Profile cover photo
Profile photo
Specjalistyczna Praktyka Położnicza lek. Marek Blitek
About
Posts

Post has attachment
W gabinecie okulistycznym działającym w naszej placówce zajmujemy się między innymi korekcją wad wzroku i badaniem pola widzenia. Przeprowadzamy również komputerowe, bezdotykowe badanie ciśnienia śródgałkowego, wykonujemy USG oka. Więcej na ten temat na: http://www.lekarz.com.pl/blit-visione/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej poradni zajmujemy się również mikrochirurgią oka. Wykonujemy takie zabiegi jak: operacja zaćmy, operacja jaskry czy operacja zeza. Wszystkie informacje na temat przeprowadzanych przez nas zabiegów znajdziecie na: http://www.lekarz.com.pl/blit-visione/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza poradnia świadczy również usługi w ramach umowy z NFZ. Wśród zabiegów, które wykonujemy na podstawie owej umowy wymienić możemy między innymi: wycięcie pęcherzyka żółciowego, plastykę przepuklin pachwinowych sposobem TAPP, wycięcie wyrostka robaczkowego. Więcej informacji na: http://www.lekarz.com.pl/video-med-chirurgia-laparoskopowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej poradni położniczej zajmujemy się również krótkoterminowym leczeniem operacyjnym. Przeprowadzamy zabiegi chirurgii ogólnej oraz z ginekologiczne. Owe zabiegi wykonujemy z zastosowaniem procedury laparoskopowej. Więcej na ten temat na: http://www.lekarz.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czasem przyszłe mamy decydują się na cięcie cesarskie, czasem jest ono po prostu koniecznością. W naszej poradni dysponujemy nowoczesną, odpowiednio wyposażoną salą operacyjną. Grono naszych specjalistów zadba, by poród przebiegał w całkowicie bezpiecznych warunkach. http://www.lekarz.com.pl/porod-ambulatoryjny/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz cel? Chcemy zapewnić komfort każdej kobiecie i jej dziecku. Dbamy o to, by podczas badań przyszła mama czuła się w pełni bezpiecznie. Przeprowadzamy dokładny wywiad lekarski, tłumaczymy wątpliwe kwestie, udzielamy merytorycznej, a zarazem zrozumiałej odpowiedzi na wszystkie pytania. Więcej o nas na: http://www.lekarz.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej poradni grono specjalistów zadba o zdrowie mamy i maleństwa. Wykonujemy między innymi badanie serca płodu (echokardiografia), standardowe badania USG - 3D i 4D, jak również badanie przesiewowe w ciąży. Chcemy mieć pewność, że ciąży i kobiecie nic nie zaraża. Więcej informacji na: http://www.lekarz.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do przeprowadzania profesjonalnych badań, które są w ciąży bardzo istotne, niezbędne są odpowiednie urządzenia. Wciąż więc uzupełniamy wyposażenie naszej poradni. Dzięki temu możemy zapewnić wszystkim mamom najlepszą opiekę. Więcej o naszej poradni przeczytacie na: http://www.lekarz.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poczucie bezpieczeństwa i komfortowe warunki podczas porodu to bardzo ważne kwestie dla przyszłej mamy. To właśnie ona wie, czego najbardziej potrzebuje w takich chwilach. Rozumiemy to. W naszej poradni to Ty wybierasz w jakiej pozycji chcesz rodzić, decydujesz o podaniu znieczulenia, czy cięciu cesarskim. Więcej informacji na: http://www.lekarz.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Problem niepłodności dotyka wielu par. Ważne, by w takiej sytuacji nie załamywać się, ale podjąć odpowiednie kroki. Rozpoczęcie leczenia, dobranego do przyczyny niepłodności jest ważną kwestią. Współczesna medycyna pomogła i wciąż pomaga wielu rodzinom. W naszej poradni zajmujemy się również leczeniem niepłodności małżeńskiej. Więcej o nas na: http://www.lekarz.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded