.pl/produkty/dyski-fibrowe/.
Photo

Post has attachment
Zapewniamy Państwu szeroką gamę narzędzi pneumatycznych wysokiej klasy producentów wraz z niezbędnymi akcesoriami! Wśród nich znajdziecie Państwo m. in. lekkie, a przy tym niezwykle wydajne i trwałe szlifierki, ergonomicznie zaprojektowane dla lepszej pracy operatora. Posiadają roczną gwarancję. Na stronie http://www.pikpw.pl/produkty/narzedzia-pneumatyczne-dynabrade/ mogą państwo zapoznać się ze szczegółami oferty. Proszę nie zapominać, że w razie jakichkolwiek pytań, dotyczących naszych narzędzi, wszyscy wykwalifikowani pracownicy naszej firmy są do Państwa dyspozycji, służąc fachową radą i konsultacją.
Photo
Wait while more posts are being loaded