Profile cover photo
Profile photo
AT ||| projekt
optymalna komunikacja wizualna
optymalna komunikacja wizualna
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Gra dostępna pod adresem:
http://pp.funhub.pl/api/click/50?a=005343

World of Tanks jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie darmowych gier MMO. Po pierwsze ? wyróżnia się tematyką, po drugie ? stopniem realizmu, po trzecie ? daje możliwość zastosowania różnorodnej taktyki w rozgrywce, a po czwarte ? jest niezwykłą hybrydą gatunkową.

W najnowszej grze studia Wargaming, przejmujesz kontrolę na realistycznie odwzorowanym czołgiem, rozwijasz klasę swojej maszyny i doświadczenie załogi oraz uczestniczysz w starciach taktycznych, które wymagają zarówno myślenia jak i znakomitej zręczności. Pomimo wyglądu FPS-a gra posiada liczne elementy RPG oraz rozbudowanej strategii. Wszystko to zadecyduje o Twoim sukcesie lub porażce na polu bitwy.

Grę rozpoczynasz, sterując lekkim podstawowym czołgiem jednej z trzech wybranych nacji (ZSRR, III Rzeszy lub Stanów Zjednoczonych) przy pomocy klawiszy WSAD oraz myszy, jak w klasycznych FPS-ach. Dzięki zakończonych sukcesem bitwach czy przeprowadzonym pomyślnie zwiadom, otrzymujesz fundusze i punkty doświadczenia. Jest Ci to potrzebne do ulepszania dotychczasowych maszyn lub odblokowania dostępu do zupełnie nowych pojazdów bojowych.

Jednym z elementów Twojej strategii będzie umiejętne zastosowanie klas pojazdów. Podstawowe lekkie czołgi sprawdzą się doskonałe w akcjach zwiadowczych i śmiałych manewrach na tyłach wroga. Są lekkie i bardzo zwinne, dzięki czemu są trudnym celem, z drugiej jednak strony nie stanowią większego zagrożenia dla mocno opancerzonych wrogów. Średnie czołgi stanowią etap przejściowy ? są wolniejsze, niż ich poprzednicy, zostały jednak wyposażone w mocniejszy pancerz i armaty o większej sile rażenia. Kolejna klasa - czołgi ciężkie, bez przeszkód taranują wszystko to, co spotkają na swojej drodze. Dzięki potężnym działom potrafią zmieść opancerzonych przeciwników, wychodząc bez szwanku z ostrzału. Jednak nawet potężny Tygrys Królewski, KW czy T30 mogą ulec artylerii i silnym niszczycielom, jeśli zostaną wcześniej namierzone. To, co może im zaszkodzić to armatnie salwy oraz ataki od tyłu. Snajperom spodoba się z pewnością kolejna klasa pojazdów, jaką jest samobieżna artyleria. Dzięki niej dostaną się bez przeszkód na trudno dostępne tereny i poprowadzą ogień na duże odległości. Ostatnia z klas - niszczyciele czołgów, posiadają niewiarygodne działa, które przy dużej dozie doświadczenia i sprawności gracza będą siać zniszczenie na polu bitwy.

Zastosowaną taktykę należy również dostosować odpowiednio do ukształtowania terenu, mapy, nie zaś tylko do posiadanej maszyny. Myślenie strategiczne jest tu niezwykłe istotne, gdyż oprócz eliminacji przeciwników, jednym z elementów rozgrywki jest przejmowanie wrogiego terenu, wraz z bazami. W tym wypadku jednym z najważniejszych czynników zwycięstwa jest współpraca w zespole, w którym każdy pełni określoną rolę. Podzielona na prowincje mapa strategiczna to gratka dla miłośników wojen klanowych. Sojusze z innymi klanami, korzystna wymiana handlowa i dyplomacja to tylko kilka z elementów długoterminowej polityki, którą możesz poprowadzić w World of Tanks.

Bitwy są rozgrywane w systemie matchmakingu ? na mecze czeka się zaledwie kilka sekund, a grupy są dopasowywane pod względem doświadczenia oraz dopasowania klas, dzięki czemu nie znajdziecie po jednej stronie konfliktu samych czołgów czy artylerii. . Starcia obejmują do 30 graczy. Oprócz wyważonego balansu gra posiada również bardzo efektowny i dynamiczny klimat walk. Wymiana ognia jest szybka, a eksplozje wyjątkowo widowiskowe.

Kolejny duży plus gry to jej realizm. Znajdziecie w niej ponad 150 pojazdów pancernych, produkowanych w Niemczech, Związku Radzieckim i USA w latach 30-50 ubiegłego stulecia jak i eksperymentalne projekty, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Nie mniej ciekawe jest też poruszanie się czołgu ? jadąc czołgiem, nie możesz przesuwać się na boki, a same maszyny poruszają się, jak na ich gabaryty przystało, wyjątkowo ślamazarnie.

Jednak realizm World of Tanks to również scenerie. Charakterystyczne pejzaże Europy Wschodniej, uliczki niemieckich miast czy legendarna Prochorowka pomogą Wam poczuć klimat tamtych lat.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
:-)
Add a comment...

Post has attachment
Witam. Udostępniam swój indywidualny link do modułu szkoleniowego na platformie eurypton: Kurs Planowania i Osiągania Celów 1.0 - z którym możesz zapoznać się zupełnie BEZPŁATNIE. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, bo nie wiem jak długo ta oferta będzie aktualna... Zapraszam :)
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wystartował Konkurs na Facebooku związany z moim Poradnikiem i jest on bardzo prosty.
Polega na umieszczaniu komentarzy pod postem wprowadzającym dany Rozdział Poradnika do Konkursu. Informacje: jakie komentarze i kiedy są premiowane (uzyskaniem płatnego kodu dostępu zupełnie za FREE), będą podawane na bieżąco pod każdym postem.
Konkurs jest związany z moją prywatną stroną internetową
i prowadzę go jako osoba prywatna z własnych środków.

Jestem jedyną osobą ustalającą zasady, ich zmianę a nawet ich brak :) i decydującą o przyznaniu właściwej osobie płatnego kodu dostępu za FREE.

Pozdrawiam i zapraszam do wzięcia udziału w Konkursie
Antoni Tuzel

http://www.facebook.com/AT.projekt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded