Profile cover photo
Profile photo
Aleja Piękna Centrum Urody
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Zainteresowała Was oferta Alei Piękna z zakresu kosmetyki twarzy bądź kosmetyki ciała? A możecie chcecie skorzystać z naszych usług w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Numer telefonu do naszego salonu kosmetycznego znajdziecie na stronie internetowej: http://www.aleja-piekna.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Narzekają Panie na bardzo wysuszoną skórę? Cóż, jest to typowe zmartwienie kobiet po sezonie letnim. W takim razie zapraszamy na MATIS peeling krystaliczny z płatkami kwiatów. Po zabiegu skóra odżyje, na nowo będzie gładka i nawilżona. Dokładne informacje zamieszczamy na stronie internetowej: http://www.aleja-piekna.pl/oferta/kosmetyka-ciala.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy również nasze zabiegi pielęgnacyjne na skórę całego ciała, zwłaszcza nawilżające peelingi. Jego przykładem jest Czekoladowy Zabieg, który polega na nałożeniu nawilżającej maski czekoladowej, która ma działanie przeciwstarzeniowe i wygładzające. Szczegóły na stronie internetowej: http://www.aleja-piekna.pl/oferta/kosmetyka-ciala.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto zadbać o kondycję skóry twarzy przed nadchodzącym sezonem zimowym! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabiegów, spośród których należy wymienić zabiegi złuszczające na bazie kwasów, mezoterapię bezigłową czy mikrodermabrazję diamentową. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.aleja-piekna.pl/oferta/kosmetyka-twarzy.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie Panie, które denerwują ciągle odrastające włoski, zapraszamy na zabieg depilacji woskiem Lycon lub depilacji laserowej. Oba zabiegi są szansą na to, aby cieszyć się jedwabiście gładką skórą przez długi czas. O tym, jak przeprowadzamy zabiegi depilacji i epilacji, piszemy na stronie internetowej: http://www.aleja-piekna.pl/oferta/depilacja.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Medyczne przekuwanie uszu to jedna z usług świadczonych przez gabinet kosmetyczny Aleja Piękna. Po przekuciu uszu zakładamy kolczyki wykonane z materiałów przyjaznych skórze, co ogranicza do minimum możliwości alergii na nikiel. Szczegółowe informacje zamieszczamy na stronie internetowej: http://www.aleja-piekna.pl/oferta/medyczne-przekluwanie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aleja Piękna to nowoczesne centrum urody, zdrowia i relaksu. Nasze klientki przyjmujemy w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt. Galerię zdjęć z wnętrz salonu kosmetycznego zamieszczamy na stronie internetowej: http://www.aleja-piekna.pl/galeria.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Alei Piękna wykonujemy nie tylko zabiegi kosmetyczne, lecz także zabiegi medycyny estetyczne. Są one przeprowadzane przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie internetowej: http://www.aleja-piekna.pl/oferta/medycyna-estetyczna.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy makijaże okolicznościowe – dzienne, wieczorowe, ślubne, które są dobierane do stroju, fryzury czy typu urody. Przyszłe Panny Młode zapraszamy na makijaż próbny celem ustalenia wszystkich szczegółow. Dokładne informacje na naszej stronie: http://www.aleja-piekna.pl/oferta/makijaz.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Alei Piękna jest dostępna RevitalLash Advanced, najbardziej skuteczna odżywka stymulująca wzrok rzęs i brwi. Skuteczność jej działania została potwierdzona badaniami klinicznymi. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.aleja-piekna.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded