Profile cover photo
Profile photo
PHSC Chemicals Sp. z o.o. Poland
About
Posts

Post has attachment
KT01 to skuteczny płyn do usuwania farb graffiti i markerów z podłoży wrażliwych na agresywne rozpuszczalniki. Zmywacz ten możemy stosować na takie powierzchnie jak: aluminium, szkło, powłoki lakiernicze, ceramika, itp. KT01 sprawdzi się w windach, budkach telefonicznych, toaletach, wagonach kolejowych i wielu innych. Polecamy - https://phsc.pl/przeglad-preparatow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy uchronić powierzchnię przed wandalizmem, warto skorzystać ze skutecznych metod ochrony przed graffiti. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu powłoki antygraffiti na każdą powierzchnię. Jeśli ściana została już „ozdobiona” przez graffiti, również mamy coś dla Państwa - środki do zmywania graffiti. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - https://phsc.pl/powloki-antygraffiti.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zmywanie graffiti nie jest proste. Im dłużej graffiti pozostaje na elewacji, tym trudniej je usunąć. Jest to spowodowane wnikaniem barwników w strukturę powierzchni materiału, na który zostały naniesione. Utrwaleniu farb sprzyjają także warunki atmosferyczne. Jeśli szukają Państwo skutecznych środków do usuwania graffiti, zapraszamy do kontaktu - https://phsc.pl/srodki-do-usuwania-graffiti.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji powłok antygraffiti przeznaczonych do zabezpieczenia ścian budynków oraz innych obiektów przed działaniem farb w sprayu. Nasze środki chronią także przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych i smogu. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji - https://phsc.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Powłoka antygrafffiti KTX 30 posiada wiele zalet. Jest bardzo wydajna, odporna na promieniowanie UV i posiada właściwości antystatyczne. Skutecznie odnawia zniszczone, zmatowione i utlenione powierzchnie. Nadaje im ponownie naturalny połysk. Powłokę można stosować na wszystkich niechłonnych podłożach, polecamy - https://phsc.pl/powloka-ktx-30-system-trwaly.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje także powłokę antygraffiti KTX 05 Strong system tracony. Zgodnie z nazwą środek ten jest naprawdę silny. Do ochrony powierzchni wystarczy nałożenie jednej warstwy. Powłoka gwarantuje natychmiastową ochronę przed farbami graffiti oraz innymi zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Polecamy - https://phsc.pl/powloka-ktx-05-strong-system-tracony.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Państwa skuteczna ochrona przed plakatami i nalepkami? Powłoka antyplakatowa KTX skutecznie uniemożliwia trwałe naklejanie plakatów na różnego rodzaju powierzchniach. Powłoka szybko schnie, nie wpływa w żaden sposób na wygląd pokrytej powierzchni i można ją stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Polecamy - https://phsc.pl/powloka-ktx-antyplakat.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niełatwo jest usunąć graffiti ze ścian i innych powierzchni. Farba szybko wnika w strukturę i im później przystąpimy do czyszczenia, tym trudniej będzie o zadowalający efekt. Czym usunąć graffiti? Polecamy doskonałe zmywacze farb graffiti dostępne w naszej ofercie. Preparaty serii KT są skuteczne i nie uszkodzą czyszczonej powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - https://phsc.pl/zmywacze-farb-graffiti.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usuwanie graffiti ze ścian obiektów jest nie dość że bardzo pracochłonne, to także bardzo kosztowne. Dlatego też dobrym wyjściem jest zastosowanie specjalnych powłok antygraffiti. Dzięki użyciu powłok farba nie przenika w głąb ścian i można ją łatwo usunąć. Szeroki wybór powłok antygraffiti znajdą Państwo w naszej ofercie - https://phsc.pl/powloki-antygraffiti.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podkład gruntujący PX 07 jest preparatem, który należy nałożyć na daną powierzchnię przed położeniem lakierów antygraffiti. Wzmacnia on podłoże, zabezpiecza przed zmianami barwy, zwiększa trwałość powłoki. Bardzo dobrze sprawdza się na mineralnych podłożach chłonnych. https://phsc.pl/podklad-gruntujacy-px-07
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded