Profile cover photo
Profile photo
behzad shahrjerdi
50 followers
50 followers
About
Posts

Post has attachment
تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی

جراحی زیبایی بینی از نظر شکل ظاهری بینی به دو شکل انجام می شود ، جراحی بینی به شکل فانتزی و جراحی بینی به شکل طبیعی ، در این جا تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی را شرح خواهیم داد.

برخی از مراجعان متقاضی عمل بینی ، با در دست داشتن عکس بینی فانتزی ، متقاضی جراحی به مدل بینی های عروسکی هستند.

برخی نیز با دیدن عکس بینی عمل شده زیبا تمایل به مدل های بینی نیمه فانتزی دارند.
Add a comment...

Post has attachment
عمل دماغ

عمل دماغ از پر طرفدارترین و متداول ترین عمل های جراحی زیبایی می باشد ، عمل بینی در ایران از محبوبیت فراوانی برخوردار است .

بینی نقش بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره دارد به همین دلیل اکثریت افرادی که بینی هایشان دچار بد فرمی است به دنبال بهبود فرم بینی هستند .

برای بهبود مشکلات بینی بهترین روش انجام عمل دماغ می باشد .

عمل بینی یا جراحی زیبایی بینی ، عملی است که ظاهر و عملکرد بینی را بهبود می بخشد .

در جراحی زیبایی بینی ، جراح پلاستیک بینی با استفاده از تکنیک مورد نیاز فرم بینی را اصلاح می کند .
عمل دماغ
عمل دماغ
drshahrjerdi.ir
Add a comment...

Post has attachment
جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : جراحی بینی یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی به شمار می آید. متقاضیان عمل زیبایی بینی اکثرا به دنبال جواب این سوال هستند که بهترین جراح بینی تهران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟ ما سعی می کنیم ویژگی های یک جراح خوب بینی را ذکر کنیم.
بهترین جراح بینی تهران چه کسی است؟

جراح بینی ای که با توجه به تخصص و مهارت خود می تواند روی نتیجه عمل تاثیر مثبت بگذارد را می توان به عنوان بهترین جراح بینی در نظر گرفت.
Add a comment...

Post has attachment
نمونه بینی ترمیمی فانتزی با سابقه جراحی ناموفق، دکتر بهزاد شهرجردی
Photo
Add a comment...

Post has attachment
عمل زیبایی بینی
عمل زیبایی بینی را می توان رایج ترین عمل زیبایی دانست.

عمل زیبایی بینی استخوانی
در عمل بینی استخوانی می توان نتیجه بهتری را دریافت نمود، زیرا بینی استخوانی دارای پوستی نازک و غضروفی قوی است. فرم بینی استخوانی به جراح بینی این امکان را می دهد تا تراش های زیباتری را ایجاد نماید.

Add a comment...

Post has attachment
دکتر بهزاد شهرجردی
Photo
Photo
2/8/18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی ، بینی گوشتی ، دارای پوستی ضخیم با غضروف ضعیف و نازک می باشد . برای جراحی بینی گوشتی ( جراحی بینی )، در گذشته تکنیک هایی که به کار گرفته می شد ، خیلی نتیجه رضایت بخشی را به همراه نداشت و فقط با برداشتن بخشی از غضروف نازک جراحی بینی گوشتی ، صورت می گرفت ، اما در حال حاضر تکنیک های بهتری برای انجام این جراحی به کار می رود که نتایج بهتری را به همراه دارد .

Add a comment...

Post has attachment
ترمیم بینی عمل شده
افرادی که از جراحی بینی اولیه خود تجربه خوبی نداشتند، انتظارشان از ترمیم بینی عمل شده بالا می رود. کسانی که از بینی دلخواه خود تصور درستی نداشته باشند و با توجه به نبود ایراد به دنبال مشکل باشند، برای جراحی بینی مجدد کاندید خوبی به شمار نمی روند.

چه افرادی می توانند برای ترمیم بینی عمل شده مناسب واقع شوند؟
افرادی که از بینی و وضعیت فعلی خود توصیف منطقی و درستی داشته باشند، می توانند برای جراحی بینی ثانویه مناسب باشند. رسیدن به ثبات روانی در جراحی بینی ، المان مهمی است.
Add a comment...

Post has attachment
عمل جراحی بینی

عمل جراحی بینی ، از رایج ترین عمل های جراحی زیبایی در میان زنان و مردان جهان می باشد و از اهمیت بالایی برخوردار است ، که مهارت و مجرب بودن پزشک تنها ضامن ، دست یابی به یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش است . هر چند که این جراحی با هدف زیبایی بیشتر چهره و بینی انجام می شود ، اما عملکرد تنفسی بینی ، بسیار حائز اهمیت است ، زیرا بینی یک عضو حیاتی تنفسی می باشد و در صورت بروز کوچک ترین اختلال ، مشکلاتی را به همراه دارد که گاهی قابل جبران نیست . از آن جایی که بینی در وسط صورت قرار دارد و باعث می شود تا ایرادات ظاهری آن بیشتر در نظر آید ، ( که این ایرادات گذشته از این که ظاهر ناخوشایندی دارد ) ، منجر می گردند تا کل زیبایی کل چهره تحت تاثیر قرار گیرد .
Add a comment...

Post has attachment
مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس : یکی از راه های جوانسازی پوست تزریق بوتاکس می باشد. بوتاکس موجب فلج کردن عضلاتی می شود که موجب ایجاد اخم و چین و چروک بر روی پوست می شوند. برای این که از این تزریق نتیجه ی دلخواه خود را بگیرید مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس را جدی بگیرید. این مراقبت ها تاثیر بسیاری بر روی نتیجه ی عمل می گذارند.

بوتاکس در اصل نوعی سم به نام بوتولینوم می باشد که توسط نوعی باکتری به اسم کلستریدیوم بوتولینیوم تهیه می شود. استفاده این سم به عنوان خوراکی برای بدن مضر می باشد اما تزریق آن به پوست موجب جوانسازی می گردد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded