Profile cover photo
Profile photo
MediLuxClinic
About
MediLuxClinic's posts

Post has attachment
W naszej Klinice oferujemy naszym Pacjentkom badanie kolposkopowe. Pozwala ono na bardzo wczesne wykrycie raka szyjki macicy. Urządzenie zwane kolposkopem pozwala na dokładne i szczegółowe oglądanie powierzchni dolnej części kanału macicy, szyjki macicy, a także pochwy i sromu. Badanie to daje możliwość postawienia szybkiej diagnozy, dzięki czemu efektywność leczenia jest dużo większa. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: http://www.mediluxclinic.pl/uslugi/18. 
Photo

Post has attachment
Przyczyny niepłodności u kobiet są bardzo różne. Aby indywidualnie wykryć podłoże u pacjentki, trzeba zacząć od badania. Testy owulacyjne, badanie krwi, badanie USG i wiele innych, pozwalają określić przyczynę niepłodności oraz podjąć odpowiednie leczenie. W naszym gabinecie prowadzimy diagnostykę przyczyn niepłodności. Zapewniamy przygotowanie par do różnego rodzaju metod wspomagania rozrodu oraz na bieżąco kontrolujemy postępy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kliniki MediluxClinic: http://www.mediluxclinic.pl/uslugi/29. 
Photo

Post has attachment
HPV, to wirus brodawczaka ludzkiego przenoszony między innymi drogą płciową. Wirus ten infekuje narządy moczowo-płciowe, odgrywając ważną rolę w powstawaniu raka szyjki macicy. Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa i zachorowalność na raka szyjki macicy, polecamy Państwu dwa rodzaje szczepionek. Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do dowiedzenia naszej strony lub Kliniki: http://www.mediluxclinic.pl/uslugi/11. 
Photo

Post has attachment
Czym jest Zaffiro? Jest to urządzenie do thermoliftingu. Emituje promieniowanie podczerwone o odpowiedniej długości fal. Rozgrzewa najgłębsze warstwy skóry, chłodząc jednocześnie powierzchnię i zapewniając jej ochronę. Zabieg ten ma na celu przywrócenie włóknom kolagenowym ich pierwotną długość, zwiększając elastyczność i napięcie skóry. Zapraszamy serdecznie na zabieg thermoliftingu wszystkie osoby, chcące poprawić wygląd swojej skóry. Nasze dane kontaktowe znajdują się na stronie: http://www.mediluxclinic.pl/kontakt. 
Photo

Post has attachment
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszej kliniki, to zachęcamy do podjęcia kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie opowiemy o wykonywanych badaniach oraz przeprowadzanych zabiegach. Dane teleadresowe umieszczone zostały na stronie internetowej: http://www.mediluxclinic.pl/uslugi.
Photo

Elastografia to popularna odmiana badania ultrasonograficznego. Stosuje się ją przeważnie w przeprowadzaniu diagnostyki onkologicznej. Dzięki niej możliwe jest szybkie odróżnienie zmian złośliwych od łagodnych. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.mediluxclinic.pl/uslugi/19.

Post has attachment
Czy wiecie, że kontrola kardiotokograficzna stosowana jest przeważnie w okresie okołoporodowym? Jej zadaniem jest wykrycie wykładników, które powodują pogorszenie stanu płodu. Na naszej stronie internetowej: http://www.mediluxclinic.pl/uslugi/14 znajdą Państwo więcej informacji na ten temat. Zapraszamy do lektury!
Photo

Dermaskopia to nieinwazyjne badanie skóry, które pozwala na ocenę zmian naczyniowych oraz barwnikowych. Wykonuje się ją za pomocą specjalistycznego mikroskopu. Otrzymane na wskutek badania pomiary, klasyfikowane są na podstawie ściśle określonych kryteriów. Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.mediluxclinic.pl/uslugi/8.

Rak sromu dotyka najczęściej kobiet, które ukończyły sześćdziesiąty rok życia. Niestety, diagnoza stawiana jest często dopiero wtedy, kiedy znajduje się w zaawansowanym stadium. Za taki stan rzeczy odpowiedzialna jest przede wszystkim zwłoka pacjentek, które zwlekają z konsultacją lekarską. Więcej na ten temat: http://www.mediluxclinic.pl/uslugi/26.

Post has attachment
Czy wiecie, że rak szyjki macicy, to szósty, co do częstotliwości występowania, nowotwór złośliwy powodujący śmierć u kobiet? Szczyt zachorowalności przypada na 4 i 5 dekadę życia. Szacuje się, że w Polsce rak szyjki macicy jest głównym problem ginekologii onkologicznej. Po więcej informacji zapraszamy na: www.mediluxclinic.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded