Profile cover photo
Profile photo
Tomasz Krajcarski
20 followers
20 followers
About
Tomasz's posts

Post has attachment
Co lepiej kupić, samochód nowy i używany? Co się bardziej opłaca ekonomicznie i jaki ma wpływ na ekologię? 

Artykuł o wyborach konsumenckich, nowym trendzie posiadania plus kilka anegdot zza Wielkiej Wody. 

Zapraszam na blog #motodrama  !

Post has attachment
O pradziejach historii szwedzkiej myśli motoryzacyjnej, zjeździe autem z Kasprowego Wierchu, niemieckim artyście awangardowym, budującym instalacje z trytek i wiele, wiele więcej.

Zapraszam na kolejny artykuł ze Schabowego Cyklu.

#motodrama

Post has attachment
PORADNIK, JAK SZUKAĆ SAMOCHODU NA ALLEGRO

Rodzimi przedsiębiorcy trudniący się sprowadzaniem używanych samochodów zza Odry, zwani czasem sympatycznie Mirkami lub Januszami Biznesu, wykształcili specyficzny słownik pojęć, zwrotów i metafor używanych do określania stanu oferowanych pojazdów. Kto z nas nie słyszał tak ekwilibrystycznych formuł jak igła, sprawdź go, jedyny taki czy radosne twory typu klima, wentyle, zenony, full opcja.

W dzisiejszym artykule radzę, jak nie dać nabić się w butelkę kupując używane auto, w jaki sposóļ prowadzić rozmowę i negocjacje oraz na co zwracać uwagę przy pierwszym kontakcie ze sprzedającym.

Zapraszam do lektury i dzielenia się Waszymi doświadczeniami! 

Post has attachment
Poradnik, jak niewielkim kosztem utrzymać swój samochód w doskonałej kondycji.

W artykule przedstawiam zbiór prostych zasad i nawyków, których warto się nauczyć, aby nasze auto było zawsze w pełnej dyspozycji oraz abyśmy mogli w pełni mu zaufać na trasie. 

Zapraszam do lektury i podzielenia się Waszymi metodami na eksploatację samochodu.

#motodrama

Post has attachment
W dzisiejszym artykule radzę z wykorzystaniem sprawdzonych metod, jak zawodowi kierowcy i firmy transportowe mogą przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa na drodze, ograniczenia kosztów paliwa i jednocześnie wzrostu przychodów firmy. 

Zapraszam do lektury tak ludzi z branży, jak i codziennych kierowców osobówek, którzy też na pewno mają swoje zdanie na temat ciężarówek i ich kierowców. 

#trucker   #kierowcaciężarówki   #branżatransportowa  

Post has attachment
Wybór modelu samochodu, którym będziemy jeździć przez kilka najbliższych lat jest trudny i niewdzięczny, a czasem niestety bywa zgubny. Niełatwo jest podejść do tematu z zimną głową, a na dodatek przeanalizować wszystkie "za" i "przeciw", nie włączając do tego procesu emocji i stereotypów. W tym artykule przedstawiam poradnik, który usprawnia proces wyboru samochodu i sprawia go bardziej profesjonalnym.

#wybórsamochodu   #zakupsamochodu  

Post has attachment
Saaba albo się kocha, albo nienawidzi. To marka, która opanowała do perfekcji godzenie sprzeczności i nie ukrywajmy - felerów z doskonałościami. Szybkim i sklejonym naprędce przykładem niech będą boczki drzwi wykonane a'la Lublin 3 w połączeniu z fotelami o OGROMNEJ wygodzie. 

Wszystkich zainteresowanych zakupem Saaba jak i miłośników marki zapraszam do lektury tego artykułu, a w zasadzie to poradnika po świecie Saaba 9-3 II generacji.

#saab   #zakupsamochodu  

Post has attachment
DZIESIĘĆ PORAD, JAK PRZYGOTOWAĆ SAMOCHÓD DO SEZONU.

Ostatnio spotkałem gościa, który przez ponad dwadzieścia lat jeździł jednym samochodem - Oplem Kadettem. Nie było to auto nadzwyczajne, jednak ten człowiek zachował go w stanie idealnym tylko dzięki temu, że trzymał się kilku podstawowych zasad, którymi dzielę się z Wami w dzisiejszym artykule.

Zapraszam do lektury wszystkich, którzy dbają o bezpieczeństwo i chcą odpowiednio przygotować swoje samochody do sezonu.

#motodrama   #przygotowaniesamochodu  

Post has attachment
Jaki wpływ ma wybór marki samochodu na budowanie naszego stylu życia i marki osobistej? W jakiej kondycji jest polska kultura motoryzacyjna? Na czym polega fenomen modelu współdzielenia, w przypadku motoryzacji?

Na te pytania odpowiadam w dzisiejszym artykule. Nieco mniej stricte motoryzacyjnym, a trochę bardziej psychologicznym i marketingowym zarazem.

Zapraszam do lektury i podzielenia się Waszymi odczuciami w komentarzach!

#motodrama  #lifestyle #styleżycia

Post has attachment
Fenomen tego modelu polegał na tym, że przez ładnych kilka lat jeździli nim w Europie wszyscy: od taksówkarzy, przez małych przedsiębiorców, gangsterów (za sprawą pojemnego bagażnika), po kanclerza Niemiec i największych dygnitarzy. 

Ten dyliżans był łabędzim śpiewem tamtej epoki w motoryzacji.

Zapraszam do lektury!

#mercedes   #w210   #okular  
Wait while more posts are being loaded