Profile

Cover photo
Grant Consulting a.s.
Works at Grant Consulting a.s.
Lives in Praha, Běchovice
2 followers|1,221 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
I tento rok sponzorujeme Strom splněných přání!

Opět jsme se zapojili do již pátého ročníku projektu Strom splněných přání pořádaného obecně prospěšnou organizací
DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. Jedná se o projekt, kdy si děti z dětských domovů píší Ježíškovi o dárky v různé cenové relaci.

Tento rok jsme si pro podporu vybrali 5-ti letou Ivetku, která si moc přála koloběžku:

"Milý Ježíšku, chodím do mateřské školy. Ráda sportuji. Tety v domově o mně říkají, že jsem jako kluk. Ráda maluji a vybarvuji omalovánky. Děkuji za splnění přání. Hezké Vánoce"

Strom splněných přání můžete podpořit i Vy, ještě do 12.12.2016.
 ·  Translate
5. ročník projektu pořádaného obecně prospěšnou organizací. DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. začíná již v pátek 11.11.2016! Pomozte nám splnit vánoční přání dětem z dětských domovů v celé České republice! V minulých čtyřech ročnících jste nám pomohli splnit již 3 607 dětských vánočních přání v celkové ...
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Nový článek v Retelu - ČTK: úspory energie v podnikání i bydlení

Několik tipů jak uspořit energii v podnikání i bydlení


Chcete uspořit energii ve vlastním objektu, ve které podnikáte, či bytovém domě? Uspořit můžete i v nájemních prostorech – vodu, elektřinu, topení, plyn, kotel, tepelné čerpadlo, okna, dveře, fasáda. Na úspory energií jsou v současné době hojně poskytované dotace, které dosáhnou 50% výše. Zaplatíte pouze polovinu vynaložených nákladů na nákup a zbytek Vám zaplatí dotace poskytnutá ministerstvem. Nejedná se o programy Zelená úsporám, jedná se o velmi úspěšné programy Evropské unie, kde máme 100% úspěšnost ve zpracovaných a podaných žádostí o dotace pro naše klienty.

Děláme to, čemu nejvíce rozumíme a baví nás to, což je také na výsledcích vidět. Pomáháme podnikatelům, obcím, městům a neziskovým organizacím v jejich růstu a rozvoji v oblasti své činnosti. Rozumíme problematice dotací, které se věnujeme více jak 11 let, říká senior konzultant, Kateřina Procházková z firmy Grant Consulting, a.s. Nechte práci na nás, v dotacích se vyznáme.

Svůj nápad může předložit kdokoliv a naši analytici podnikatelský záměr zdarma posoudí a vyhodnotí úspěšnost získání dotace. Díky svým zkušenostem mohou tito analytici pomoci dalšímu úspěšnému projektu hrazenou dotací. Je pro nás samozřejmostí, že investorům umožňujeme vybrat si priority a pořadí dotačních záměrů, do kterých chtějí investovat nejdříve a které si nechají na příště. Náš analytik si během prvního jednání připraví přehled v časové ose, co a kdy chce podnikatel rozvíjet a dle toho jsme mu schopni nastavit plán, který bude vyhovovat investičních možností podnikatele i jemu zdravému cash-flow.


Jak získat dotaci Vám poradíme a vyřídíme vše potřebné za Vás. Čerpání dotací není jednoduchý proces a skýtá mnoho administrativních zásahů, na které je zapotřebí být znalcem v oboru dotací. „Dlouholetá praxe v dotacích, vysoká odbornost a maximální kvalita služeb v oblasti dotací společnosti Grant Consulting se odráží ve vysoké úspěšnosti schválených žádostí“ upozorňuje konzultantka Kateřina Procházková.


Další nejoblíbenější dotace:

·rekonstrukce nemovitostí – dotace max. 200 mil. Kč

·nákup technologií a strojů do provozu – dotace max. 30 mil. Kč

·úspory energií vlastních i nájemních prostor – dotace max. 250 mil. Kč

·propagace v zahraničí, či vybudování školicího střediska – dotace max. 200 mil. Kč

·podpora a rozvoj bezbariérovosti budov (např. školských zařízení)

·chodníky, nadchody, podchody, přechody

Originál článku zde:http://retel.cz/blog/nekolik-tipu-jak-usporit-energii-v-podnikani-i-bydleni
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
ysoká podpora od státu: Dotace na Komunitní dům seniorů
Z dotace lze financovat VÝSTAVBU OBJEKTU DOMU SENIORŮ včetně sdílených prostor. Komunitní byt je určený k sociálnímu bydlení osob v seniorském věku (60+ let).
Tento program se vztahuje i na území hl. města Prahy.
Dotaci lze využít na novostavbu komunitního domu, stavební úpravy, nástavbu nebo přístavbu.
Výše dotace je 600 000 Kč na jeden byt (min. 10 - max. 25 bytů).
informace o dotacích pro Komunitní dům seniorů:
- Pro osoby ve věku 60 let a více
- Musí splňovat technické parametry bezbariérového užívání staveb
- Podlahová plocha jednoho bytu nesmí překročit 45 m2
- V obci musí být dostupná alespoň jedna z terénních služeb sociální péče
- V Komunitním domě seniorů nelze poskytovat pobytové sociální služby – sociální služby musí být ale v okolí
- Z dotace LZE FINANCOVAT VÝSTAVBU CELÉHO OBJEKTU KOMUNITNÍHO DOMU SENIORŮ VČETNĚ SDÍLENÝCH PROSTOR
- Sdílené prostory nesmí být po dobu platnosti podmínek tohoto programu komerčně využívány
- Pozemek na kterém bude výstavba provedena, je ve výlučném vlastnictví žadatele –
vice na: http://www.granty-dotace.cz/kontakt-granty-dotace/novinky/181-vysoka-podpora-od-statu-dotace-na-komunitni-dum-senioru.html
 ·  Translate
Odborníci na granty a dotace z Evropské unie. Grantové poradenství na evropské dotace.
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Článek v Retelu - ČTK:
Úspěšně pomáháme přes 10 let v oblasti dotací

Děláme to, čemu nejvíce rozumíme a baví nás to, což je také na výsledcích vidět. Pomáháme podnikatelům, obcím, městům a neziskovým organizacím v jejich růstu a rozvoji v oblasti své činnosti. Rozumíme problematice dotací, které se věnujeme více jak 10 let, říká senior konzultant, Kateřina Procházková z firmy Grant Consulting, a.s.. Nechte práci na nás, v dotacích se vyznáme.
Podnikatel nemusí čekat peníze od investora či dlouhodobě si ukládat peníze stranou a šetřit než bude mít potřebnou sumu na investici. Nyní může požádat o dotaci i na nákup technologie do výroby, či drobnějšího stroje, zrekonstruovat si podnikatelské objekty či uspořit peníze v rámci provozních nákladů přes zateplení objektu, radí senior konzultant dotací, Kateřina Procházková.
Svůj nápad může předložit kdokoliv a naši analytici podnikatelský záměr zdarma posoudí a vyhodnotí úspěšnost získání dotace. Díky svým zkušenostem mohou tito analytici pomoci dalšímu úspěšnému projektu hrazenou dotací. Je pro nás samozřejmostí, že investorům umožňujeme vybrat si priority a pořadí dotačních záměrů, do kterých chtějí investovat nejdříve a které si nechají na příště. Náš analytik si během prvního jednání připraví přehled v časové ose, co a kdy chce podnikatel rozvíjet a dle toho jsme mu schopni nastavit plán, který bude vyhovovat investičních možností podnikatele i jemu zdravému cash-flow.
Jak získat dotaci Vám poradíme a vyřídíme vše potřebné za Vás. Čerpání dotací není jednoduchý proces a skýtá mnoho administrativních zásahů, na které je zapotřebí být znalcem v oboru dotací. Dlouholetá praxe v dotacích, vysoká odbornost a maximální kvalita služeb v oblasti dotací společnosti Grant Consulting se odráží ve vysoké úspěšnosti schválených žádostí. „V současné době dle interní statistiky naší firmy jde až o 97% úspěšnost schválených žádostí o dotaci, které jsme připravili.“ upozorňuje konzultantka Kateřina Procházková.
Nejoblíbenější dotace:
· rekonstrukce nemovitostí – dotace max. 200 mil. Kč
· nákup technologií a strojů do provozu – dotace max. 30 mil. Kč
· úspory energií vlastních i nájemních prostor
– dotace max. 250 mil. Kč
· propagace v zahraničí, či vybudování školicího střediska
– dotace max. 200 mil. Kč
· chodníky, nadchody, podchody, přechody· podpora a rozvoj bezbariérovosti budov (např. školských zařízení)
Příprava všech těchto povinných příloh zabere často několik týdnů až měsíců, a proto nás kontaktujte již nyní, začneme připravovat s předstihem. Po otevření výzev může v každé z nich velmi rychle dojít k ukončení příjmu žádostí, z důvodu překročení vyčerpání připravené částky. „Největší šanci na úspěch má proto ten, kdo zahájí práce na žádosti o dotaci včas.“ říká konzultantka Kateřina Procházková.
Využijte i Vy možnosti těchto nebo dalších dotačních programů a posilte svou konkurenceschopnost na trhu. Zajímají Vás tyto nebo další možnosti dotací? Jak rychle zjistit, zda jste oprávněným žadatelem? Oslovte nás a spolupracujte s profesionály.
Grant Consulting a.s. je společnost, která se v oblasti dotační politiky EU a státu pohybuje již více než 10 let. Svým klientům poskytuje úplný servis od nezávazné konzultace spojené s výběrem vhodného dotačního titulu přes sepsání žádosti o dotaci až po dotační management. Praxe předchozích let ukazuje, že spolupráce s poradenskou firmou v oblasti dotací je pro mnoho podnikatelů nezbytná vzhledem k tomu, že nedisponují odbornými znalostmi, zkušenostmi ani personální kapacitou k vypracování všech pokladů, které jsou zapotřebí k úspěšnému získání i následné realizaci a dokončení projektu.
Využijte i vy služeb profesionálů, kteří změnili postavení na trhu již mnoha společnostem, obcím, městům i neziskovým organizacím. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše odborníky na Infolince 724 377 412, nebo emailu prochazkova@granty-dotace.cz a informujte se na investiční i neinvestiční projekty pro rozvoj a efektivní budoucnost nejen vašeho podnikání.
Originál článku na: http://retel.cz/…/uspesne-pomahame-pres-10-let-v-oblasti-do…
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Čerpejte také dotace na odpadové hospodářství!

Dotaci využijte na modernizaci zařízení pro sběr, třídění a úpravu odpadů, konkrétně:
• Výstavbu či modernizaci sběrných dvorů (s navýšením kapacity)
• Systémy pro separaci a svoz komunálního odpadu (včetně svozových prostředků)
• Výstavbu, modernizaci nebo dovybavení bioplynových stanic
• Nakládání s nebezpečnými odpady včetně zdravotnických odpadů (vyjma skládkování) a další

Dotace do výše 85 % nebo kombinace dotace s dotovaným úvěrem
do výše 100 % způsobilých výdajů.


 ·  Translate
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Zajímavý článek v Retelu - ČTK: Dotace pro letošní rok - Zažádejte o dotaci ještě letos, příští rok už nemusíte mít možnost! - vice na: http://www.granty-dotace.cz/kontakt-granty-dotace/novinky/164-zajimavy-clanek-v-retelu-ctk.html

 ·  Translate
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Další odborný článek v Retelu - ČTK: KUPTE SI HYBRIDA!

DOTACE, DOTACE A ZASE TY DOTACE

Děláme to, čemu nejvíce rozumíme a baví nás to, což je také na našich výsledcích vidět. Pomáháme podnikatelům, obcím, městům a neziskovým organizacím v jejich růstu a rozvoji v oblasti své činnosti. Rozumíme problematice dotací, které se věnujeme více jak 10 let, říká senior konzultant, Kateřina Procházková z firmy Grant Consulting, a.s.. Nechte práci na nás, v dotacích se vyznáme.

KUPTE SI HYBRIDA!

Uvažujete nad obnovou vozového parku, koupí vozidla s alternativním pohonem (osobní, užitkový, nákladní auto či minibus)? Kupte si elektromobil, hybrid či vůz na CNG pohon a získejte zpět až 800 tis. Kč.

Obce, kraje a jejich organizace jsou vhodnou cílovou skupinou pro tento projekt, protože najedou mnoho kilometrů, ale tak i podnikatelé se svým vozovým parkem. Obměna Vašeho vozového parku za ekologická vozidla tedy zvýší i efekt vynaložených peněz do čistoty ovzduší a životního prostředí.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ DOTACE KONČÍ!

Další dotační možností a tímto vyhlášením bohužel poslední, je dotace z oblasti nákupu technologií. V minulosti jste mohli čerpat pravidelně s frekvencí jednou za rok dotaci nákup libovolné technologie do provozu. Tato možnost byla pro podnikatele otevřena po dobu neuvěřitelných 12 let. Nyní bohužel tato dotace končí. Proto využijte poslední kolo, kam můžete zaregistrovat svoji žádost o dotaci a nakoupit naposledy technologie, stroje do provozu firmy.

Pro více informací nám zavolejte či zanechte zprávu:

Petr Koc tel: 724 307 608, email: dotace@granty-dotace.cz

Eliška Sadílková tel: 602 274 181, email: obchod@granty-dotace.cz

Podnikatel nemusí čekat peníze od investora či dlouhodobě si ukládat peníze stranou a šetřit než bude mít potřebnou sumu na investici. Nyní může požádat o dotaci i na nákup technologie do výroby, či drobnějšího stroje, zrekonstruovat si podnikatelské objekty či uspořit peníze v rámci provozních nákladů přes zateplení objektu, radí senior konzultant dotací, Kateřina Procházková.

Svůj nápad může předložit kdokoliv a naši analytici podnikatelský záměr zdarma posoudí a vyhodnotí úspěšnost získání dotace. Díky svým zkušenostem mohou tito analytici pomoci dalšímu úspěšnému projektu hrazenou dotací. Je pro nás samozřejmostí, že investorům umožňujeme vybrat si priority a pořadí dotačních záměrů, do kterých chtějí investovat nejdříve a které si nechají na příště. Náš analytik si během prvního jednání připraví přehled v časové ose, co a kdy chce podnikatel rozvíjet a dle toho jsme mu schopni nastavit plán, který bude vyhovovat investičních možností podnikatele i jemu zdravému cash-flow.

Jak získat dotaci Vám poradíme a vyřídíme vše potřebné za Vás. Čerpání dotací není jednoduchý proces a skýtá mnoho administrativních zásahů, na které je zapotřebí být znalcem v oboru dotací. Dlouholetá praxe v dotacích, vysoká odbornost a maximální kvalita služeb v oblasti dotací společnosti Grant Consulting se odráží ve vysoké úspěšnosti schválených žádostí. „V současné době dle interní statistiky naší firmy jde až o 97% úspěšnost schválených žádostí o dotaci, které jsme připravili.“ upozorňuje konzultantka Kateřina Procházková.

Nejoblíbenější dotace:

· nákup technologií a strojů do provozu

· úspory energií vlastních i nájemních prostor (bytové domy, administrativní budovy, provozní objekty)

· propagace v zahraničí, či vybudování školicího střediska

· podpora a rozvoj bezbariérovosti budov

· chodníky, nadchody, podchody, přechody

Příprava všech těchto povinných příloh zabere často několik týdnů až měsíců, a proto nás kontaktujte již nyní, začneme připravovat s předstihem. Po otevření výzev může v každé z nich velmi rychle dojít k ukončení příjmu žádostí, z důvodu překročení vyčerpání připravené částky. „Největší šanci na úspěch má proto ten, kdo zahájí práce na žádosti o dotaci včas.“ říká konzultantka Kateřina Procházková.

Využijte i Vy možnosti těchto nebo dalších dotačních programů a posilte svou konkurenceschopnost na trhu. Zajímají Vás tyto nebo další možnosti dotací? Jak rychle zjistit, zda jste oprávněným žadatelem? Oslovte nás a spolupracujte s profesionály.

Grant Consulting a.s. je společnost, která se v oblasti dotační politiky EU a státu pohybuje již více než 10 let. Svým klientům poskytuje úplný servis od nezávazné konzultace spojené s výběrem vhodného dotačního titulu přes sepsání žádosti o dotaci až po dotační management. Praxe předchozích let ukazuje, že spolupráce s poradenskou firmou v oblasti dotací je pro mnoho podnikatelů nezbytná vzhledem k tomu, že nedisponují odbornými znalostmi, zkušenostmi ani personální kapacitou k vypracování všech pokladů, které jsou zapotřebí k úspěšnému získání i následné realizaci a dokončení projektu.

Využijte i vy služeb profesionálů, kteří změnili postavení na trhu již mnoha společnostem, obcím, městům i neziskovým organizacím. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše odborníky na Infolince 724 377 412, nebo na emailu prochazkova@granty-dotace.cz a informujte se na investiční i neinvestiční projekty pro rozvoj a efektivní budoucnost nejen vašeho podnikání.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Zpracování dotace zdarma - úspěšně SLAVÍME 10 LET

Vážení obchodní přátelé,

přinášíme Vám zpracování žádosti o dotaci ZDARMA v rámci našich celoročních oslav.

Letos slavíme velmi úspěšných 10 let na trhu. Při této příležitosti jsme se rozhodli Vám rozdat naší službu zpracování žádosti o dotaci ZDARMA. Ten, kdo do konce měsíce podepíše s naším obchodním oddělením smlouvu na vypracování žádostí o dotaci, získá tuto službu ZDARMA.

AKCE SE VZTAHUJE NA SMLOUVY PODEPSANÉ A DORUČENÉ V TERMÍNU OD 11.11.2016 – 30.11.2016 včetně.

Dotaci lze využít na rekonstrukci bytových domů:

• zateplení obvodového pláště budovy
• výměnu oken, dveří či lodžie
• výměnu zdroje tepla (včetně fotovoltaických systémů či tepelných čerpadel) atd.
• dotace do výše 90 mil. Kč (40%)

Jako jediná společnost na trhu Vám díky vysoké kvalitně připravených a schválených projektů nabízíme zpracování žádosti o dotaci ZDARMA. Proč Vám službu nabízíme zdarma? My si to můžeme dovolit, máme k tomu dva důvody - slavíme úspěšně 10. let na trhu a úspěšnost naší práce dosahuje přes 96% (a to jako jediná firma na trhu s dotacemi).

Sledujte odpočítávání termínu ukončení akce a počtu podepsaných smluv ZDE.

Kontaktujte naše obchodní oddělení a vyžádejte si smlouvu k podpisu. Budeme se těšit na spolupráci, s přáním hezkého dne,


Obchodní oddělení:

Petr Koc tel: 724 307 608, email: dotace@granty-dotace.cz

Eliška Sadílková tel: 602 274 181, email: obchod@granty-dotace.cz
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Dotace na rekonstrukce zdravotnických zařízení
Dotaci lze využít na vlastní i nájemní prostory:
• zateplení, výměna otvorových výplní, osvětlení budov a areálů
• rekonstrukci rozvodů elektřiny, plynu a tepla v budovách
• instalaci tepelných čerpadel
• využití odpadní energie (např. rekuperace)
• výměnu technologie na výrobu energie
Dotace ve výši až 50 %, max. 250 mil. Kč
více na: http://www.granty-dotace.cz/kontakt-granty-dotace/novinky/183-rekonstrukce-zdravotnickych-zarizeni.html
 ·  Translate
Odborníci na granty a dotace z Evropské unie. Grantové poradenství na evropské dotace.
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Vysoká šance na dotaci: Bytové domy mimo hl. město Praha
Vysoká šance a velký přebytek peněz pro vlastníky bytových domů či společenství jednotek domu
(o více jak čtyřech bytových jednotkách mimo území hl. města Prahy).
Dotaci lze využít na:
• zateplení obvodového pláště budovy
• výměnu oken, dveří či lodžie
• výměnu zdroje tepla (včetně fotovoltaických systémů či tepelných čerpadel) atd.
Dotace až do výše 90 mil. Kč!
Výzva bude ještě otevřená, takže je ten správný čas na přípravu podkladů k žádosti o dotaci.
více na:http://www.granty-dotace.cz/kontakt-granty-dotace/novinky/181-vysoka-podpora-od-statu-dotace-na-komunitni-dum-senioru.html
 ·  Translate
Odborníci na granty a dotace z Evropské unie. Grantové poradenství na evropské dotace.
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Brzy budou otevřeny nejoblíbenější výzvy z OP PIK !

Čerpejte také nejoblíbenější dotace pro podnikatele!

Dotaci využijte na:

• rekonstrukci nemovitostí – dotace max. 200 mil. Kč, dotaci lze použít na rekonstrukci podnikového objektu či revitalizaci plochy pro podnikání. Dotace lze uplatit v každé fázi daného projektu – od prvních příprav, přes výstavbu a rozvoj, až po rekonstrukci objektů
• úspory energií vlastních i nájemních prostor (bytových jednotek) – dotace max. 250 mil. Kč, dotaci lze čerpat na výměnu technologie na výrobu energie, využití odpadní energie ve výrobních procesech, rekonstrukci rozvodů elektřiny, plynu a tepla v budovách, zateplení, výměna otvorových výplní, osvětlení budov a areálů, tepelná čerpadla atd.
• propagace v zahraničí, či vybudování školicího střediska – dotace max. 200 mil. Kč


 ·  Translate
1
Add a comment...

Grant Consulting a.s.

Shared publicly  - 
 
Zveřejněn nový článek v Retelu - ČTK: JEDNODUŠŠÍ CESTA K PODNIKÁNÍ - více na: http://www.granty-dotace.cz/kontakt-granty-dotace/novinky/170-novy-clanek-v-retelu-ctk.html
 ·  Translate
Odborníci na granty a dotace z Evropské unie. Grantové poradenství na evropské dotace.
1
Add a comment...
Story
Tagline
je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky EU a státu.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Praha, Běchovice
Links
Other profiles
Contributor to
Work
Employment
  • Grant Consulting a.s.
    obchodní analytik, konzultant, present
    je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.
Contact Information
Work
Phone
724 377 412
Email
Address
Podnikatelská 553, Praha 9 - Běchovice, 190 11