Profile cover photo
Profile photo
Klima-Premium. Tomasz Bronowicz
About
Posts

Post has attachment
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych. Posiadamy zespół wykwalifikowanych montażystów i serwisantów, dzięki którym instalacja czy naprawa klimatyzatora przebiegnie sprawnie i szybko. Zapraszamy do współpracy: http://www.klima-premium.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą klimatyzatorów oraz systemów wentylacji i rekuperacji. Urządzenia dostępne w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów. Jesteśmy pewni jakości oferowanych przez nas produktów, dlatego na każdy zakup udzielamy pięcioletniej gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://www.klima-premium.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Osobom poszukujących oszczędnych rozwiązań w zakresie wentylacji i ogrzewania domu polecamy system rekuperacji: http://www.klima-premium.pl/rekuperacja-warszawa. Zapewni on stały dostęp świeżego powietrza bez konieczności otwierania okien, a dodatkowy odzysk ciepła pozwoli na znaczne oszczędności. Jeśli są Państwo zainteresowani instalacją rekuperatora w swoim domu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato to czas, w którym najwięcej osób decyduje się na założenie klimatyzacji w swoim mieszaniu. Jednak klimatyzacja to urządzenie, które nie tylko sprawdzi się podczas upałów. Na rynku istnieją także klimatyzatory z możliwościami chłodząco-grzewczymi, a więc z powodzeniem mogą pełnić funkcję grzewczą podczas pierwszych przymrozków. Warto o tym pamiętać podczas wyboru urządzenia. http://www.klima-premium.pl/klimatyzacja-warszawa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się montażem klimatyzacji? Proponujemy zapoznać się z ofertą Klima-Premium z Warszawy. Nie musicie jednak wierzyć nam na słowo. Sprawdźcie uzyskane certyfikaty, które są najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji: http://www.klima-premium.pl/certyfikaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klimatyzator ścienny, przypodłogowy, podsufitowy, a może kanałowy? Jeśli zastanawiają się Państwo nad instalacją klimatyzatora, ale nie jesteście pewni jaki rodzaj będzie najodpowiedniejszy zapraszamy do kontaktu z nami: http://www.klima-premium.pl/kontakt. Oferujemy pomoc nie tylko w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji, ale także fachowego doradztwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najlepszym obecnie systemem wentylacyjnym jest rekuperacja, czyli mechaniczny system nawiewno-wywiewny z odzyskiwaniem ciepła. Rozwiązanie to zapewnia skuteczną wymianę powietrza, podczas której nie dochodzi do straty wcześniej zgromadzonego w pomieszczeniu ciepła. Mogą być Państwo pewni, że po zainstalowaniu systemu rekuperacji koszty ogrzewania domu zmaleją nawet o kilkadziesiąt procent. http://www.klima-premium.pl/rekuperacja-warszawa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planując instalację urządzenia klimatyzacyjnego w domu należy wybrać odpowiednie miejsce. Jednym z najczęściej popełnianych błędów montażowych jest umieszczenie klimatyzatora bezpośrednio nad łóżkiem czy stołem. Aby uniknąć ryzyka przeziębienia, wynikającego ze złego umiejscowienia urządzenia, warto powierzyć montaż klimatyzacji profesjonalistom: http://www.klima-premium.pl/klimatyzacja-warszawa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa: http://www.klima-premium.pl/. Działamy na terenie Warszawy. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu montażu klimatyzacji, rekuperatorów oraz pomp ciepła. Zajmujemy się także serwisem urządzeń. W naszej ofercie znajdują Państwo również elektroniczne urządzenia techniki pomiarowej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najczęstszą oznaką niepoprawnej wentylacji w budynku są zaparowane okna oraz pleśń w narożach pomieszczeń. Również człowiek nie pozostaje obojętny na niewłaściwą wentylację. Objawia się to dolegliwościami alergicznymi oraz wysoką częstotliwością zapadania na różnego rodzaju choroby górnych dróg oddechowych. W celu zapewnienia odpowiedniej wentylacji z dodatkowym odzyskiem ciepła polecamy Państwu rozważyć montaż rekuperatora: http://www.klima-premium.pl/wentylacja-warszawa-centrum.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded