Profile cover photo
Profile photo
Głos Gminny
News Poland
News Poland
About
Posts

Post has attachment
Operacja, którą Dawid Jackiewicz miał przejść w ostatnich dniach, polegała na wycięciu węzłów chłonnych zaatakowanych przez nowotwór. Przyjaciel polityka, z którym rozmawiał „Super Express” przypomina, że to już kolejna operacja. Wcześniej Jackiewicz miał chorować na raka trzustki.
Add a comment...

Post has attachment
Koszt założenia nowej firmy nigdy nie był tak niski. Dotyczy to szczególnie firm opartych na Internecie. Technologia sprawiła, że ​​założenie własnego biznesu jeszcze nigdy nie było tak łatwe, niedrogie i możliwe. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć działalność online to telefon , komputer i połączenie internetowe.
Add a comment...

Post has attachment
Śląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach oskarżył Mourada T. – obywatela Maroka o udział w zorganizowanym związku przestępczym o charakterze zbrojnym – międzynarodowej organizacji terrorystycznej określanej jako Państwo Islamskie (ISIS). Chodzi o przestępstwo z art. 258 par. 2 kodeksu karnego, które zagrożone jest karą od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.
Add a comment...

Post has attachment
Według firmy badawczej PMR od jesieni zeszłego roku było już w Polsce 20 dużych przetargów budowlanych, w których oferty znacznie przekraczały budżet inwestora.

Jak pisze w swym raporcie firma badawcza PMR, „najwięksi zamawiający chwalą się rekordowymi budżetami na inwestycje zarówno w sektorze infrastruktury, jak i mieszkalnictwa”. Pojawia się jednak pytanie, czy uda się te inwestycje zrealizować lub przynajmniej zakończyć je na czas w sytuacji, gdy drastycznie rosną ceny materiałów budowlanych, w budownictwie brakuje rąk do pracy i jest też za mało firm podwykonawczych.
Add a comment...

Post has attachment
Kryptowaluty miały i powinny wręcz zastąpić pieniądz tradycyjny. Obecnie padły łupem spekulantów. Kursy większości kryptowalut nieustannie rosną. Zgodnie z prawem Kopernika-Greshama jeśli waluta jest niestabilna i tak naprawdę nie można być pewnym ile będzie warta za chwilę nie specjalnie nadaje się do płacenia
Add a comment...

Post has attachment
Cały rynek e-commerce szacujemy na 6 proc. Na tym tle e-commerce FMCG to niecały 1 proc. Kiedy spytaliśmy konsumentów, jak często robią zakupy i kiedy rozważają zrobienie zakupów, to 43 proc. odpowiedziało, że zrobili bądź rozważają w najbliższej przyszłości. Natomiast jeśli tę grupę zawęzimy tylko do tych, którzy faktycznie tych zakupów dokonali, to lądujemy z niską, jednocyfrową wielkością
Add a comment...

Post has attachment
Pan Jair Lapid, członek izraelskiego parlamentu, udzielił 21 lutego br. wywiadu telewizji Polsat News, w którym w sposób, oczywiście, sprzeczny z faktami historycznymi stwierdził, że „ponad 200 tysięcy Żydów zostało zabitych podczas drugiej wojny światowej przez Polaków”. Lapid powiedział także w tym wywiadzie, że „był powód, dla którego Niemcy umieścili swoje obozy zagłady w Polsce, a nie gdzieś indziej: ponieważ mieli tu dużo współpracowników wśród Polaków” – wymieniaTyszka.
Add a comment...

Post has attachment
Utwór został zakopany przez Kacenelsona w butelce na terenie obozu, tuż przed deportacją poety do obozu w Drancy, i wydobyty przez Miriam Novitch w momencie wyzwolenia obozu przez aliantów 12 września 1944 r. Dzieło składa się z 15 pieśni, stanowiących historię zagłady narodu żydowskiego i jego swoisty testament.
Add a comment...

Post has attachment
Nie polecamy w przyszłości czerpać przykładu z tego eksperta ds. bezpieczeństwa na drodze, który lekką nogą łamie przepisy na drodze, nie zauważa znaków oraz zachowuje się jakby pozjadał wszelkie rozumy podważając kolejny raz decyzję stróżów prawa. Swoją drogą ciekawe kiedy poskarży się na obecny system kontroli prędkości np. dzień dobry TVN?

Add a comment...

Post has attachment
Dotychczas po dwóch próbach dostarczenia przesyłki przez listonosza pismo było uznawane za doręczone. Jak oceniają eksperci, zmiany działają na korzyść pozwanych, a dochodzenie części wierzytelności w sądach stanie się nieopłacalne.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded