Profile cover photo
Profile photo
Pixi - Toalety - Kontenery - Ogrodzenia - Wywóz Gruzu i odpadów budowlanych i remontowych
About
Posts

Post has attachment
Czy chcecie złożyć zamówienie w firmie Pixi? Zachęcamy zatem do kontaktu telefonicznego. Pozwoli nam to na przygotowanie oferty adekwatnej do Waszych oczekiwań. Na stronie: http://www.pixi.pl/zamowienie.htm dostępne są dodatkowe informacje. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie dla Was na stronie: http://www.pixi.pl/galeria.htm dostępna jest galeria. Jeśli więc pragniecie dokładnie poznać nasz asortyment zachęcamy do odwiedzenia zakładki. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą!
Photo
Add a comment...

W naszym szerokim asortymencie znajdziecie między innymi panele ochronne. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcecie ochronić nawierzchnię przed ruchem kołowym czy też pieszym. Na stronie: http://www.pixi.pl/produkty.htm dostępne są dodatkowe informacje. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie wynająć nasze produkty na jeden dzień? A może kilka tygodni? Żaden problem! Wystarczy jedynie zajrzeć na stronę: http://www.pixi.pl/oferta.htm, aby uzyskać dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PIXI to firma, która zapewnia komfort, higienę, a przede wszystkim bezpieczeństwo! Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszym szerokim asortymencie dostępne są nawet przenośne umywalki! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.pixi.pl/umywalki.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako jedna z nielicznych firm oferujemy przenośną stację paliw. Jeśli więc chcielibyście zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, szukacie ekologicznych rozwiązań czy też niepowtarzalnej funkcjonalności – nasza oferta jest właśnie dla Was! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.pixi.pl/stacje.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tylko u nas znajdziecie tak szeroki wybór ogrodzeń przestawnych! Oferujemy między innymi ogrodzenia ażurowe, pełne czy też policyjne. Na stronie: http://www.pixi.pl/ogrodzenia.htm dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca na budowie to wielki wysiłek. Warto pamiętać również o oczyszczeniu terenu, czyli wywiezieniu gruzu. Jeśli szukacie profesjonalnej firmy, która chętnie podejmie się tego typu zlecenia – skontaktujcie się z nami! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.pixi.pl/gruz.htm.
Photo
Add a comment...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza oferta poszerzona została o kontenery budowlane oraz biurowe. Zapewniamy konkurencyjne ceny, a także najwyższą jakość usług. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.pixi.pl/oferta.htm.
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią produktów dostępną na stronie: http://www.pixi.pl/galeria.htm. Z naszych usług skorzystało wielu Klientów, którzy podczas przygotowywania imprezy plenerowej chętnie decydują się na nasz asortyment. Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą PIXI będzie owocna. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded