Profile cover photo
Profile photo
Astroselena
1 follower -
Izglītības centrs "Astroselena"
Izglītības centrs "Astroselena"

1 follower
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
+DELFI.lv horoskops: Ko zvaigznes tev sola novembrī?
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Появился в продаже "Лунный календарь" Галины Сведберг, в котором дается подробное описание лунных дней и фаз Луны, описание "Луны без курса" и время нахождения Луны в этом состоянии (эта информация особенно актуальна для людей занимающихся бизнесом) и для многих других.

В календаре также дается информация о том, что и когда лучше делать в зависимости от нахождении Луны в знаках Зодиака.

Например: начинать новые дела лучше на растущей Луне в Знаках Тельца, Дева и Козерога, начинать ремонт – на падающей Луне в Знаках Девы и Водолея, пересаживать цветы – на растущей Луне в Знаках Тельца, Близнецов, Девы и т.д.

Размер календаря небольшой, поэтому его удобно всегда носить с собой. Еще удобнее современный формат – в виде электронной книги.

Купить календарь можно:
• в Рериховских магазинах
• в помещении школы "Astroselena" в Риге - Matisa 49-4
• календарь можно также приобрести и в электронном виде – не выходя из своего дома.

Как приобрести календарь в электронном виде:
Шаг 1: перечислить 4.00 евро на счет SIA "Astroselena" в SWEDBANK

Реквизиты:
SIA "Astroselena"
Reģ.Nr. 40003914053
Banka: A/S SWEDBANK
Bankas kods: HABALV22
Konta Nr.: LV88HABA0551016267564

Шаг 2: прислать на е-майл astroselena@inbox.lv подтверждающий документ: скрин экрана (кнопка на клавиатуре PrintScreen) или фотографию платежки.

В течение суток мы отправим Вам «Лунный календарь» (в формате PDF) на Вашу электронную почту. И Вы сможете им пользоваться в любое время в любом месте.

Дополнительная информация:
Тел.: +371 29504017
Е-майл: astroselena@inbox.lv

#астрология #лунныйкалендарь #гороскоп #прогноз2018 #календарь2018
Photo
Add a comment...

Post has attachment
21.10 - 31.10

Trešās dekādes pirmā puse ir labvēlīga daudzām aktivitātēm, braucieniem, kārtējiem darījumiem un attiecību nostiprināšanai. Šajā periodā jācenšas iztikt bez spēcīgām emocijām, vairāk jābalstās uz veselo saprātu un intuīciju. No 26.-29. oktobrim ieteicams nedoties tālos ceļos, ja nav īpašas nepieciešamības.

26. oktobrī no 8:00 - 22:00; 27.oktobrī no 7:00 - 23:00; 28.oktobrī no 6:00 -24:00; 29. oktobrī no 5:00 - 12:00 ir augsta ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: #Auns, #Lauva, #Strēlnieks
Nelabvēlīgi: #Mežāzis, #Ūdensvīrs

#astoloģija #prognoze #horoskops
Photo
Add a comment...

Post has attachment
11.10 - 20.10

Oktobra otrā dekāde sāksies ar svarīgu astroloģisku notikumu- Jupitera pāreju no Svaru zīmes uz Skorpionu. Mainoties zīmei, mainās arī planētas enerģētika un spēks. Svaros Jupiters atradās labvēlīgā Venēras valdījumā, bet Skorpionā tas nonāks Marsa un Plutona valdījumā, kas vairs nedod tik draudzīgu atmosfēru. Skorpiona zīmē Jupiters atradīsies gandrīz gadu, kura laikā lielam vairumam cilvēku noritēs svarīgi notikumi, tajā skaitā vērtību radikāla pārvērtēšana. Daudz kas, kas bija slēpts iznāks gaismā.

Otrajā oktobra dekādē daudzas aktivitātes var sadurties ar spēcīgu pretestību, var izjukt ieplānotie braucieni un pārrunas. Dažiem cilvēkiem nāksies sadurties ar neparedzētiem apstākļiem, kas piespiedīs ļoti ātri pieņemt svarīgus lēmumus. Taču nav vērts celt paniku, jo noteikti radīsies izeja pat no ļoti sarežģītām situācijām. Nenovērtējamu palīdzību sniegs draugi un partneri.

12.oktobrī no 10:00 - 22:00; 17.oktobrī no 7:00 - 16:00; 19.oktobrī no 4:00-23:00 ir augsta ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: #Vēzis, #Zivis
Nelabvēlīgi: #Skorpions, #Strēlnieks

#prognozes #astoloģija #horoskops
Photo
Add a comment...

Post has attachment
01.10 - 10.10


Mēnesis, kura laikā Saule iet pa Svaru zīmi, tradicionāli skaitās viens no harmoniskākajiem periodiem, taču 2017. gada oktobris izskatās diezgan mainīgs. No 1.- 5. oktobrim vēl būs izjūtama septembra nelabvēlīgā enerģētika, tāpēc šajās dienās ieteicams īpaši rūpīgi pārdomāt braucienu maršrutus un atrodoties pie stūres nerunāt pa telefonu.

Toties 6. – 8. oktobris būs ļoti labvēlīgas dienas jebkuriem braucieniem, darījuma apspriedēm, prezentācijām un pārrunām.

4. oktobrī no 1:00 – 12:30; 5.oktobrī no 11:00 - 24:00; 8.0ktobrī no 14:00-17:00 ir augsta ceļa negadījumu iespējamība.

Labvēlīgi: #Auns, #Vērsis, #Ūdensvīrs
Nelabvēlīgi: #Skorpions, #Zivis

#astoloģija #horoskopi #prognozes
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded