Profile cover photo
Profile photo
Simona Monyová
1 follower -
Simona Monyová - brněnská spisovatelka, která napsala 29 knih
Simona Monyová - brněnská spisovatelka, která napsala 29 knih

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Vážení čtenáři,
od dnešního dne je možné na našich stránkách www.monyova.cz předobjednávat nové vydání knihy Jednou za život autorky Simony Monyové.

Anotace knihy:
Říká se, že pravou lásku potkáte jednou za život. Jak si však můžete být jistí, že ta, kterou jste našli, je ta pravá? S tímto problémem se potýkají Světlana a Lumír, hlavní postavy románu Jednou za život. O jejich osudech se dočtete v novém vydání jedné z prvních knih autorky Simony Monyové.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vážení čtenáři,
vybrané tituly nyní nabízíme za zvýhodněnou cenu 139 Kč, abychom uvolnili sklad pro připravované druhé vydání jedné z prvotin Simony Monyové (více informací přineseme během dubna).
Zlevněné knihy můžete objednávat do konce dubna na www.monyova.cz.
Add a comment...

Post has attachment
"Vražda Simony Monyové zasáhla nejvíc její nejbližší, ale stejně tak i její přátele a také čtenáře. Poté, co začala kolovat řada spekulací a účelových informací, chtěli jsme všem, kdo o to budou stát, přiblížit Simonu takovou, jakou podle nás opravdu byla.
Kdyby se její život odvíjel podle běžných pravidel, možná by sama jednou jako stará a úspěšná spisovatelka napsala paměti. My jsme mohli dát dohromady jen útržky vzpomínek na chvíle s ní, které by se měly složit do mozaiky zobrazující průběh Simonina života až do posledního dne, kdy ji ubodal její manžel. A i když víme, že měla chyby, zůstane pro nás vždycky báječnou mámou, dcerou i sestrou, věrnou přítelkyní, vtipnou i citlivou autorkou románů, jejichž příběh mnohdy inspirovaly skutečné události, aniž to kdokoli tušil. Kdybychom to věděli, mohly nás právě její knihy možná dříve varovat. Kéž tedy aspoň tato kniha poukáže třeba mezi řádky na to, že láska a důvěra může být někdy nebezpečná a že milovat se má na život. Ne na smrt."

Anotace knihy o Simoně Monyové
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Simona (25 fotek)
25 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded