Profile cover photo
Profile photo
Ramirent.Wypożyczalnie sprzętu budowlanego, rusztowania,podnośniki, kontenery
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Poszukują Państwo frezarek? Ramirent, jak zawsze, służy pomocą! Warto wiedzieć o tym, że to niezwykle specyficzne narzędzie, które jest pomocne przy rowkowaniu czy żłobieniu. Na frezarki zwykło się także mówić, że są obrabiarkami. Znajdą u nas Państwo wydajne frezarki do betonu o różnych prędkościach obrotowych i szerokości roboczej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania. http://www.ramirent.pl/katalog_34_frezarki.htm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
To oczywiste, że w trakcie wykonywania prac budowlanych czy remontowych powstaje bałagan… Brudzą się także maszyny czy urządzenia, z których się korzysta. Warto zatem mieć pod ręką urządzenie, za pomocą którego będzie można w prosty i szybki sposób doprowadzić otoczenie do porządku. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór myjek ciśnieniowych, a także przewoźnych. Niech Państwo sami sprawdzą: http://www.ramirent.pl/katalog_42_myjki_.htm. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań! W razie wątpliwości chętnie udzielimy niezbędnego wsparcia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy także listwy wibracyjne, które świetnie sprawdzą się przy lekkich pracach budowlanych, jak i przy większych realizacjach. Warto wiedzieć o tym, że te urządzenia wykorzystuje się do wyrównywania czy też zagęszczania mieszanek betonowych. Listwy, które znajdą Państwo w naszej ofercie są niezwykle łatwe w manewrowaniu. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem ze wsparcia firmy Ramirent, pozostajemy do dyspozycji. http://www.ramirent.pl/katalog_32_listwy_wibracyjne.htm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo również gilotyno-giętarkę. Urządzenie to doskonale sprawdzi się do cięcia czy zaginania blach czy innych materiałów. Cechuje je łatwość użytkowania, a także niezawodność. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://www.ramirent.pl/produkt_40_gilotyno_gietarka_sima_combi_3035_3036.htm. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem sprzętu, zachęcamy do skontaktowania się z nami.
Photo
Photo
17.04.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Poszukiwane podnośniki? Świetnie się składa, ponieważ znajdą je Państwo w ofercie firmy Ramirent. Teleskopowe, koszowe, a może spalinowe? Jest w czym wybierać. Gwarantujemy, że z pomocą naszego sprzętu wszelkie prace na wysokości przebiegną nie tylko sprawnie, lecz także bezpiecznie. http://www.ramirent.pl/katalog_90_podnosniki.htm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie od dziś wiadomo, że firma Ramirent oferuje bogaty wybór sprzętu budowlanego. Znajdą u nas Państwo wszystko to, co niezbędne do wykonania remontu czy do prac budowlanych. Ponadto, gwarantujemy korzystne warunki wynajmu. Jesteśmy pewni tego, że spełnimy Państwa oczekiwania. http://www.ramirent.pl/6uuby_oferta.htm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy bogaty wybór urządzeń służących do wykonywania prac domowych. Wśród nich znajdą Państwo kamerę inspekcyjną. Przyda się ona do rejestrowania pracy np. instalacji sanitarnej, cieplnej czy gazowej, a miejsca te, jak wiadomo, są trudno dostępne. Jesteśmy pewni tego, że kamera ta usprawni przebieg napraw czy prac remontowych. Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na stronę internetową: http://www.ramirent.pl/produkt_1606_kamera_inspekcyjna_bosch_gic_120_c_professional.htm, gdzie znajdą Państwo specyfikacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wiedzieć o tym, że nasze systemy modułowe pozwalają także na stawianie budynków mieszkalnych. Zaprojektujemy dom Państwa marzeń, który będzie prezentował się nowocześnie, a poza tym cechować go będzie energooszczędność! Mają Państwo pytania? Jesteśmy do dyspozycji! Przykładowy dom znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.ramirent.pl/katalog_361_postaw_budynki_mieszkalne.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Ramirent zajmuje się także stawianiem budynków modułowych. Są to gotowe konstrukcje, moduły, które łączy się ze sobą. Rozwiązanie to jest coraz popularniejsze, głównie ze względu na to, że ich budowa trwa krótko. Ponadto, budynki modułowe można łatwo rozbudowywać, modyfikować. Jeśli są Państwo zaciekawieni, zachęcamy do skontaktowania się z nami! Więcej informacji o tym rozwiązaniu znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.ramirent.pl/katalog_357_space_solve.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozostając w temacie stawiania budynków modułowych, chcielibyśmy poszczycić się swoim bogatym doświadczeniem w tej kwestii! Mieliśmy, między innymi okazję, zaprojektować i wybudować szkołę w Kazimierzu Dolnym. Niech Państwo sami zobaczą, jak prezentował się efekt końcowy: http://www.ramirent.pl/katalog_359_zbuduj_szkole.htm. Imponujące, prawda?
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded