Profile cover photo
Profile photo
Elis “TeknoWin”
17 followers -
TeknoWin.blogspot.com.tr [Yönetici]
TeknoWin.blogspot.com.tr [Yönetici]

17 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Kısa Bilimkurgu Filmi İzle: Rakka (Türkçe Altyazılı)
2020 yılında geçen Rakka, uzaylılar tarafından istila edilmiş yıkık dökük bir gelecek manzarası sunuyor. Kendilerine has teknolojileriyle çıkıp gelen uzaylıları kapsamlı bir işgal politikası izlerken görüyoruz. Atmosferin giderek dengesizleşmeye başladığı bir dünyada, toplu katliamlara ve dehşet verici deneylere maruz kalan insanlık, soyunun devamı için çok geçmeden direnişe girişecek ve insanlar ile uzaylılar arasında bir ölüm kalım savaşı başlayacaktır.
Add a comment...

Post has attachment
Gerçek Yaşanmış Sesli Korku Hikayeleri İfritler Cehennemi Dünyada İsteyen Cinler !
İmam-ı Şibli cinlerin esrarı kitabında derki onların isimlerini anladan önce ALLAH'a sığınırım. Onlar Tüm alemin en acımasız ve en tehlikeli cinnileri ifritler.
Add a comment...

Post has attachment
Sesli Gerçek Yaşanmış Korku Hikayeleri CİN KUYUSU ! En Tehlikeli Cinlerin Yaşadıkları Yer !
ALLAH onlara bu izni vermiştir. ALLAH onlara kendilerine yapılanlarının intikimanı alma iznini vermiştir. Cin Kuyusu! Cinnilerin büyük günahları gerçekleştirdikleri yerler. Cinlerin esrarı kitabını yazan imam şibli derki , kim çalıların altında kalmış bir kuyu yada çölde kurumuş bir kuyuya denk gelirse euzu billahimineşşeytanirrcaiym bismillahirrahmanirrahim diyerek oradan uzaklaşsın. Çünkü o kuyu şeytanların ve ifritlerin yuvasıdır. ALLAH hepimizi korusun. Amin.
Add a comment...

Post has attachment
Bazı Youtube videolarının altında bu videonun “Liste Dışı” olduğuna dair bir simge ve uyarı metni yer alabiliyor. Peki liste dışı olarak etiketlenen Youtube videolarının özelliği nedir? Liste dışı olarak belirtilmeleri ne anlama geliyor? Bir Youtube videosunun liste dışı olması hangi kısıtlamaları getiriyor ve bizler kendi videolarımızı liste dışı olarak nasıl etiketleyebiliriz?
Add a comment...

Post has attachment
Hayaletler, cinler, periler, psikopat seri katiller ve efsaneler… Evet, korku hikayeleri sevenler için hazırladığımız bu listede kısa, uzun, kurgu ya da yaşanmış öyküler yer alıyor. Ve umuyorum ki aşağıdaki +18 listeyi inceledikten sonra geceleri rahat uyuyabilirsiniz.

Kendi kendine kapanan kapılar, gecenin bir yarısı ensenizde hissettiğiniz nefes, karanlıkta gizlenen gölgeler, camın ardında gördüğünüz karartı, telefondan gelen garip sesler ve dahası! Korku hikayeleri dinlemeyi ya da anlatmayı seviyorsunuz, değil mi? Ruh çağırma, büyü yapma, lanetler, seri katiller, açıklanamayan gizemler ve dahası… Sonuçta; pek çoğumuz bu gibi konulara ilgi duyarız. Korkacağımızı bile bile inden cinden konuşur ya da bizi günlerce tek başımıza yatamayacak hale getirecek filmler izleriz.
Add a comment...

Post has attachment
Bu kez tüm blogculara heyecan verici bir blogger widget'i olan etiket duyarlı akordeon site haritasını / sitemap ile blog içerik etiketlerini sıralayarak liste tarzında oluşturulmasını paylaşıyoruz.

Widget içerik site haritası, blogunuzda paylaşmış olduğunuz içeriklerin etiketlerine göre kategoriye ayrılmış şekilde ve alfabetik sıralamaya göre yukardan aşağıya sıralanmaktadır. Bu sıralama liste görünümünde olup her etiket grubu içerisinde blog yayınlarının başlıkları görünmektedir. Yine etiket grupları içerisinde de alfabetik sıralamaya uygun olarak sıralanmaktadır. Her etiket grubunun üzerine imleç ile tıklandığında etiket grubu açılmakta ve blog yayın başlıkları görünmektedir.
Add a comment...

Post has attachment
MyTherapy uygulaması sağlık ile teknolojiyi birleştirdi!

Yapılan araştırmalara göre, tüm dünya üzerinde ‘yanlış/eksik’ ilaç kullanımı oranı maalesef yüzde 50!
Yapılan bir diğer araştırmaya göre, bir insan ortalama günde 5 saatini akıllı telefonuyla meşgul halde geçiriyor.

MyTherapy 2012 yılında 3 ortak tarafından, dünyada yanlış/eksik ilaç kullanımını azaltmak için kuruldu.
Add a comment...

Post has attachment
Londra, 1868. Sanayi Devrimi’nin kalbinde, kendi yeraltı örgütünüzü yönetin ve ilerleme adına yoksulları sömürenlerle savaşmak için nüfuzunuzu genişletin:
Add a comment...

Post has attachment
Ödüllü seri, hem kontrol, hem de yeni otantik görsellerle interaktif gerçekçilik sağlayarak ünlü oynanışını yeni bir seviyeye taşıyor.
Add a comment...

Post has attachment
Grand Theft Auto: Episodes from Libert City ile neredeyse iki tam oyun bir diske. Büyüleyici bir hikaye, ciddi temalar, canlı karakterler, gerçEkçi şehir ve fırsatlar. İki yeni kahraman ile tanıdık Liberty City sokaklarında maceradan maceraya koşacağız yeniden.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded