Profile cover photo
Profile photo
Desto. Chłodnictwo, przemysł, klimatyzacja
About
Posts

Post has attachment
Elektrozawory, które w ofercie posiada nasza firma DESTO, charakteryzują się bardzo szybkim czasem reakcji na sygnał sterujący. Umożliwia to dokładną regulację procesów termodynamicznych. Należy pamiętać, że woda powinna być zmiękczona (stacja uzdatniania wody), aby zapobiegać wytrącaniu osadów organicznych. Więcej informacji dostępnych jest na http://desto.pl/zawory-elektromagnetyczne-zraszania-dry-coolerow-uzupelniania-wody-wiezach-chlodniczych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
DESTO z Krakowa w swoim szerokim asortymencie posiada także zawory elektromagnetyczne do zraszania dry-coolerów i uzupełniania wody w wieżach chłodniczych. W przypadku wież chłodniczych elektrozawory służą do zasilania zestawu dysz (tryskaczy) rozpylających wodę po powierzchni chłodnic oraz mają za zadanie uzupełniać ubytki wody. Zainteresowała Państwa ta oferta? To zapraszamy na naszą stronę http://desto.pl/zawory-elektromagnetyczne-zraszania-dry-coolerow-uzupelniania-wody-wiezach-chlodniczych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przetworniki ciśnienia, które oferujemy, mają atest PZH i spełniają wszelkie wymogi procesów higienicznych. Gwarantują także niezawodną pracę i kontrolę ciśnienia w instalacjach spożywczych! Ich płaska membrana pozwala na stosowanie przetworników z medium niejednorodnym o wysokiej lepkości lub medium spożywczym. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj http://desto.pl/przetworniki-cisnienia-przemyslu-spozywczego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szczególnie polecamy przetworniki ciśnienia do przemysłu spożywczego, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy DESTO z Krakowa. Przetworniki ciśnienia 4510 posiadają cztery warianty przyłączy sanitarnych, dzięki temu jest pełna swoboda ich konfiguracji. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj http://desto.pl/przetworniki-cisnienia-przemyslu-spozywczego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
DESTO z Krakowa zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej już od ponad 20 lat! W tym czasie zajęliśmy się również dystrybucją układów chłodniczych i cieplnych! Prowadzimy sprzedaż czujników temperatury, agregatów chłodniczych czy zaworów pilotowych. Jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Danfoss. Zachęcamy do współpracy http://desto.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy DESTO z Krakowa jest wiele produktów w kategorii „automatyki ciepłowniczej”. Posiadamy m.in. elementy termostatyczne do układów c.w.u. i wentylacji, mamy także regulatory temperatury: do ciepłej wody użytkowej, pary, gorącej wody i do układów chłodniczych. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj http://desto.pl/zakres-dzialalnosci/armatura/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie dla Państwa na stronie: http://desto.pl/do-pobrania/katalogi/ dostępne są katalogi do pobrania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów do pobrania są także multimedia czy też karty aplikacyjne. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza!
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, dlaczego warto wybrać naszą automatykę ciepłowniczą? Oferowane produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach, jak również charakteryzują się niezwykłą trwałością. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem dostępnym na stronie: http://desto.pl/kategoria-produktu/automatyka-cieplownicza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Napędy elektryczne powinny cechować się szczególnie trwałością. Dodatkowym atutem produktów jest konkurencyjna cena. I my to Państwu zapewniamy! Wystarczy jedynie zajrzeć na stronę: http://desto.pl/kategoria-produktu/napedy-elektryczne-2/, aby uzyskać dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Desto to nie tylko lider sprzedaży automatyki przemysłowej. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nieustannie poszerzamy nasz asortyment. Dodatkowo gwarantujemy konkurencyjne ceny. Przekonajcie się sami! http://desto.pl/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded