Profile cover photo
Profile photo
BIOMETRIC, spol. s r. o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Minulý týždeň sme pre Vás vydali novú verziu programu AttendanceProW
Prehľad najdôležitejších noviniek:

VERZIA 3.0.02 (Vydané 22.11.2016)
Dochádzkový modul
· Skontrolovaná dochádzka nemá vplyv na prenos a správu nadčasov
· Doplnené položky do exportov: Helios, Olymp, Noris, QI
· Logovanie prihlásenia
· Pridanie fotky zamestnanca cez web kameru
· Pri ručnom vkladaní prístupu je možnosť zvoliť zariadenie
· Možnosť nastaviť správanie prenosu žiadosti do dochádzky pre každé prerušenie
Stravovací systém
· Zobrazenie dostupnosti jedál v burze
· Grafické úpravy dizajnu, lepšie ovládanie dotykom
Prístupový systém
· V monitorovacom centre ukáže fotku zamestnanca pri prechode
· Doplnený sumár pobytu v priestoroch
Vstupenkový systém
· Logovanie predaja a stornovania
Add a comment...

Post has attachment
Kartičky, odtlačky prstov, to je v dnešnej dobe klasika pri overovaní totožnosti. Čo tak biometria tváre? Áno, v minulosti to bola doména sci-fi filmov, dnes je technika už trošku ďalej a nie je problém takéto zariadenia bežne nasadiť. Jedným z týchto terminálov z nášho portfólia je aj iFace 420, ktorý dokáže neuveriteľne rýchlo identifikovať človeka na základe tváre (identifikácia trvá iba 1 sekundu!). Samozrejmosťou je zabudovaná infra kamera, takže identifikácia prebehne korektne aj v absolútnej tme. Okrem toho zariadenie paralelne podporuje aj identifikáciu na základe odtlačkov prstov a kartičiek. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese podpora@biometric.sk
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prinášame Vám nový a komplexnejší stravovací systém STRAVA PRO určený pre veľké firmy poskytujúce svojim zamestnancom možnosť stravovania v podnikovej jedálni. 

Stravovací systém PRO firmy Biometric je koncipovaný pre čo najjednoduchšiu a najpohodlnejšiu prácu s objednávkami a výdajom stravy. Na základe dlhoročných skúseností bol vyvinutý softvér pre spracovanie stravy ktorý je súčasťou programu AttendanceProW. Celý systém je založený na spolupráci RFID bezkontaktných kariet, stravovacích terminálov a stravovacieho softvéru. Objednávanie a vydávanie stravy je zabezpečované prostredníctvom moderných terminálov S980 vybavených veľkým dotykovým displejom, takže prácu s nimi zvládne aj človek bez znalosti techniky. Druhou možnosťou objednávania je prostredníctvom web rozhrania. Samotné terminály môžu byť využité súčasne na stravovací systém aj dochádzkový systém, kedy objednávací terminál vybavený kamerou slúži aj na evidenciu dochádzky. Celý systém charakterizuje obrovská modifikovateľnosť a prehľadnosť.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hotelový systém LH4000.
Inteligentný prístupový hotelový systém LH4000 ponúka ideálne riešenie pre manažment hotelov. Pracuje na 13,56 Mhz MIFARE frekvencii. Telo zámku je vyhotovené z pevnej zinkovej zliatiny, ktorý zaručuje trvácnosť zámku. Zámok je napájaný štyrmi alkalickými batériami, ktoré mu zabezpečujú dlhú trvácnosť.
Photo
Photo
2014-01-30
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nový produktový rad turniketov TS

Prinášame vám novú produktovú radu poloautomatických 3-ramenných turniketov TS. 
Obsahujú motorizovaný mechanizmus s odolným krytom z nerez ocele a saténovým zakončením pätky pre jednoduchú i dvojitú verziu. Mechanizmus je upravený pre presné ovládanie, využíva šokový absorpčný systém a systém ochrany proti prehriatiu pri zvýšenej prevádzke. Prítomná je LED indikácia pre obsluhu jednosmerne aj obojsmerne. Záruka až 2 miliónov prechodov.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-01-30
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-12-17
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Rozšírili sme svoje pole pôsobnosti aj na český trh.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Vítame Vás na stránkach spoločnosti Biometric zaoberajúcou sa dochádzkovými, prístupovými, stravovacími a kamerovými systémami.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded