Profile cover photo
Profile photo
Air Engineering Klimatyzacja
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Jako wykwalifikowany zespół projektantów i wykonawców systemów wentylacji i klimatyzacji, dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym. Do realizacji projektów wykorzystujemy sprzęt wyłącznie renomowanych producentów, takich jak Whirlpool, Samsung, LG, Daikin czy Mitsubishi: https://airengineering.pl/referencje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie produkty z zakresu wentylacji i klimatyzacji mogą Państwo nabyć drogą wysyłkową. Na stronie internetowej Air Engineering przygotowaliśmy zakładki „e Sklep”, które ułatwią Państwu znalezienie odpowiedniego urządzenia, przybliżą szczegóły oraz umożliwią jego zakup: https://airengineering.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, pochodzącym od najlepszych i renomowanych producentów. Kadra naszych pracowników, to osoby odpowiednio wykwalifikowane, posiadające bogate doświadczenie w zakresie projektowania i wykonawstwa klimatyzacji i wentylacji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: https://airengineering.pl/aktualnosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta skierowana jest do firm, zakładów przemysłowych oraz do osób prywatnych. Jeśli są Państwo zainteresowani klimatyzacją lub wentylacją, polecamy swoje usługi. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w tym zakresie, dlatego też mogą być Państwo pewni usługi wykonanej na najwyższym poziomie: https://airengineering.pl/doradztwo-i-konsultacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ciągu wielu lat naszej pracy zdobyliśmy cenne doświadczenie. Dzięki temu zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wiele instalacji klimatyzacji. Mogą Państwo zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami na naszej stronie internetowej: https://airengineering.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zdecydowali się Państwo na zamontowanie klimatyzacji w swoim biurze, na naszej stronie internetowej znajdą Państwo ciekawe i przydatne informacje na temat wyboru odpowiedniego urządzenia. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem zamieszczonym pod adresem: https://airengineering.pl/klimatyzacja-do-biura/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozostajemy w pełnej gotowości, aby służyć Państwu fachowym doradztwem i rzetelną konsultacją z zakresu systemów wentylacyjno – klimatyzacyjnych. Już na etapie projektowania instalacji należy uwzględnić wiele czynników, determinujących ich poprawne i wydajne działanie: https://airengineering.pl/doradztwo-i-konsultacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako zespół specjalistów od systemów wentylacji i klimatyzacji, obok innych punktów oferty, polecamy Państwu profesjonalny montaż instalacji tego typu. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tak znanych marek, jak Mitsubishi Electric czy Daikin, dlatego nieobca jest nam innowacyjna technologia, zaklęta w pompy ciepła tych producentów: https://airengineering.pl/montaz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Decydując się na montaż instalacji klimatyzacyjnej w swoim domu, warto, aby zapoznali się Państwo z naszymi artykułami. Zamieściliśmy na naszej stronie przydatne informacje, mówiące o tym, jak wybrać odpowiedni klimatyzator, co jest szczególnie ważne przy podejmowaniu tej decyzji i jakie zalety niesie za sobą klimatyzacja domowa. Zachęcamy do przeczytania zawartości naszej strony: https://airengineering.pl/klimatyzacja-domowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy sprzętem wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. W pracy bazujemy na kwalifikacjach i doświadczeniu, dzięki czemu od lat grono naszych zadowolonych Klientów stale się poszerza. Oferujemy Państwu najnowocześniejsze instalacje klimatyzacji i wentylacji, które spełniają najwyższe standardy: https://airengineering.pl/aktualnosci/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded