Profile cover photo
Profile photo
Firma ATLine sp.j. Sławomir Pruski
3 followers -
ATLine Nowoczesne systemy alarmowe
ATLine Nowoczesne systemy alarmowe

3 followers
About
Posts

Post has attachment
W ofercie znajdziecie Państwo m.in. drut ostrzowy firmy COCHRANE, która jest jednym z wiodących producentów na rynku światowym. Oferowany przez nas produkt to nowoczesna wersja drutu kolczastego. Zaprojektowano go specjalnie z myślą o stworzeniu barier ogrodzeniowych trudnych do sforsowania. Dodatkowo nałożono na niego cynkową powłokę galwaniczną, która chroni przed korozją. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją.
http://atline.pl/oferta/drut-ostrzowy-cochrane-1/
Add a comment...

Post has attachment
Oferowany przez nas laser MEDUSA składa się z narzędzia ręcznego sterowania pakowanego w plecak. Dzięki zastosowaniu zintegrowanego systemu szynowego możliwe jest ustawienie różnych zasięgów rażenia. Ponadto nadajnik można nabyć oddzielnie i zamontować go na broni konwencjonalnej, a akumulatory umożliwiają nieprzerwaną pracę przez ponad godzinę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://atline.pl/oferta/medusa-1/
Add a comment...

Post has attachment
Lasersec System to instalacja składająca się radaru, kamery oraz systemu SEALASE Nonlethal Laser. Wykorzystuje się go m.in. do ostrzegania, detekcji oraz zapobiegania atakom pirackim. Laser działa na odległość 4m, a urządzenie pozwala na utrzymanie wrogich jednostek w bezpiecznej odległości. Skutecznie oślepia napastników i uniemożliwia im manewrowanie bądź strzelanie. Więcej szczegółowych informacji, znajduje się na naszej stronie internetowej.
http://atline.pl/oferta/sealase-1/
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze laserowy system ochrony konwojów oraz VIP – ów. Może być on zamontowany zarówno w pojazdach osobowych, jak i konwojowych. Jego zadaniem jest skuteczne oślepienie ewentualnego zagrożenia. System aktywuje się już po naciśnięciu przycisku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://atline.pl/oferta/samochodowy-system-ochrony-konwojow-i-vip-ow-1/
Add a comment...

Post has attachment
Na rynku można dostać m.in. czujki na podczerwień. Są to urządzenia uniwersalne, które współgrają z niemal wszystkimi systemami zabezpieczeń. Ponadto wyróżniają się niewielkim rozmiarem i łatwością montażu, a także odpornością na warunki atmosferyczne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku pytań, służymy pomocą.
http://atline.pl/kategorie-oferta/czujki-laserowe/
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez nas mikrofalowe czujki ruchu wysyłają sygnały o wysokiej częstotliwości, które w momencie napotkania przeszkody powracają do czujki zniekształcone. W przypadku wykrycia znacznego zniekształcenia sygnału uruchomiony zostaje alarm. Odpowiednio zamontowane i skalibrowane urządzenie będzie rozpoznawało, np. drzwi, co zminimalizuje ryzyko uruchamiania fałszywych alarmów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://atline.pl/kategorie-oferta/czujki-mikrofalowe/
Add a comment...

Post has attachment
Kamera termowizyjna to urządzenie, które rejestruje promieniowanie ciepła emitowane zarówno przez ciała ludzkie, jak i zwierzęce. Urządzenie doskonale sprawdza się w miejscach słabo oświetlonych lub porośniętych roślinnością, gdzie gołym okiem nie jesteśmy w stanie rozpoznać ewentualnego intruza. W branży alarmowej działamy od lat, dlatego z pewnością bez problemu dobierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do skorzystania z oferty.
http://atline.pl/oferta/produkty/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niegdyś zamki szyfrowe stosowano głównie w budynkach użyteczności publicznej, a także firmach prywatnych czy biurowcach. W ostatnim czasie zyskały również popularność wśród właścicieli posesji prywatnych. Jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne i jednocześnie wygodne, gdyż zwalnia nas z obowiązku noszenia kluczy. Ponadto do jego instalacji nie wymaga się specjalnego okablowania, a cały system bardzo łatwo obsługiwać. Wszystkie osoby zainteresowane zwiększeniem bezpieczeństwa wokół siebie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://atline.pl/oferta/produkty/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
MBS – 404 to pasywny magnetycznie system ochrony obwodowej. Zakopuje się go w ziemi, dlatego jest niewidoczny dla potencjalnych intruzów. Mechanizm nie emituje pola magnetycznego i wyróżnia się niskim współczynnikiem fałszywych alarmów. Jest w 100% bezpieczny i niezawodny, a czynniki atmosferyczne bądź zwierzęta nie mają żadnego wpływu na jego funkcjonowanie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami.
http://atline.pl/oferta/mbs-404/
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie osoby, które cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo, zapraszamy do kontaktu. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. nowoczesny system detekcji intruzów SISMA CA. Umieszcza się je w betonowym jastrychu, dlatego są kompletnie niewidoczne i trudne do ominięcia. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w przypadku pytań, jesteśmy do dyspozycji.
http://atline.pl/oferta/sisma-ca-1/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded