Profile cover photo
Profile photo
Solar Profit Sp. z o.o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Prezentujemy nowy sposób rozliczanie energii przez PROSUMENTÓW z systemów do 10 kWp z powodu nowelizacji ustawy o OZE z dnia 1 lipca br. Zrezygnowano z wprowadzenia taryf gwarantowanych (FIT) na rzecz opustów na odbiór wysłanej do sieci energii.
Photo
Add a comment...

Nowe sposoby rozliczania energii przez prosumentów od 1 lipca br. W dalszym ciągu najbardziej opłaca się skonsumować jak najwięcej swojej energii z systemu PV na bieżąco, zmieniły się warunki przy nadprodukcji. Właściciele instalacji fotowoltaicznych o mocy do 10 kWp będą mogli odebrać 80% energii oddanej do sieci. Instalacje z przedziału 10-40 kWp odbiorą ją w stosunku 1-0,7. Dotyczy to osób fizycznych, a także jednostek samorządowych, parafii i szkół. W przyszłości mają również być objęte tym rozwiązaniem firmy.
Add a comment...

Post has attachment
W ostatni wtorek tj. 07.06.2016 zakończyliśmy proces instalacji systemu fotowoltaicznego. Montaż u inwestora w Szklarskiej Porębie elektrowni składającej się z 8 modułów fotowoltaicznych o łącznej mocy 2,08 kWp. System dzięki produkcji energii elektrycznej będzie zasilał grzałkę, która to będzie podgrzewała wodę w 200 litrowym zbiorniku na ciepłą wodę użytkową klienta.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded