Profile cover photo
Profile photo
Klima-Premium. Tomasz Bronowicz
About
Posts

Post has attachment
Wszystkim, którym zależy na poprawie jakości swojego życia polecamy rozważyć instalację klimatyzacji. Dzięki niej nie tylko letnie upały przestaną być kłopotliwe, ale zostanie także wyeliminowany problem nadmiernej wilgoci w pomieszczeniach. Warto dodać, że klimatyzacja może również pełnić rolę dodatkowego urządzenia grzewczego. Jesteście zainteresowani? http://www.klima-premium.pl/klimatyzacja-warszawa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konserwacja klimatyzacji to nie tylko oczyszczanie filtra, choć niewątpliwe to na nim gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń. By zadbać o prawidłową i wydają pracę klimatyzatora należy pamiętać także o dokładnym oczyszczaniu parownika oraz skraplacza. W tym celu najlepiej skorzystać z pomocy fachowców, którzy sprawdzą także szczelność całego układu oraz zadbają o poprawną dezynfekcję. http://www.klima-premium.pl/serwis-i-naprawa-klimatyzacji-warszawa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako alternatywę dla tradycyjnego systemu wentylacji niezmienne rekomendujemy rekuperację: http://www.klima-premium.pl/rekuperacja-warszawa. Argumentem przemawiającym na korzyść tego rozwiązania są oszczędności wynikające z wyeliminowania strat ogrzanego powietrza, które zwykle zachodzą podczas jego wymiany w tradycyjny sposób. Rekuperacja zapewni nam także stały dostęp do świeżego i wolnego od alergenów powietrza.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na pytanie ile kosztuje montaż klimatyzacji trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ ostateczna wycena zależy od wielu czynników. Należy do nich przede wszystkim odległość, która dzieli jednostkę zewnętrzną od wewnętrznej, a także sama specyfika montażu. Jedno jest pewne - montażem klimatyzacji zawsze powinny zajmować się osoby, które posiadają do tego odpowiednie kwalifikacje. http://www.klima-premium.pl/klimatyzacja-warszawa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ciekawią Państwa efekty naszej pracy? Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć na naszej stronie: http://www.klima-premium.pl/montaz-klimatyzacji-galeria. Prezentujemy tam część naszych realizacji w zakresie instalacji systemów wentylacji oraz klimatyzacji. Zapewniamy, że nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby wszelkie prace instalacyjne odbywały się sprawnie oraz w możliwie najkrótszym czasie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzacja jest obecnie niezwykle powszechnym urządzeniem, podobnie jak powszechne stało się przypisywanie jej niekorzystnego wpływu na nasze zdrowie. Należy jednak zdać sobie sprawę, że zdecydowana większość dolegliwości wynika z nieumiejętnego korzystania z urządzenia oraz braku jego konserwacji. A czy Państwo wiedzą jak poprawnie dbać o klimatyzację? Nasi fachowcy są do Waszej dyspozycji: http://www.klima-premium.pl/serwis-i-naprawa-klimatyzacji-warszawa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przedsiębiorstwo Klima-Premium współpracuje nie tylko z Klientami prywatnymi, ale też firmami budowlanymi oraz biurami projektowymi. Długoletnie doświadczenie w branży, wysoka jakość urządzeń oraz wykwalifikowany zespół techników sprawia, że jesteśmy atrakcyjnym partnerem dla naszych Klientów. Na stronie internetowej: http://www.klima-premium.pl/ mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego wspomniane wcześniej pompy ciepła można nazwać niezawodnymi? Ponieważ źródłem ich energii jest energia słoneczna zgromadzona np. w powietrzu atmosferycznym czy wodach gruntowych, które są bezpłatne. Dzięki temu pozwalamy sobie na wysoką niezależność i przy okazji, co również ważne – nie szkodzimy środowisku. Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat zasad działania pomp ciepła? Zachęcamy do kontaktu: http://www.klima-premium.pl/kontakt. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ogrzewanie zwykle stanowi jeden z największych wydatków uszczuplających domowy budżet. Założymy się, że wielu z Was głowi się nad sposobem obniżenia tych kosztów. A czy braliście pod uwagę pompę ciepła? To nowoczesne, niezwykle oszczędne, a przy tym ekologiczne rozwiązanie, które dostarczy ciepło do każdego pomieszczania w Waszym domu oraz zagwarantuje dostęp do ciepłej wody użytkowej. http://www.klima-premium.pl/pompy-ciepla-sprzedaz-i-instalacja
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowy rok to idealny czas na zmiany. Oczywiście zmiany na lepsze! Dlatego proponujemy Państwu jedne z najnowszych klimatyzatorów ściennych od Mitsubishi Electric. Posiadają one wiele dodatkowych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z urządzeń jest nie tylko proste i przyjemne, ale możliwe także zdalnie! Zapoznajcie się z wszystkimi funkcjami najnowszych klimatyzatorów: http://www.klima-premium.pl/aktualnosci.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded