Profile cover photo
Profile photo
Simed | Produkty dla Mamy i Dziecka
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Rodzaj pokarmu powinien być dostosowany do momentu rozwoju dziecka. Do 6 miesiąca życia powinno się karmić go wyłącznie mlekiem. Dopiero po tym czasie będzie można wprowadzać stałe posiłki. Często wiąże się to jednak z problemami. Na tym etapie pora posiłków może być stresująca, zarówno dla dziecka, jak i rodziców. W jaki sposób bezboleśnie wprowadzić malucha w zupełnie nowe menu? Jednym z pomysłów może być Baby-led weaning.

#pojemnikinamleko #babyledweaning
Add a comment...

Post has attachment
Wanienka dla dziecka to jeden z czołowych punktów na liście rzeczy do kupienia przed narodzinami niemowlaka. Na rynku znajdziemy szeroki wybór modeli, co wcale nie ułatwia wyboru. Czym więc się kierować przy zakupie, by zdecydować się na najlepszą dla nas wersję wanienki? O tym w dzisiejszym artykule.

#laktator #pieluszkiwielorazowe #pieluchywielorazowe
Add a comment...

Post has attachment
Trend na naturalny styl życia zatacza coraz szersze kręgi. Również w pielęgnacji dziecka można zauważyć rosnącą popularność naturalnych, prostych rozwiązań. Dlatego dziś przedstawiamy, jak, z pomocą, spożywczych produktów, które znajdziecie w swojej kuchni, zadbać o skórę niemowlaka. Zapraszamy do lektury.

#pieluchywielorazowe #pieluszkiwielorazowe #pojemnikinamleko
Add a comment...

Post has attachment
Laktacja jest procesem złożonym, a jego poznanie wymaga lat badań i obserwacji. Z tego właśnie powodu przy problemach z laktacją kobiety spotykają się ze wzruszeniem ramion lekarzy oraz położnych – ich obowiązkiem jest jednak poinformowanie młodych mam o istnieniu specjalistów w zakresie laktacji.

#laktator
Add a comment...

Post has attachment
Panowie często czują się niepewnie w opiece nad niemowlakiem. Niepotrzebnie, gdyż radzą sobie całkiem nieźle. Dzisiejszy poradnik powstał z myślą o tych mężczyznach, którzy chcieliby wynieść opiekowanie się noworodkiem na nowy, wyższy poziom 😉. Zapraszamy do lektury.

#pieluchywielorazowe #pieluszkiwielorazowe
Add a comment...

Post has attachment
Niezależnie od tego, czy mamy rok, czy sto lat na karku, lektura daje nam wiele możliwości samorozwojowych. Dlatego tak ważne jest czytanie dzieciom już od najmłodszych lat. W dzisiejszym wpisie dowiesz się, jakie korzyści wypływają z czytania dla dzieci. Zapraszamy do lektury!

#pampersywielorazowe
Add a comment...

Post has attachment
Rumień pieluszkowy to częsta dolegliwość niemowlaków. Na szczęście nie jest groźny i łatwo mu zaradzić. Poznaj najskuteczniejsze sposoby w walce z podrażnieniami skórnymi Twojego dziecka. Szczegóły znajdziesz na blogu.

#pampersywielorazowe #pieluchywielorazowe #pampersywielokrotnegoużytku #pieluszkiwielorazowe
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest dokarmianie noworodka? Kiedy jest wskazane, a kiedy go unikać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dzisiejszym artykule.

#pojemnikinamleko #odciągaczpokarmu #laktator #laktatoryelektryczne
Add a comment...

Post has attachment
Praca i karmienie piersią? Zastanawiasz się, jak to pogodzić? Czy to w ogóle możliwe? W dzisiejszym artykule podpowiadamy, co zrobić, by karmić naturalnie, będąc mamą pracującą.

#pojemnikinamleko #odciągaczpokarmu #laktator #laktatory #laktatorelektryczny #laktatorręczny
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszym tekście podpowiemy Ci, jaki smoczek do butelki będzie najlepszy!

#laktator #laktatorelektryczny #pojemnikinamleko

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded