Profile cover photo
Profile photo
SF Sauny Fińskie
3 followers
3 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Sauna - małe pomieszczenie, które daje dużo przyjemności i relaksu; działa kojąco na nasze zmysły, poprawia krążenie i pomaga w wielu schorzeniach zdrowotnych. W dzisiejszych czasach nie jest już ekstrawagancką fanaberią, a elementem nowoczesnego domu. Jeśli jesteście zainteresowani montażem sauny, wejdźcie na naszą stronę internetową, gdzie umieściliśmy cenne informacje: http://www.saunyfinskie.com.pl/montowanie-sauny-domu-wazne-kwestie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SF Sauny Fińskie – nasza siedziba mieści się w Warszawie, przy ulicy Bartyckiej 26. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty lub mają jakiekolwiek pytania z zakresu naszej działalności, zachęcamy do skorzystania z danych teleadresowych zamieszczonych na naszej stronie internetowej lub formularza kontaktowego: http://www.saunyfinskie.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sauny produkowane na zamówienie Klientów, dostosowane wymiarami i kształtem do wielkości pomieszczenia i preferencji zamawiającego wykonujemy z drewna świerkowego. Wełna z włókna szklanego oraz trójwarstwowa paroizolacja fińska służą nam do izolacji termicznej obiektu. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, zapraszamy na naszą stronę: http://www.saunyfinskie.com.pl/kabiny-saun/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby jak najlepiej dopasować produkt do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów, w naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne podzespoły. Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak: Tylo, Narvi, Helo, Finland Sawo oraz Harwia, dzięki czemu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości naszych saun: http://www.saunyfinskie.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doświadczenie, które zdobywamy od wielu lat przekłada się na wysoką jakość naszych realizacji. Pracowaliśmy nie tylko w Polsce, ale również w ojczyźnie saun – Finlandii. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że oferowany przez nas produkt w pełni odpowie na Państwa oczekiwania: http://www.saunyfinskie.com.pl/producent-saun-finskich-warszawa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli podjęli Państwo decyzję o zakupie sauny – zapraszamy do nas! W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko sauny fińskie, ale również piece, generatory pary, systemy oświetlenia światłowodowego i wiele innych produktów, niezbędnych przy budowie saun. W razie jakichkolwiek pytań z Państwa strony, chętnie udzielimy szczegółowej odpowiedzi. Kontakt do nas znajduje się pod adresem: http://www.saunyfinskie.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Strona internetowa SF Sauny przybliży Państwu temat saun i łaźni. W zakładce „Warto wiedzieć” odpowiadamy na wiele pytań, m. in. „Czym jest łaźnia parowa?”, „Jak działa sauna?”, „Jaki wybrać piec do sauny?”, „Jak działa kabina infrared” i wiele innych: http://www.saunyfinskie.com.pl/warto-wiedziec/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak poprawnie korzystać z sauny fińskiej, jak działa podczerwień w kabinie ciepła, czy możliwe jest zbudowanie sauny na balkonie – te i wiele innych ciekawych artykułów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, w zakładce „Warto wiedzieć”. Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszej strony: http://www.saunyfinskie.com.pl/warto-wiedziec/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy Państwu sauny spod znaku SF Piotr Jankowski, wymiarami i kształtem dostosowane do przeznaczonego na saunę pomieszczenia. Indywidualne zamówienie otwiera wiele możliwości modyfikacji, dostosowujących saunę do osobistych preferencji Klienta: http://www.saunyfinskie.com.pl/kabiny-saun/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ściany i sufity naszych saun wykonujemy tradycyjnie z fińskich paneli ze świerku skandynawskiego. Na życzenie Klienta mogą zostać wykonane także z bezsękowych paneli osikowych, lipowych, cedru lub jodły kanadyjskiej. Wymiary i kształt sauny dostosowujemy do pomieszczenia, również z uwzględnieniem skosów poddaszy. Więcej o saunach fińskich przeczytają Państwo na naszej stronie: http://www.saunyfinskie.com.pl/kabiny-saun/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded