Profile cover photo
Profile photo
P.P.H.U 'FOKUS' Producent kotłów i piecy Radosław Fibner, Waldemar Staszak
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
W Polsce bardzo popularnym rodzajem paliwa stałego, stosowanego do ogrzewania domów jednorodzinnych jest węgiel typu eko-groszek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy piec „Fokus Maxi-Uni”, który stanowi nowoczesne rozwiązanie dla automatycznego spalania węgla. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze współpracy z nami. https://fokus-kotly.pl/piece-na-ekogroszek-fokus-max-uni/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla większości właścicieli domów jednorodzinnych niezwykle ważnym aspektem użytkowania nieruchomości jest możliwość stosowania najbardziej uniwersalnych rozwiązań grzewczych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy Państwu do zaoferowania kotły uniwersalne na paliwa stałe, takie jak np. węgiel, groszek oraz drewno. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. https://fokus-kotly.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przekładamy na jakość oferowanych klientom rozwiązań. Specjalizujemy się w produkcji w pieców centralnego ogrzewania oraz kotłów. Zapewniamy Wam dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. https://fokus-kotly.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Państwu podajnik paliwa stałego PPS DUO - https://fokus-kotly.pl/podajnik-duo/. Jest to urządzenie do spalania dwóch typów paliwa – miału węglowego i ekogroszku. Podajnik napędza motoreduktor i silnik Nord, które są bardzo wytrzymałe, jak również gwarantują cichą i bezawaryjną pracę. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym produktem – kotłem Eko-Cyklon 2 - https://fokus-kotly.pl/fokus-eko-cyklon-2/. Jego wyjątkowość opiera się na „cyklonowym dopalaczu spalin”, którego umieściliśmy nad komorą spalania. Kocioł ten m.in. spełnia 5 klasę – gwarantuje niższą emisję CO, pyłów i węgla organicznego!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz więcej osób z zainteresowaniem przygląda się pelletowi jako materiałowi opałowemu. Aby wykorzystać go w stu procentach warto zaopatrzyć się w przeznaczony do pelletu piec. Nasza firma FOKUS oferuje tego typu piec, sprawdźcie Państwo sami - https://fokus-kotly.pl/fokus-duo-pellet/. Ślimak unosi pellet (o granulacji 6-8mm), który po pokonaniu całej długości podajnika wędruje do palnika. Jego ilość zależna jest od ustawień sterownika. Zapraszamy do zakupu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli odwiedzicie Państwo tę zakładkę naszej strony internetowej https://fokus-kotly.pl/zostan-dystrybutorem/ będzie o krok bliżej do podjęcia właściwej decyzji dotyczącej tego, czy zostaniecie naszymi dystrybutorami. Dlaczego warto nim zostać? Nasze produkty są wysokiej jakości, poszerzamy naszą ofertę o nowe zastosowania technologiczne, oferujemy cykliczne szkolenia, ale też ulotki i produkty reklamowe oraz korzystne i elastyczne warunki współpracy. Zachęcamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
P.P.H.U. „FOKUS” posiada niezwykle rozbudowaną linię produkcyjną, dzięki której powstają najwyższej jakości kotły i piece centralnego ogrzewania. Linię tę wciąż modernizujemy – wprowadzamy nowe technologie, które pozwalają nam udoskonalać oferowane Państwu produkty z zakresu ogrzewania. Nasze piece i kotły to urządzenia, których skuteczności i niezawodności możecie być Państwo pewni! Zapraszamy do współpracy https://fokus-kotly.pl/technologia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz produkcji i dystrybucji kotłów i pieców centralnego ogrzewania nasza firma P.P.H.U. „FOKUS” zajmuje się także sprzedażą palników. Jeśli więc poszukujecie Państwo takiego urządzenia do użytku domowego, bądź do Waszej firmy, zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia nas na https://fokus-kotly.pl. Na pewno znajdziecie coś dla siebie, a nasi doradcy Wam w tym pomogą :)
Photo
Add a comment...

Firma FOKUS to nie tylko producent, ale także serwis kotłów i pieców CO. Zajmujemy się obsługą nowych produktów, jak i tych starszej generacji. Oprócz usług gwarancyjnych świadczymy także usługi pogwarancyjne, których cennik znajdziecie Państwo w tym miejscu https://fokus-kotly.pl/uslugi-serwisowe/. Zrobimy dla Państwa przegląd kotła, pomożemy w jego pierwszym uruchomieniu, a jeśli wymieniacie swój stary produkt na nowy, pomożemy go zdemontować.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded