Profile cover photo
Profile photo
Grani Vera (Granivera)
59 followers -
http://granivera.com/
http://granivera.com/

59 followers
About
Posts

Post has attachment
W pierwszy weekend września po raz czwarty do Zabrza zawitała Kinder Niespodzianka. Musical zatytułowany Zwierciadło Marzeń można było zobaczyć na deskach Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, po wcześniejszej rejestracji na stronie kinder.pl Musical zwierciadło marzeń odwiedzi jeszcze we wrześniu trzy inne miasta Wrocław, Łódź i Gdynię.
Add a comment...

Post has attachment
Koniec sierpnia, koniec wakacji dla niektórych. Pora na podsumowanie miesiąca i na moje nowości kosmetyczne sierpnia. W sierpniu przybyło mi trochę nowości. nie kupowałam wiele, ale i tak sporo przybyło mi sporo kosmetyków.
Add a comment...

Post has attachment
Idzie jesień, a co za tym idzie chłodniejsze dni. Niedługo rozpocznie się sezon grzewczy i znów na ustach wszystkich będzie tylko jedno słowo SMOG. Jesienią i zima, gdy rozpocznie się sezon grzewczy jest on najbardziej uciążliwy. W rankingu 50 najbardziej zanieczyszczonych miast UE aż 33 są z Polski. W tej 33 jest miasto Zabrze. Miasto w którym mieszkam.W poprzednim sezonie było tak źle, że miasto rozdawało maseczki. Oczywiście wszelkiego rodzaju normy były przekroczone o kilka tysięcy razy... W tym roku postanowiłam sama zadbać o siebie i moją rodzinę i zadbać o dobre maseczki antysmogowe

#smog   #śląsk  
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam na nowy wpis na blogu: z cyklu co warto zwiedzić nad polskim morzem. Sea Park Fokarium w Sarbsku.
Add a comment...

Post has attachment
Każda szanująca się miejscowość nad polskim morzem dba o turystów. Dba o to, aby turystom się nie nudziło. W podobnie jest w Łebie. Gdzie na obrzeżach miasta znajduje się ŁEBA PARK, który usytuowany jest na terenie 20 ha. Na teranie Łeba Parku znajdują się figury dinozaurów w skali 1:1. Zarówno te najmniejsze mierzące metr, jak i te największe mierzące 45 metrów. Każde zwierze opisane jest na tabliczce zamieszczonej obok figury. Choć słyszałam glosy niektórych, że to nudy. Dla mnie to naprawdę fajna sprawa połączyć przyjemne z pożytecznym i tak zdobywać wiedzę, pomimo, że już dawno zakończyłam edukacje.

#łebapark  #podróże
Add a comment...

Post has attachment
O tym, że pojedziemy w tym roku do Łeby zdecydował los. Chcieliśmy koniecznie jechać nad polskie morze i z ofert, jakie otrzymaliśmy była tylko Łeba. W Łebie gościliśmy dwa tygodnie, więc spory kawał czasu, jak na przeciętnego turystę. Udało się nam pozwiedzać i być w kilku fajnych miejscach. Zarówno płatnych, jak i bezpłatnych. Co warto zwiedzić w Łebie, na co uważać ? O tym dowiecie się czytając ten tekst. Zapraszam.
Add a comment...

Post has attachment
Są rożne wynalazki, jedne bardziej drugie mniej potrzebne. Do niedawna takim mniej potrzebnym wynalazkiem wydawał mi się być spray do retuszu odrostów marki Loreal Magic Retouch. Gdy w moje ręce trafił ten spray postanowiłam poczekać na moment, kiedy moje włosy będą w takim stanie, że będą się nadawały do przetestowania i retuszu odrostów. Jak się sprawdził ten spray na moich włosach? Czy równomiernie pokrył odrost i przy okazji siwe włosy ?
Add a comment...

Post has attachment

Dzisiaj wpuszczam trochę magii na mój blog. Na blog własnie wleciała recenzja magicznego sprayu do rozczesywania włosów.

@marion  #magicznyspraydorozczesywaniawłosów   #bezsupełków  
Add a comment...

Post has attachment
odzieżową, jakie firmy współpracują z początkującymi blogerami, współpraca dla blogerek to jedne z najczęściej zadawanych pytań w wyszukiwarkach.

#wspópracazb  #jakszukaćwspółprac #blogerki
Add a comment...

Post has attachment
Koniec miesiąca to idealny czas na podsumowanie tego co przybyło nowego z kosmetyków.
@superpharm +Redakcja TrustedCosmetics @nowości @kosmetyki
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded