Shared publicly  - 
 
طراحی محصول با نرم افزار سالیدورک
طراحی محصول یا در اصطلاح لغوی آن "Product Design" به معنای پروسه بررسی، ارائه راه حل، ساخت و ارائه محصول جهت پاسخ گویی به یک نیاز می باشد.

از آنجایی که در صنایع و رشته های مختلف تعاریف کاملا یکسانی از "طراحی محصول" وجود ندارد، دو تعریف کلی از این مفهوم ارائه میشود. یک تعریف به عنوان یک واژه و دیگری به عنوان سلسله ای از اقدامات و فعالیت ها.

به عنوان یک واژه، طراحی محصول به معنای مشخصات یک مصنوع شامل فرم و شکل (از منظر زیبایی شناسی، حس قابل لمس از یک وسیله) و عملکرد (شامل قابلیت ها) آن است.

اما به عنوان یک پروسه، به معنای مجموعه ای اقدامات و استراتژی ها، از مرحله ایده پردازی (Idea Generation) تا رسیدن به مرحله نهایی تجاری سازی (Commercialization) است. بصورت اصولی، طراحان محصول، ایده های مختلف را مفهوم پردازی و ارزیابی میکنند و سپس آن را بصورت تحقیقات در قالب های صنعتی و علمی تعریف میکنند. نقش طراحان محصول ترکیب هنر، علم و فن آوری ها برای خلق خدمات و محصولاتی است که مردم یا شرکت ها از آن استفاده میکنند.
شرکت آراکو با بهره گیری از پرسنل مجرب و با سابقه مناسب آمادگی انجام کلیه پروژه های طراحی محصول و طراحی صنعتی را دارا می باشد.

شرکت آراکو - محمد قربانعلی بیک
http://solidworks-training-iran.persianblog.ir/post/55

شماره تماس مستقیم : 09124780268

شماره تماس شرکت : 02166561974

شماره تماس شرکت : 02166595231

ارتباط با ما در تلگرام : https://telegram.me/m_ghorbanalibeik

ارتباط با ما در اینستاگرام : https://instagram.com/araco.ir

ایمیل 1 : Info@araco.ir
ایمیل 2 : m.ghorbanalibeik@gmail.com
Translate
2
Add a comment...