Profile

Cover photo
Valon F. Haliti
94,376 views
AboutPosts

Stream

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
Xh. Xh.: Portreti i artistit djaloshar
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
Hahah, "wow", this is fake!
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
Transcendence (2014) me titra shqip
 ·  Translate
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
Xhejk Perrallta, një detektiv i papjekur por i talentuar i Departamentit të Policisë së Nju-Jorkut, në zonën Brooklyn 99, hyn në konflikt të drejtpërdrejt më komandant oficerin e tij të ri, seriozin dhe të ashprin, Kapiten Rej Holt. Ekipi Krijuar nga Daniel J. Goor dhe Michael Schur   Rolet Përktheu titrat: Valon Haliti Traileri: Sezoni 1, episodi 1 Titulli origjinal Brooklyn Nine-Nine Titulli shqip Brukllin, Nëntë-Nënta
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
X-Men: Days of Future Past (2014) me titra shqip
 ·  Translate
Vazhdimi i historisë vendoset në mes të viteve 1980 dhe 2014 ku X-Men kthehet prapa në kohë për të ndaluar rojet të pushtonin Amerikën e Veriut dhe të vendosnin të gjithë mutantët që do kapnin në kampet e internimit. Në prag të një frike për fillimin e një holokausti bërthamor, X-Men dërgon mendjen e Kitty Pryde (Ellen Page) prapa në kohë për të poseduar trupin e saj në moshë më të re në mënyrë që të parandalojë një ngjarje të rëndësishme te muta...
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
Fisi është i dëshpëruar dhe synon patjetër të shkojë në Gjermani të fillojë jetë të re. Ai është në gjendje të bëjë gjithçka....
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Thank you so much!
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

commented on a video on YouTube.
Shared publicly  - 
 
Super kenge!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
Apple's new iOs: iOS 7.1.1
Big news for iPhone 4 users. BlackGeek @blackgeektuto has tweeted that he has jailbroken iPhone 4 with revised geeksn0w version. He's also mentioned that he's expecting to update and public release the new geeksnow version for jailbreak iOS 7.1.1. Geeksn0w is a semi tethered jailbreak for A4 ...
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
So Frank is a great film. Let's be clear, this is not a bio-pic. It was inspired by Frank Sidebottom in so much as the story is about a band whose front man wears a big
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
Need for Speed 2014 me titra shqip!
 ·  Translate
Sapo del nga burgu, ku kishte hyrë për shkak se ja punon një ish-partner në një garë makinash ku vdes shoku i tij i ngushtë.
1
Add a comment...

Valon F. Haliti

Shared publicly  - 
 
Një vrasje në vitin 1944 tërheq së bashku poetët më të mëdhej të brezit: Alen Ginsberg, Xhek Keruak dhe Uilliam Burogs.
1
Add a comment...
Links
Apps with Google+ Sign-in
  • Dr. Driving