Profile cover photo
Profile photo
VELDACH NIEMCEWICZA Sp. z o.o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
W Veldach zaopatrzą się Państwo w dowolny typ folii dachowych wiodących w branży producentów. Obok tzw. „membran”, czyli folii paroprzepuszczalnych, w naszym asortymencie dostępne są również folie paroszczelne oraz refleksyjne. Aby dowiedzieć się więcej na temat konkretnego produktu, zapraszamy Państwa pod adres: http://www.veldach.com.pl/folie-dachowe.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do Państwa wyboru, obok innych elementów konstrukcyjnych i wyposażenia, pozostawiliśmy wysokiej jakości systemy orynnowania, w tym rynny cynkowo – tytanowe marki „Rheinzink”, metalowe powlekane oraz miedziane spod znaku „Lindab”, „Plannja” i „Prefa”, a także PCV sygnowane logo „Marley” i „Wavin Kanion”: http://www.veldach.com.pl/oferta.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa nasza szeroka oferta, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych odpowiedzi oraz profesjonalnie doradzimy odpowiedni wybór. Pozostajemy do Państwa dyspozycji: http://www.veldach.com.pl/kontakt.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok szerokiej oferty okien, dachówek ceramicznych i cementowych oferujemy Państwu różnego rodzaju pokrycia i akcesoria dachowe. Papy termozgrzewalne, folie dachowe paroprzepuszczalne, folie paroszczelne i refleksyjne, a także taśmy kalenicowe, kominowe, elementy mocowań, obróbki blacharskie, narzędzia dekarskie i inne. Aby zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy, zapraszamy na stronę: http://www.veldach.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy Veldach znajduje się w Szczecinie, przy ul. Niemcewicza. Dysponujemy wszystkim, co potrzebne do budowy nowoczesnego, solidnego i funkcjonalnego dachu. Gotowi służyć Państwu fachową radą, pozostajemy do dyspozycji pod numerami telefonu podanymi na stronie: http://www.veldach.com.pl/kontakt.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą profesjonalną ofertę dachówek, gontów, okien, systemów orynnowania i innych materiałów wzbogaciliśmy o szczegółowy cennik, przygotowany do wglądu w postaci plików do pobrania. Wystarczy wybrać producenta i rodzaj asortymentu, a wyświetlą się szczegóły produktu: http://www.veldach.com.pl/dokumenty.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W celu uzyskania szczegółowych informacji o konkretnym, interesującym Państwa produkcie, prosimy skorzystać z podanego numeru telefonu lub z pozostałych danych kontaktowych firmy Veldach. Gwarantujemy fachową obsługę i konsultację: http://www.veldach.com.pl/kontakt.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wieloletnie doświadczenie, o które wzbogacamy się nieustannie od 1989 roku, sprawiło, iż jesteśmy liczącym się na rynku specjalistą od pokryć dachowych, okien i nie tylko. Pełen profesjonalizm pozwala nam także służyć Państwu w znalezieniu fachowych wykonawców wszelkich zadań dekarskich: http://www.veldach.com.pl/onas.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieustające powodzenie, jakim się cieszą pokrycia z blach sprawiło, iż nie mogło ich zabraknąć w ofercie firmy Veldach. Balex Metal, Pruszyński, Lindab, Rukki, Plannja oraz Rcheinzink, to uznani producenci blach trapezowych, dachówkopodobnych, a także blach na rąbek stojący: http://www.veldach.com.pl/pokrycia-blachy.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonalny dystrybutor materiałów, akcesoriów i innych elementów pokryć dachowych, dysponujemy szerokim asortymentem różnego rodzaju orynnowania. W naszej ofercie znajdą Państwo rynny z PCV, metalowe powlekane, miedziane oraz cynkowo – tytanowe. Szczegóły oferty, wraz z listą producentów, znajdują się na stronie: http://www.veldach.com.pl/orynnowanie.php.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded