Profile

Cover photo
Mariusz Juszkiewicz
7 followers|35,996 views
AboutPostsPhotosYouTubeReviews

Stream

Mariusz hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.

Basic Information
Gender
Male
Bardzo miłą obsługa, to po pierwsze, w pokojach meble, sanitariaty itd na najwyższym poziomie, światowe marki, restauracja - z karty rewelacja, dania na prawdę dobre, nawet bardzo dobre, zabiegi SPA bez zarzutu, samo spa, no cóż trochę małe, sauna fińska nie działa od rana, tzn jest włączana od godziny wejścia nie wcześniej, mało leżaków na zewnątrz i tylko jedno małe jaccuzi ( na zewnątrz). Śniadania raczej słabe albo bardzo słabe choć wśród potraw zdarzały się wyjątki, to duży minus przy takim standardzie i cenie za pobyt, również obiadokolacje traktowane po macoszemu.
• • •
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago
świetny humus z dodatkiem oliwy i tymianku, bardzo dobre również inne przystawki, dobry starter , z dobrymi oliwkami z pestkami. Dania główne rewelacyjne, ja jadłem z ryżem, nie lubię w takich daniach frytek, mały minus za brak dania dla dzieci. Wróciliśmy z żoną 3 razy.
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago
3 reviews
Map
Map
Map
obsługa bez zarzutu, lokal ok, choć można by trochę zainwestować jedzenie - trudno określić mnie nie przypadło do gustu - ani moje ani mojej żony (choć żona twierdziła że jej jest ok)
Public - 2 weeks ago
reviewed 2 weeks ago