Profile cover photo
Profile photo
JOY Grzegorz Guzak - Platforma Paletowa
About
JOY Grzegorz Guzak - Platforma Paletowa's posts

Przypominamy, że wszystkie oferowane przez nas palety poddawane są dezynfekcji oraz procesowi suszenia w specjalistycznym kompleksie komór suszarniczych. W centrum naszego zainteresowania zawsze stoi klient i jego potrzeby. Jeżeli jesteście Państwo ciekawi oferty, to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: http://www.platformapaletowa.pl/

Post has attachment
Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat palet. Gwarantujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą naszego przedsiębiorstwa to zachęcamy Was do odwiedzenia strony internetowej: http://www.platformapaletowa.pl/. Zapraszamy!
Photo

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko palety o różnych rozmiarach, ale również ich skup i recykling. Przez lata działalności zdołaliśmy nawiązać współpracę z wieloma znanymi firmami z przemysłu spożywczego. Szczegółowy opis oferty umieszczony został na stronie internetowej: http://www.platformapaletowa.pl/. Zapraszamy!

Post has attachment
Jeżeli szukacie Państwo palet w konkurencyjnych cenach to nasza oferta będzie dla Was najlepszym wyborem! Kupicie u nas europalety drewniane, które udźwigną nawet do 1.5 tony. Oferowane przez nas palety są w doskonałym stanie. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.platformapaletowa.pl. Zapraszamy!
Photo

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferty to zachęcamy do kontaktu! Na naszej stronie internetowej umieściliśmy specjalny formularz: http://www.platformapaletowa.pl/kontakt, za jego pośrednictwem możecie zadawać nam pytania. Z pewnością odpowiemy na każe z nich! Serdecznie zapraszamy!

Uprzejmie przypominamy, że poza sprzedażą, skupem i wypożyczaniem palet nasza firma zajmuje się również przeprowadzaniem szkoleń w klasyfikacji euro palet. Zachęcamy Was serdecznie do skorzystania z naszej bogatej oferty: http://www.platformapaletowa.pl/, z pewnością nie pożałujecie! Zapraszamy!

Post has attachment
Prowadzimy skup palet! Skupujemy palety we wszystkich dostępnych rozmiarach. Interesują nas zarówno palety uszkodzone, jak i dobre. Za odebrane palety możemy Państwu zaoferować palety w dowolnym formacie. Więcej informacji o ofercie znajdziecie na: http://www.platformapaletowa.pl/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Przypominamy, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo nowe europalety. Posiadamy egzemplarze w rozmiarach standardowych oraz takie, które zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Naszym klientom oferujemy również transport palet. Szczegółowy opis usługi umieszczony został na stronie internetowej: http://www.platformapaletowa.pl/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą naszej firmy to zachęcamy do zadawania pytań. Na naszej oficjalnej stronie internetowej uruchomiony został specjalny formularz kontaktowy: http://www.platformapaletowa.pl/kontakt. Jesteśmy pewni, ze nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji. Zapraszamy! 
Photo

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie również wypożyczać palety. Przypominamy, że w naszej ofercie znajdziecie państwo wszystkie rodzaje palet. Jesteśmy pewni, że nasza bogata oferta sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.platformapaletowa.pl/. Zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded