Profile

Cover photo
SK Hosseini
151,733 views
AboutPosts

Stream

SK Hosseini

Shared publicly  - 
 
 
روزهای سخت ثریا و درد دلی با دوستان رسانه ای
سوالات دوستان و اهالی رسانه و فضای مجازی در مورد ثریا زیاد شده است. قدری هم دارد به ثریایی ها سخت می گذرد. البته در میان همه فشارها و بی مهری ها، نظرات مردم در خصوص مستند #از_هیروشیما_تا_لوزان  نگذاشت خستگی بر تن ثریایی ها بماند. پیام های مردم اشک مان را درآورد. اما آنچه اینروزها از سرنوشت ثریا مهمتر است:
این روزها، ماجرای سرنوشت سازی برای کشور در حال رقم خوردن است، که به نوعی سرنوشت آینده انقلاب را مشخص می کند و تا چند دهه چندین دولت را درگیر خواهد ساخت. رسانه ای ها و آنهایی که تریبون دارند اگر چنین روزهای سرنوشت سازی را درک کنند خواب بر چشم های شان حرام خواهد شد از سنگینی بار و تکلیفی که به دوش دارند.
اما اینها سوالهای مهمی است که این روزها هر دلسوز انقلاب باید دائم با خودش مرور کند:
براستی آیا رسانه ملی در خصوص موضوع هسته ای حق مطلب را ادا خواهد کرد؟! آیا عملکرد رسانه ملی،  قبل و بعد از سخنان دشمن شکن رهبر انقلاب در جمع مداحان، تغییر محسوسی داشته است؟ آیا رهبر انقلاب باید خودشان به تنهایی بار کم کاری همه رسانه ها را به دوش بکشند و اینگونه وسط میدان بیایند؟! آیا ما رسانه ای ها و مدیران رسانه ای کشور همانقدر که رهبری چندین بار تاکید کرده اند، من حقیقتا نگرانم، نگران هستیم؟ آیا در این مقطع حساس که به نوعی برهه  پیچ تاریخی در مسیر انقلاب اسلامی و به تعبیری شب قدر جمهوری اسلامی است، تنها وظیفه رهبری است که یک تنه از فواید فناوری هسته ای برای مردم بگویند،  خدعه ها و نیرنگ های استکبار را یادآوری کنند، جنایات هسته ای ٱمریکا و ٱزمایشهای اتمی فرانسه را به خاطر مردم بیاورند و از نیاز آینده کشور و نسل های آتی بگویند و .... یک نفره و تنها!
و دیگران فقط پیام تبریک بدهند و جشن بگیرند و بعد نظاره کنند انتقاد آقا را!
باور کنید گمان می کردیم بعد از آن نیم ساعت صحبت تاریخی آقا ، صداو سیما و همه رسانه های ما، تغییر آرایش جدی بدهند در این جنگ رسانه ای، اما گویی رزم که هیچ برخی منتظر یک بزم رسانه ای نشسته اند و برخی دیگر منفعل و انگشت به دهان، عده ای هم البته ناراحت از برهم خوردن بزم 2 هفته ای شان با آن سخنان آتشین رهبر هستند.
افسوس میخورم از فرصت هایی که دارند از دست می روند. باور کنید بهترین حمایت از تیم مذاکره کننده نشان دادن خدعه های آمریکا و غرب به افکار عمومی است،  نشان دادن تبعیضها و استانداردهای دوگانه، نشان دادن نامردی و نا عهدی شان بعد از توافق ژنو و...! 
بیایید با مردم روراست باشیم. ما رسانه ای ها بخصوص ما ساکنین رسانه ملی باید به تصویر می کشیدیم که براستی چند درصد از قول های غرب عملی شد؟ ما باید به مردم می گفتیم که به فرض تحقق توافق احتمالی تحریم های هسته ای فقط 5 مورد از 28 مورد از تحریم های اعمال شده علیه کشورمان است و نباید با مخفی نگه داشتن واقعیت ها از مردم آنها را برای پایکوبی به خیابان ها کشاند.
با این پمپاژ توهم، اقتصاد بعد از توافق بسیار خطرناکتر از اقتصاد قبل از توافق خواهد شد.
در همان ژنو علی رغم نیت خوب مذاکره کنندگان چقدر شکست و ترک برداشت این ساختمان تحریم ها در نفت و هواپیمایی و کشتیرانی؟! و غربی ها به کدام قول شان عمل کردند.... حرف های در گلو مانده بسیار است و از نامهربانی این روزهای برخی، سینه های مان فشرده... بیشتر بماند برای بعد...

پی نوشت یک: توصیه میکنم حتما پیامک های مردم را که در صفحه +برنامه ثریا (هوادارن) منتشر شده را بخوانید تا دلیل بغض در گلو مانده ثریایی ها را بیشتر حس کنید.
پی نوشت دوم: برغم درخواست های مکرر مردم ظاهرا قرار نیست مستند #از_هیروشیما_تا_لوزان  بازپخش شود... شما در توزیع اینترنتی کمک کنید.
لینک دانلود: http://www.sorayatv.ir/content/documentry/1020/
پی نوشت سوم: ظاهرا ثریا به رغم آمادگی بچه ها این هفته هم برنامه زنده نخواهد داشت! برای ما و برنامه ثریا دعا کنید...

پی نوشت چهارم:
گفتند سر بدزدید، گفتیم سر نهادیم
گفتند لب ببندید،گفتیم عار بادا
(محمد کاظم کاظمی)
 ·  Translate
45 comments on original post
1
Add a comment...

SK Hosseini

Shared publicly  - 
 
دعای پیرمرد دماوندی، تیتر روزنامه‌ی ساینس مانیتور
پیرمرد 95 ساله دماوندی پس از رای دادن و شرکت در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی جان به جان‏ آفرین تسلیم کرد. به گزارش سیتنا از خبرگزاری فارس، کهن‏سال‏ترین مرد "کیلان" پس از حضور در پای صندوق اخذ رای و شرکت در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی جان به جان‏ آفرین تقدیم کرد. علی جان‏اخگری، پیرمرد 95 ساله دماوندی است که امروز آخرین دین خود به انقلاب و نظام اسلامی را نیز ادا کرد و دار فانی را پس از اینکه انگشتش به جوهر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغشته شد و رای داد، دارفانی را وداع گفت. زمزمه این مرد در لحظه جان دادن شنیدنی بود: خدایا این رای را هم از من بپذیر... علی‏رضا قاسمی‏ فرزاد، فرماندار شهرستان دماوند در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران ضمن تایید این خبر، از خداوند متعال علو درجات را برای وی از درگاه ایزد منان خواستار شد. روزنامه آمریکایی کریستین ساینس مانیتور در گزارشی درباره انتخابات ۱۲ اسفند،‌ نوشت:‌ «رسانه های جهان در طول روز رای گیری به طور پیوسته از رای دهندگان این عبارت را نقل کردند که شرکت در انتخابات یک حق و تکلیف بوده و نشانه وفاداری آنان به جمهوری اسلامی است».
این روزنامه برای گزارشی که در همین باره منتشر کرد، تیتر «خدایا! این رای را از من بپذیر"‌را برگزید؛‌ عبارتی که پیرمرد ۹۵ ساله دماوندی در حین انداختن رای خود به صندوق آن را بر زبان آورد و سپس جان به جان آفرین تسلیم کرد.
شهر کیلان با جمعیت پنج هزار نفری و وسعتی حدود دو هزار و ۸۰۰ هکتار، در فاصله ۷۰ کیلومتری تهران بزرگ، جنوب شرقی شهرستان دماوند و دامنه‏ های بلندی قره آقاج(درخت سیاه) قرار دارد.
1
Add a comment...

SK Hosseini

Shared publicly  - 
 
الغوث...
1
Add a comment...

SK Hosseini

Shared publicly  - 
2
Add a comment...

SK Hosseini

Shared publicly  - 
 
به یاد رنگوووووووووووووووووووو... (Rangoooooo)

ز این نوع انیمیشنا کم پیدا میشه...
البته 50 درصد ماندگاریش هم به خاطر دوبله بی نظیرش بود...
 ·  Translate
1
Add a comment...

SK Hosseini

Shared publicly  - 
 
این عکس برادرزادمه...
خوب گفتم شما رو هم تو لذتم شریک کنم...
البته باید اشاره کرد که کمی هم روتوش شده...
 ·  Translate
2
zoljanah zoljanah's profile photo
 
ایشالله که نوکر خوبی برا ارباب بشه
 ·  Translate
Add a comment...

SK Hosseini

Shared publicly  - 
3
Add a comment...
SK hasn't shared anything on this page with you.