Profile cover photo
Profile photo
Botimet Shqiptare
2,561 followers -
Kushtrim për kulturë!
Kushtrim për kulturë!

2,561 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
Maks Velo: Pse jam Antimysliman?
Nga Maks Velo Po, jam antimysliman. Jam prej 500 vitesh. Kam qenë luftëtar krahas Skënderbeut dhe jam vrarë nga hordhitë osmane. Islami nuk ka ardhur si fe apostolike, paqësore në tokat e Arbërisë. Islami është fe që është përhapur me dhunë. Islamin e sollë...
Add a comment...

Post has shared content
Riçelet Panairi i Librit në Siri
Dëshirën e sirianëve për të lexuar nuk e kanë zbehur as bombat. Edhe pse është i përfshirë prej 5 vitesh tashmë në një luftë të përgjakshme civile, vendi arriti të çelte panairin e tij të parë të librit që nga fillimi i krizës. Në ceremoninë e hapjes, mbajt...
Add a comment...

Post has shared content
Foto/Nuk do ta besoni se si dukej Çiljeta e vogël
Sot ajo është kthyer në brune, me flokë të shkurtra, me gjoks të zvogëluar dhe me një trup mjaft në formë. Herë pas herë ajo bën ndryshime të mëdha, sidomos me modelin dhe ngjyrën e flokëve. Por, si ka qenë Çiljeta disa vite më parë, në moshën 14-vjeçare, k...
Add a comment...

Post has shared content
Foto/Nuk do ta besoni se si dukej Çiljeta e vogël
Sot ajo është kthyer në brune, me flokë të shkurtra, me gjoks të zvogëluar dhe me një trup mjaft në formë. Herë pas herë ajo bën ndryshime të mëdha, sidomos me modelin dhe ngjyrën e flokëve. Por, si ka qenë Çiljeta disa vite më parë, në moshën 14-vjeçare, k...
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded