Profile cover photo
Profile photo
lighthouse guru
About
Posts

Post has attachment
LIGHTHOUSE.GURU to firma zajmująca się profesjonalnym oświetleniem planów filmowych, telewizyjnych, sesji fotograficznych, teledysków w studiach i plenerach.

Jesteśmy zgraną ekipą, w której pracują jedni z najbardziej doświadczonych oświetlaczy w branży. Wspieramy projekty studentów szkół filmowych w realizacji ich przedsięwzięć, realizujemy oświetlenie planu na zasadach koprodukcji.

Gwarantujemy Klientom profesjonalną obsługę w dobrej i przyjaznej atmosferze. Zawsze z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy projekty studentów szkół filmowych w realizacji ich przedsięwzięć. Starając się o ciągły rozwój firmy, poszukujemy coraz nowocześniejszych metod i technik oświetleniowych. Warunki współpracy, konfigurację sprzętu oświetleniowego za każdym razem adaptujemy do wskazanej produkcji, co daje możliwość najlepszego i wydajnego wykorzystania posiadanego przez nas sprzętu oświetleniowego oraz działania w przewidzianym dla projektu budżecie. Dysponując doświadczeniem w branży, gwarantujemy wysoki poziom usług, kompleksową obsługę, nowoczesny sprzęt (posiadamy bogaty asortyment profesjonalnego sprzętu oświetleniowego czołowych firm m.in. ARRI, KINO FLO, DEDO, STRAND, LITEPANELS) oraz indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu, a co najważniejsze - mamy konkurencyjne ceny.
Add a comment...

Firma lighthouse.guru specjalizuje się w profesjonalnym oświetleniu planów zdjęciowych, planów filmowych i telewizyjnych, seriali, sesji fotograficznych, teledysków w studiach i plenerach, a także spotów reklamowych, przedstawień artystycznych oraz innych form wizualnego przekazu. Oświetlenie planu to nie wszystko, ponieważ prowadzimy wynajem sprzętu oświetleniowego znanych i cenionych firm, realizujemy także oświetlenie planu na zasadach koprodukcji. W ramach wypożyczalni sprzętu oświetleniowego proponujemy szeroki wybór lamp studyjnych, zapewniamy profesjonalną osobową obsługę planu.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded