Profile cover photo
Profile photo
Demos Polska Sp z.o.o
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych szkoleń, terminów lub inne, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu szczegółowej odpowiedzi, doradzą odpowiednią formę współpracy lub wyjaśnią poszczególne zagadnienia z zakresu naszej pracy. Na stronie internetowej zamieściliśmy nasze dane teleadresowe oraz formularz kontaktowy: http://demos.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Kompetencje i umiejętności managera lub leadera muszą być nieustannie aktualizowane i podnoszone. Tylko dzięki temu jego praca będzie efektywna i skuteczna. W biznesie XXI wieku bezkonkurencyjne pozostają tylko te firmy, które regularnie podnoszą i wykorzystują potencjał pracowniczy. Stworzyliśmy pakiet warsztatów obejmujących najważniejsze aspekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych szkoleń na stronie: http://demos.pl/szkolenia/zarzadzanie-i-przywodztwo/.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo podnieść efektywność zespołów sprzedażowych w swojej firmie, idealnym rozwiązaniem są szkolenia organizowane przez Demos! Trenerzy naszej firmy opracowali wiele metod skutecznego osiągania celów i maksymalnego wykorzystywania potencjału pracowników. Działamy kompleksowo – poczynając od zbadania panującej sytuacji, przez wdrożenie szkoleń i warsztatów, aż po coaching osobisty. Dzięki temu założone cele zostają osiągnięte, a efektywność pracy wzrasta do maksimum. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://demos.pl/szkolenia/sprzedaz-i-negocjacje/.
Photo

Post has attachment
Maksymalne efekty w zarządzaniu zespołami w firmach produkcyjnych można osiągnąć jedynie, gdy wsparcie dotyczy wszystkich szczebli pracowniczych – również tych najniższych. Stworzyliśmy Smart Team Building – warsztaty opierające się na współpracy całej grupy. Są to spotkania mające na celu zbliżenie się do siebie poszczególnych pracowników, wypracowaniu wzajemnego zaufania oraz naturalnego nawyku przestrzegania podstawowych zasad współpracy. Jeśli chcą Państwo docenić swoich pracowników, zapraszamy do wzięcia udziału w naszych warsztatach: http://demos.pl/szkolenia/smart-team-building/.
Photo

Post has attachment
Firma Demos ma swoją siedzibę w Warszawie, przy ulicy Krakowskiej 110/114 B – 26. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, szkoleń czy doradztwa, zachęcamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy niezbędne do kontaktu dane teleadresowe. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi. Kontakt do nas: http://demos.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej przedstawiamy Państwu naszą kadrę pracowniczą. Są to trenerzy, wykładowcy i konsultanci posiadający odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. Dzięki Nim nasza firma nieustannie się rozwija, zdobywając coraz liczniejsze grono usatysfakcjonowanych Klientów. Zapraszamy: http://demos.pl/demos/trenerzy-i-konsultanci/.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcą Państwo zwiększyć szanse na osiągnięcie zamierzonych celów w firmie, zapraszamy do nas! Konsultanci Demos posiadają wieloletnią praktykę w realizacji projektów w obszarze doradztwa organizacyjnego. Jesteśmy kreatywni, wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne, dlatego oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości. Zapoznajcie się Państwo z naszą firmą na stronie: http://demos.pl/demos/.
Photo

Post has attachment
Inspirujemy ludzi, organizacje i firmy do wdrażania strategii, które gwarantują sukces! Organizujemy szkolenia, które maksymalizują efektywność i podnoszą skuteczność działań, prowadzimy badania kompetencji, a także doradzamy w kwestiach organizacyjnych. Więcej informacji o działaniach naszej firmy znajdą Państwo pod adresem: http://demos.pl/szkolenia/.
Photo

Post has attachment
Jednym z wielu czynników, które obraliśmy za obiekt badań, jest stres organizacyjny. Począwszy od wywiadu, pozwalającego zidentyfikować źródła stresu, poprzez naukę odpowiednich reakcji na stresogenne sytuacje, pracujemy nad zniwelowaniem zgubnych skutków powstałych napięć. Szerzej omówiliśmy ten temat na stronie: http://demos.pl/badania-demos/stres-organizacyjny/.
Photo

Post has attachment
Międzynarodowy zasięg firmy Demos (jesteśmy obecni na 5 kontynentach), to m. in. zasługa nieocenionego wsparcia merytorycznego naszych partnerów, z którymi tworzymy sieć DemosGroup. Listę najważniejszych z nich, wraz z opisem, prezentujemy pod adresem: http://demos.pl/demos/partnerzy/.
Photo
Wait while more posts are being loaded