Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria notarialna Adam Grzybczyk
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez naszą kancelarię notarialną w Rybniku. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Czekamy na telefony i wiadomości mailowe. Zapraszamy również do odwiedzin naszego biura, które mieści się przy ul. Zamkowej 6/1. Dane kontaktowe i mapę dojazdu zamieściliśmy tutaj - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czynności notarialne obejmują również doręczenie na żądanie jednej ze stron pisemnego oświadczenia stronie przeciwnej. Notariusz powinien sporządzić protokół z dokonanego doręczenia, jak również w przypadku niedokonania doręczenia. Kancelaria notarialna w Rybniku zaprasza na stronę internetową - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/uslugi/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wypis aktu notarialnego jest dosłownym powtórzeniem oryginału. Nie zawiera jakichkolwiek poprawek dokonanych na oryginalnym dokumencie prawnym. Wypis powinien zostać podpisany przez notariusza i opatrzony pieczęcią. Nasza kancelaria notarialna w Rybniku sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/uslugi/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do sporządzenia aktu notarialnego notariusz będzie potrzebował wszystkich niezbędnych dokumentów. Tylko wtedy czynności nabiorą urzędowego charakteru. Jeśli chcemy, by sporządzenie aktu przebiegło sprawnie, warto wcześniej dowiedzieć się, jakie dokumenty będą konieczne. Zachęcamy do kontaktu - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/uslugi/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poświadczenie własnoręczności podpisu polega na złożeniu w obecności notariusza podpisu na dokumencie lub uznania podpisu, złożonego wcześniej za własnoręczny, przez notariusza. Notariusz powinien również potwierdzić tożsamość osoby składającej podpis. Czynności notarialne naszej kancelarii obejmują sporządzanie poświadczeń własnoręczności podpisu. http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/uslugi/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz częściej właściciele mieszkań decydują się na zawarcie umowy najmu okazjonalnego. W ten sposób chronią się przed sytuacją, w której osoba wynajmująca nie będzie chciała opuścić mieszkania. Przy podpisywaniu takiej umowy konieczne jest złożenie oświadczenia w formie aktu notarialnego o poddaniu się egzekucji. Nasza kancelaria notarialna oferuje sporządzanie aktów notarialnych - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo rzadko stosuje się obecnie płatność wekslami. Zdarzają się sytuacje, gdy konieczne jest sporządzanie protestów weksli przez notariusza. Protest sporządza się w przypadku odmowy zapłaty weksla lub nieprzyjęcia weksla. Protest przygotowywany jest na odwrotnej stronie weksla bądź też na osobnej karcie połączonej z wekslem. Nasza kancelaria notarialna oferuje sporządzanie protestów weksli i czeków - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś przechować papiery wartościowe, to możesz skorzystać z naszych usług. Kancelaria notarialna Adam Grzybczyk, Katarzyna Jonderko w Rybniku oferuje przechowywanie dokumentów i papierów wartościowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam materiałów - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowana przez nas oferta obejmuje kompleksowe usługi notarialne. Podejmujemy się sporządzenia m.in. aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedzictwa czy choćby poświadczeń zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem. Przyjmujemy również dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe na przechowanie. Zapraszamy na stronę internetową - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych przez naszą kancelarię notarialną w Rybniku. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe. Zapraszamy również do naszego biura, które mieści się przy ul. Zamkowej 6/1. Dane kontaktowe i mapę dojazdu zamieściliśmy pod tym linkiem - http://grzybczyk-jonderko-notariusze.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded