Profile cover photo
Profile photo
MBT Engineering Sp. z o.o. Firma sprzątająca Kraków
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Sprzątanie biur to bardzo ważna sprawa. Biuro jest prawdziwą wizytówką każdej firmy, to tutaj Przychodą klienci i kontrahenci, na których musisz zrobić dobre wrażenie. Dodatkowo, aby pracownicy mogli pracować wydajnie, musi być w ich otoczeniu czysto. Serdecznie zapraszamy: http://www.mbt-engineering.pl/uslugi_czystosci.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy sprzątającej? Ponieważ mamy już ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Zapewniamy profesjonalne wykonanie wszelki zleconych nam usług zarówno tych standardowych, jak i specjalnych. Serdecznie zapraszamy: http://www.mbt-engineering.pl/uslugi_czystosci.
Photo

Post has attachment
Szpital to miejsce, w którym powinno być niezwykle czysto. Sterylnie wyczyszczone i wysprzątane pomieszczenia pomagają chorym powrócić do zdrowia. Nasi pracownicy doskonale radzą sobie w takich miejscach. Zapraszamy: http://www.mbt-engineering.pl/uslugi_czystosci.
Photo

Post has attachment
Nasza firma oferuje także usługę doradztwa energetycznego. Mamy bardzo nowoczesne i kompleksowe podejście do problemu zużycia energii. Wykonujemy analizy i opracowania audytów energetycznych i świadectw charakterystyki energetycznej budynków.
http://www.mbt-engineering.pl

Post has attachment
Wakacje to okres natężenia wszelkiego rodzaju imprez , koncertów i festiwali. Po tego typu zorganizowanych piknikach ktoś musi oczyścić hale i tereny zielone. Chętnie się tym zajmiemy, wykonując swoją usługę profesjonalnie. Zapraszamy do współpracy: http://www.mbt-engineering.pl/uslugi_czystosci/.
Photo

Post has attachment
W biurze powinien panować idealny porządek. Muszą być warunki, aby móc zaprosić do biura klientów lub kontrahentów. Właśnie dlatego przyda się ekipa sprzątająca. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy: http://www.mbt-engineering.pl.
Photo

Post has attachment
Posiadasz duże biuro ze szklaną elewacją? Nic w tym dziwnego, że nie masz nikogo, kto nie wyczyści ich osobiście. Możemy się nimi zająć. Serdecznie zapraszamy do współpracy: http://www.mbt-engineering.pl/uslugi_czystosci/.
Photo

Post has attachment
Pierwszą i podstawową zasadą skutecznego czyszczenia dywanu jest niezwłoczna reakcja. Trzeba od razu wyczyścić dywan, aby bród nie zdążył się wgryźć w dywan. Jeśli nie uda Ci się uratować sytuacji – koniecznie zdecyduj się na czyszczenie przez specjalistów. Zapraszamy: http://www.mbt-engineering.pl/.
Photo

Post has attachment
Oferujemy również mycie okien i elewacji. Okna, zwłaszcza kiedy masz ich dużo, jest trudno umyć. My zajmujemy się tym zawodowo. Zapraszamy: http://www.mbt-engineering.pl.
Photo

Post has attachment
Plama po winie czerwonym na dywanie? Można ją wywabić korzystając z soli i mocząc go później w wodzie. Jeśli Ci się nie uda – wyczyścimy dywan chemicznie. Zapraszamy: http://www.mbt-engineering.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded