Profile cover photo
Profile photo
Ziaja Krzysztof, prof. dr hab. nauk med. Spec. chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Daj sobie szansę na drugą młodość dzięki medycynie estetycznej! Kiedy codzienne problemy narastają, a kompleksy zabijają radość życia – najwyższy czas na zmiany! Lekarstwem może okazać się jeden z zabiegów kosmetyczno-chirurgicznych, jakie z powodzeniem wykonujemy w katowickiej poradni naczyniowej: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/. Efekty zabiegu mogą ukoić nerwy i wprowadzić Pacjenta w stan odprężenia i beztroski!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zabiegi medycyny estetycznej poprawiają kondycję skóry i sprawiają, że czujemy się zdrowsi i młodzi! Dużym zainteresowaniem wśród naszych Pacjentek cieszą się zabiegi usuwania pieprzyków i włókniaków, a także zamykanie naczynek, żylaków i pajączków. Z kolei dzięki właściwie przeprowadzonemu liftingowi twarzy: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/medycyna-estetyczna/ skóra wygląda gładko i promiennie, a zmarszczki ulegają redukcji – to doskonała metoda na zachowanie młodości!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się medycyną estetyczną w Katowicach! Decydując się na wizytę w naszej klinice, zyskujecie Państwo gwarancję profesjonalnej pomocy z dziedziny chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej oraz troskliwej opieki. Z listą wykonywanych u nas zabiegów, zapoznacie się na stronie: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/. Praca chirurga plastycznego przynosi wiele satysfakcji, gdyż pozwala leczyć nie tylko ciało, ale i duszę!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kapilaroskopia jest badaniem pomocnym w diagnozowaniu chorób układu krążenia! To nieinwazyjna, niebolesna metoda oceny drobnych naczyń (kapilar), najczęściej w obrębie dłoni. Stwierdzenie charakterystycznych odchyleń w wyglądzie drobnych naczyń może ułatwić naszemu chirurgowi naczyniowemu: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ postawienie prawidłowego rozpoznania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zmarszczki nie wywołują entuzjazmu u żadnej z pań! Skóra starzeje się naturalnie, ale akceptacja tego procesu nie jest łatwa dla wielu przedstawicielek płci pięknej. Dlatego chętnie sięgają po różne sposoby, aby ograniczyć widoczność niedoskonałości. Do wyboru mają bogaty arsenał zabiegów. Np. nieestetyczne naczynka na twarzy, kończynach dolnych i innych częściach ciała mogą zostać zamknięte. Bliższe informacje na temat skutecznych metod odmładzania skóry, znajdziecie Państwo na stronie naszej kliniki: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcąc zachować piękny i młody wygląd, warto zadbać o kondycję swojej skóry, która uwidacznia wszelkie problemy i oznaki starzenia. Wykonywane w naszej poradni naczyniowej zabiegi sprawiają, że skóra ponownie nabiera blasku i jędrności, a na twarzy nie widać oznak zmęczenia. O szczegółach zabiegów przeczytacie Państwo na stronie: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/medycyna-estetyczna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wraz z biegiem lat procesy regeneracyjne oraz aktywność komórek organizmu ulegają spowolnieniu. Za efekty starzenia się odpowiadają nie tylko geny, ale również tryb życia i warunki środowiskowe. Na szczęście proces ten można obecnie znacznie spowolnić dzięki zabiegom medycyny estetycznej, z powodzeniem wykonywanym w naszej katowickiej klinice: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żyjemy w czasach, kiedy każdy chciałby mieć piękną i szczupłą sylwetkę. W osiągnięciu wymarzonego celu nie zawsze jednak wystarcza dbanie o zdrową dietę czy wzmożona aktywność fizyczna. Niekiedy tryb życia wyklucza większą aktywność fizyczną z powodu braku czasu lub predyspozycji zdrowotnych. W takich przypadkach bardzo pomocne okazują się być osiągnięcia chirurgii plastycznej, oferowane przez naszą klinikę: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chirurgia plastyczna sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne! Wykonywane w naszej klinice zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, działając na głębsze warstwy skóry, są najbardziej skuteczne w walce ze zmarszczkami. Bezoperacyjny lifting redukuje opadającą i marszczącą się tkankę twarzy, szyi, dekoltu czy piersi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/medycyna-estetyczna/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy istnieją przypadki, kiedy lekarz powinien odmówić wykonania zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej? Oczywiście! Operacje plastyczne mają na celu poprawę wyglądu oraz samopoczucia pacjentów, jednak niekiedy ich oczekiwania są zbyt wygórowane lub stan zdrowia nie pozwala na wykonanie zabiegu, a każda operacja jest ingerencją w ciało i zdrowie. Dlatego odwiedzając naszą klinikę: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ mogą Państwo liczyć na szczerą i profesjonalną rozmowę z lekarzem, w uzasadnionych przypadkach kwalifikującą do zabiegu czy operacji!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded