Profile cover photo
Profile photo
Modiran Saze Co.
تولید کننده، طراح و مجری سقف یوبوت
تولید کننده، طراح و مجری سقف یوبوت
About
Posts

Post has attachment
وزن سقف یوبوت در هر متر مربع زیربنای پروژه

وزن سقف یوبوت با توجه به اینکه در آن از چه ارتفاع قالب یوبوتی استفاده شده باشد متفاوت است. ارتفاع قالب یوبوت بر اساس ضخامت طراحی شده سقف تعیین می گردد. ضخامت سقف نیز با توجه به طول دهانه موجود ( فاصله بین دو ستون ) در حالت ماکزیمم تعیین می گردد.
سقف یوبوت استاندارد از حفره های مکعبی شکلی به ابعاد حدودی 50 سانتی متر در 50 سانتی متر و ارتفاع های متفاوتی تشکیل شده است. با توجه به اینکه وزن یک متر مکعب بتن مسلح برابر با 2500 کیلوگرم در نظر گرفته می شود، بر اساس مقدار فاصله بین قالب های یوبوت که توسط بتن پُر می شوند و ضخامت لایه بتن در پایین و بالای قالب های یوبوت، وزن سقف یوبوت قابل محاسبه می باشد.
برای ضخامت سقف برابر با 28 سانتی متر که نزدیک به ضخامت سقف های تیرچه بلوک می باشد، وزن سقف یوبوت 440 کیلوگرم بر متر مربع به دست می آید.
با فرض ضخامت لایه های بتن بالا و پایین برابر با 7 سانتی متر وزن سقف یوبوت برای ضخامت های مختلف سقف محاسبه گردیده و مطابق نمودار زیر نشان داده شده است (برای مشاهده نمودار به لینک درج شده در انتهای این مطلب مراجعه نمایید).
توضیح اینکه برای ضخامت سقف برابر با 30 سانتی متر از قالب یوبوت 16 ( U16 )، برای ضخامت سقف برابر با 34 سانتی متر از قالب یوبوت 20 ( U20 )، برای ضخامت سقف برابر با 38 سانتی متر از قالب یوبوت 24 ( U24 )، برای ضخامت سقف برابر با 40 سانتی متر از قالب یوبوت 26 ( U26 )، برای ضخامت سقف برابر با 42 سانتی متر از قالب یوبوت 28 ( U28 ) و برای ضخامت سقف برابر با 46 سانتی متر از قالب یوبوت 32 ( U32 ) استفاده می گردد.

شرکت مدیران سازه، بعنوان شرکت تخصصی سقف یوبوت، تولید کننده قالب های یوبوت استاندارد و ارائه دهنده خدمات مرتبط با سقف های یوبوت در خدمت کارفرمایان گرامی می باشد.

تهیه کننده: دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت مدیران سازه

برای مطالعه بیشتر در این زمینه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
https://goo.gl/ZshZU6
Add a comment...

Post has attachment
تعداد قالب یوبوت مورد نیاز در هر متر مربع زیربنای پروژه


در تعیین تعداد قالب های یوبوت مصرفی به ازای یک متر مربع زیربنای پروژه گاهأ دیده می شود برخی افراد با فرض اینکه طول و عرض قالب های یوبوت برابر با 52 سانتی متر و فاصله بین قالب ها در حدود 10 سانتی متر است، با انجام محاسبات سرانگشتی به این نتیجه می رسند که حدود 4 عدد قالب در هر متر مربع سقف مورد نیاز است. اما در حقیقت اینگونه نیست! در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته می شود.
در سقف های یوبوت تا فاصله مشخصی از لبه دال ها، اطراف ستون ها، بازشوها و دیوارهای برشی قالب های یوبوت قرار داده نمی شوند. همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می گردد، نواحی هاشورخورده، محل هایی را نشان می دهد که فاقد قالب های یوبوت هستند (برای مشاهده تصاویر به لینک مقاله در انتهای مطلب مراجعه نمایید).
در صورتی که تعداد قالب یوبوت مصرفی (که در نقشه های سازه طراحی شده موجود است) را بر متراژ زیربنای پروژه تقسیم کنیم، تعداد قالب یوبوت مورد نیاز سقف یوبوت حدودأ عددی بین 1.7 تا 2.3 به دست می آید. بنابراین، تعداد قالب یوبوت در هر متر مربع از پروژه را می توان بطور متوسط برابر با 2 عدد در نظر گرفت.
برای مثال، پلان نشان داده شده در شکل بالا، مربوط به پروژه ای با زیربنای مفید 1540 مترمربع می باشد. تعداد قالب های یوبوت مصرفی برای این پروژه برابر با 2926 عدد محاسبه گردید. با تقسیم عدد 2926 بر 1540، عدد 1.9 به دست می آید و این بدان معنی است که به ازای هر متر مربع زیربنای پروژه، 1.9 عدد قالب یوبوت مورد نیاز است.


شرکت مدیران سازه، بعنوان شرکت تخصصی سقف یوبوت در خدمت کارفرمایان گرامی می باشد.


جهت مطالعه مقاله به صورت کامل بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
https://goo.gl/hcyhLo

Add a comment...

Post has attachment
مقایسه سیستم های سقف یوبوت و سقف وافل

( تفاوت سقف یوبوت و سقف وافل در چیست؟ )

در این مقاله به مقایسه اجمالی سیستم سقف یوبوت و سقف وافل ( Waffle Slab ) پرداخته می شود. لازم به ذکر است که سقف های وافل دارای دو نوع یک طرفه و دو طرفه می باشند. از آنجا که سقف های دوطرفه عملکرد مناسب تری در توزیع بارهای کف به المان های تکیه گاهی داشته و سقف یوبوت از نوع سقف های دوطرفه می باشد لذا طرف دیگر مقایسه پیش رو، سقف وافل از نوع دوطرفه می باشد.

سیستم های سقف یوبوت و وافل را به طور کلی از جهات مختلف می توان به شرح زیر بررسی نمود:


1. تکنولوژی نوین

شما را به نگاهی گذرا به تاریخچه سقف های سازه ای دعوت می کنیم. تاریخچه سقف وافل به سال 1800 میلادی بر می گردد. بنابراین از نظر نوع تکنولوژی، سقف وافل بعنوان یک سیستم قدیمی محسوب می گردد. شرکت هایی که اخیرأ در زمینه این نوع سقف پدید آمده اند از همان سیستم قدیمی استفاده نموده و تنها اسم آن را تغییر داده اند و تحت عناوینی مانند گرین وافل ( Green Waffle )، اسکای دم ( Sky Dome )، کیوبوید ( Cuboid )، مهانیت و ... فعالیت می کنند.
در طرف مقابل، تکنولوژی سقف یوبوت که در سال 2001 میلادی در ایتالیا ابداع گردید بعنوان یک سیستم نوین مطرح می گردد. سیستمی که توانست با رفع اشکالات موجود در سقف های پیشین، سطح تکنولوژی سقف های سازه ای را ارتقاء بخشد. ذکر این نکته قابل توجه است که در کشور ایتالیا با توجه به اینکه در منطقه ای زلزله خیز (مانند ایران) واقع شده است، استفاده از سیستم های سازه ای قابل اعتماد و مقاوم لرزه ای مانند دال های بتنی از اولویت بالایی برخوردار بوده و لذا استفاده از دال بتنی یوبوت در این کشور و پس از آن در نقاط مختلف جهان مورد قبول جوامع مهندسی قرار گرفته و گسترش یافته است.

2. صلبیت سقف

سقف یوبوت بعنوان دال بتنی مجوف شناخته می شود. مطالعات علمی این مسئله را ثابت کرده اند که دال های بتنی مجوف دارای عملکردی مشابه دال های بتنی توپر می باشند. دال های بتنی با توجه به ضخامت و درگیری مناسب آنها با سیستم سازه ای، بعنوان یکی از بهترین دیافراگم های لرزه ای مطرح می گردند. خسارات و تلفات به بار آمده در اثر زمین لرزه های بیشماری که در کشورمان رخ داده اند این امر را ثابت کرده اند که صلبیت دیافراگمی سقف، نقش عمده ای را در حفظ یکپارچگی سازه طی وقوع زمین لرزه ها ایفا می کند. سقف وافل دارای مقطع T شکل بوده و برخلاف سیستم سقف یوبوت فاقد دال بتنی زیرین می باشد. دال فوقانی در سقف وافل دارای ضخامتی در حدود 5 سانتی متری می باشد. در سیستم یوبوت مقطع سقف به شکل I ( حرف آی انگلیسی) دارای دو دال بتنی در بالا و پایین بوده و بر اساس علوم استاتیک می دانیم مقطع I شکل از مقاومت خمشی و صلبیت بالاتری نسبت به مقطع T شکل برخوردار است. بنابراین سقف یوبوت با داشتن صلبیت کافی و بسیار بالای خود نسبت به سقف وافل برتری داشته و بعنوان سیستم برتر لرزه ای مطرح می گردد.

3. مقاومت در برابر حریق

مسئله مهم دیگر در بررسی پارامترهای سقف یوبوت و وافل، مقاومت در برابر حریق می باشد. در سقف وافل همانند سقف تیرچه بلوک تنها یک دال بتنی به ضخامت حدودأ 5 سانتی متر استفاده می شود. مقدار مقاومت زمانی در برابر حریق برای این نوع سقف ها در حدود 20 دقیقه می باشد. ولی در سقف یوبوت همانگونه که اشاره شد از دولایه دال بتنی در بالا و پایین استفاده شده است که این امر سبب افزایش مقاومت حریق سقف و تحمل سه ساعت دمای 1000 درجه سانتی گراد می گردد (گواهی مقاومت در برابر حریق REI از موسسه CSI). برای اطلاعات بیشتر بخش گواهی نامه ها را مطالعه کنید.

4. اتصال ملحقات به سقف

در سقف یوبوت به دلیل اینکه در پایین مقطع سقف، دال بتنی زیرین وجود دارد، اتصال ملحقات (مانند آویزها و ...) از سقف حتی بعد از اتمام عملیات نازک کاری در هرجایی از سقف به راحتی امکان پذیر است. اما در سقف وافل اینگونه نیست و در این سقف بایستی همانند سقف تیرچه محل های مربوطه را از قبل جهت اتصال ملحقات پیش بینی نمود.

در این مقاله، به برسی تفاوت های میان سقف های یوبوت و وافل پرداخته شد. با شناخت مزایا و معایب سیستم های مختلف سازه ای می توان انتخاب بهتر و مطمئن تری داشت. شرکت مدیران سازه، در خصوص هرگونه مشاوره پیش از طراحی و ساخت در خدمت کارفرمایان گرامی می باشد.

5. دال بتنی یا سقف تیرچه؟!

سقف یوبوت اساسأ دال بتنی محسوب می شود و روش طراحی این نوع سقف ها همانند دال های بتنی توپر می باشد. در طرف مقابل، سقف وافل ( وافل اسلب ) یک نوع سقف تیرچه دوطرفه می باشد. این مسئله در جوابیه های مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی به صراحت قید گردیده است (تصویر زیر). لذا از آنجا که مزایای دال بتنی بر کسی پوشیده نیست، استفاده از سقف یوبوت در ساخت و سازها، سبب برخورداری از مزایای دال بتنی به اضافه کاهش وزن اسکلت سازه ای می گردد. از طرف دیگر، استفاده از سقف وافل، سبب بروز همان مشکلاتی می گردد که سقف های تیرچه بلوک با آن دست به گریبان هستند. امروزه بر کسی پوشیده نیست که سقف تیرچه بلوک از نظر استانداردهای فنی دچار کاستی های بیشماری می باشد و لذا وقت آن رسیده است که همانند سقف های طاق ضربی این نوع سقف را نیز کنار گذاشته و به سیستم های نوین سقف روی آورده و از مزایای آنها بهره بری نمود.

تهیه کننده: دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت مدیران سازه

جهت مطالعه این مقاله و مقالات دیگر به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://goo.gl/wrpQxp
Add a comment...

Post has attachment
نکات بتن ریزی در سطوح شیبدار
(اجرای دال بتنی در سطوح شیبدار به طور مؤثر)

بتن ریزی نیازمند مهارت و تجربه مناسب می باشد. بتن ریزی سطوح شیبدار چه بسا مهارت بیشتری را می طلبد. در این مقاله نکاتی که به شما کمک می کند تا بتن ریزی سطوح شیبدار را به خوبی انجام دهید ارائه می گردد:

1. مسطح کردن سطح بتن ریزی

سطح مورد نظر جهت بتن ریزی را قبل از شروع عملیات بتن ریزی تراز و مسطح نمایید. سطح بایستی کاملا مسطح و تمیز گردد.

2. روانی بتن

بتن مورد استفاده بایستی از کمترین اسلامپ (روانی) مجاز برخوردار باشد. اسلامپ بتن به قوام مخلوط بتن اطلاق می گردد. بتن با اسلامپ کم برای ماندن در محل و پرداخت نمودن سطح گزینه مناسبی است.

3. بتن ریزی

بتن ریزی بایستی از قسمت پایین شیب شروع گردد و سپس به تدریج به سمت بالا ادامه یابد. در صورتی که محل مورد نظر دارای چند عمق مختلف است ابتدا از عمیق ترین محل شروع کنید. با این روش بتن کمترین شانس را برای روانه شدن به سمت پایین سطح شیبدار دارد. سپس از ویبراتور به منظور از بین بردن حفره ها و حباب های هوا در مخلوط بتن استفاده کنید.

4. پرداخت سطح بتن

پس از اتمام بتن ریزی می توانید از یک چهارتراش به منظور تراز نمودن سطح بتن ریزی شده استفاده کنید. چهارتراش بایستی بر روی قالب های دو طرف در سرتاسر عرض سطح شیبدار قرار گیرد و تا دستیابی به سطح مورد نظر به طرفین حرکت داده شود. هنگامی که بتن نسبتأ به حد گیرایی رسید به منظور ایجاد سطحی دارای اصطکاک، سطح بتن را برس بکشید.

با در نظر گرفتن نکات فوق، اجرای بتن ریزی در سطوح شیبدار از کیفیت و دقت بالاتری برخوردار خواهد بود. شرکت مدیران سازه مفتخر است تا شما را در امر اجرای اسکلت های بتنی با کیفیت خدماتی که فراتر از انتظارات شما می باشد یاری رساند.

تهیه کننده: دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت مدیران سازه

جهت مطالعه این مقاله و مقالات دیگر به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://goo.gl/e4QhFh

Add a comment...

Post has attachment
خرید یوبوت و نکات مهم در این رابطه
( قالب یوبوت را از چه شرکتی تهیه کنیم؟ )

چنانچه یکی از کسانی هستید که تصمیم به استفاده از سقف یوبوت در پروژه خود نموده اید، احتمالأ در انتخاب شرکت مناسب برای خرید قالب های یوبوت سردرگم شده اید. در این مطلب سعی داریم تا شما را در انتخاب شرکت تأمین کننده قالب های یوبوت خود راهنمایی کنیم.
همانگونه که می دانید قالب های یوبوت در کشور ما انواع گوناگونی دارند. در صورتی که در انتخاب نوع یوبوت مورد استفاده در پروژه خود مردد هستید، شما را به مطالعه مقاله های دیگری تحت عنوان «مقایسه انواع قالب های یوبوت» و «بهترین نوع قالب یوبوت موجود در بازار ایران کدام است؟» دعوت می کنیم. (به لینک مقاله در پایین این مطلب مراجعه کنید)
اینکه شما قالب یوبوت خود را از کدام شرکت فروشنده یوبوت تهیه نمایید مستقیمأ بستگی به نوع کیفیت قالب های یوبوت و خدماتی دارد که آن شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد.
توصیه ما این است که گول ظاهر فریبنده برخی قالب های یوبوت و قیمت های پایین و غیرمنطقی برخی شرکت ها را نخورید. یوبوت، قطعه ای لوکس نیست! یوبوت، یک قالب پلاستیکی ساختمانی با نقش پر کنندگی است که اگر بتواند در زیر بارهای حین اجرا دوام داشته و مطابق فرضیات طراحی، انتظارات ما را برآورده سازد، برای ما کفایت می کند. چرا که دیده می شود برخی از قالب های یوبوت چنان بی کیفیت بوده که حتی با فشار انگشتان دست شکسته می شوند! بارها دیده ایم که کارفرما پس از سفارش قالب های یوبوت از شرکت های بدون صلاحیت، و بعد از چیدن قالب ها بر روی قالب های تخت زیرین، شاهد شکسته شدن قالب ها یکی پس از دیگری در حین اجرای عملیات آرماتوربندی مش بالا و از آن بدتر، در مرحله بتن ریزی شده است. در حالیکه ماهیت استفاده از چنین سقف هایی ایجاد فضای خالی درون دال بتنی و در نتیجه سبکسازی سقف ها می باشد.
کیفیت قالب های یوبوت از آنجا مورد اهمیت می باشد که طراحی سازه بر اساس قالب های یوبوت با کیفیت بالا انجام می پذیرد. طراح سازه هیچگاه در فرضیات خود، شکسته شدن قالب های یوبوت در زیر پاهای نیروهای اجرایی را در نظر نگرفته و اساسأ این فرض پذیرفته نمی باشد.
از طرف دیگر و با یک حساب و کتاب سرانگشتی می توان هزینه تولید قالب های یوبوت را بر اساس مقدار وزن قالب های یوبوت و هزینه دستگاه تزریق پلاستیک و نیروی کار و هزینه های دیگر جاری کارگاه، برآورد کرد. قیمت پایین قالب های یوبوت نشان دهنده انصاف شرکت فروشنده یوبوت نیست! برخی با کاهش پلاستیک مصرفی در قالب های یوبوت و نازک کردن جداره قالب ها اقدام به کاهش قیمت فروش یوبوت کرده و در واقع از بی اطلاعی کارفرما سوء استفاده می کنند که نتیجه آن بوجود آمدن مشکلات اجرایی و افزایش مصرف هزینه مصالح بنا به دلایل عنوان شده در بالا می باشد. بعنوان آخرین توصیه، پیش از خرید یوبوت حتمأ از کیفیت قالب های یوبوت مطمئن شده و از شرکتی قالب های یوبوت را خریداری کنید که ضمن ارائه خدمات جانبی مناسب، با قیمت های معقول، قالب های یوبوت را در اشکال استاندارد عرضه می کند.
جرای سقف یوبوت را با قالب های با کیفیت و استاندارد تجربه کنید. شرکت مدیران سازه تولید کننده قالب های یوبوت استاندارد و با کیفیت بالا در تمام مراحل خرید یوبوت ، طراحی سقف یوبوت و اجرای سقف یوبوت مشاور مورد اعتماد کارفرمایان گرامی می باشد.

تهیه کننده: دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت مدیران سازه

برای مطالعه این مقاله و مشاهده مقالات دیگر به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://goo.gl/GiX4Cv
Add a comment...

Post has attachment
مقایسه انواع قالب های یوبوت
یوبوت اصلاح شده، یوبوت پلی استایرنی و یا یوبوت استاندارد؟!

پس از مدتی که از ورود فناوری دال های بتنی مجوف دوپوش یا به اصطلاح سقف یوبوت به کشور گذشت، شاهد آن بودیم که برخی شرکت ها ابعاد قالب های یوبوت را تغییر داده و آنرا با نام یوبوت اصلاح شده روانه بازار کردند.
اختصاص عنوان «اصلاح شده» بر روی قالب های یوبوت، با تغییر در ابعاد و تولید طی فرایندی غیر تزریق پلاستیک، به نظر صرفأ به دلیل مقاصد تجاری می باشد.چرا که اساسأ ابعاد استاندارد قالب های یوبوت حدود 50 سانتی متر بوده که طی انجام بررسی های آکادمیک و آزمایشگاهی توسط شرکت ابداع کننده ایتالیایی ( دالیفرم ) به دست آمده است.
بررسی هایی که بر روی اینگونه قالب های بادی ( یوبوت اصلاح شده ) انجام گرفته است نشان می دهد که استفاده از اینگونه قالب ها، مقدار مصرف بتن را تا 0.02 مترمکعب بر متر مربع افزایش می دهد. این مقدار برابر با 50 کیلوگرم وزن اضافی در هر متر مربع از سازه می باشد.

برای مطالعه این مقاله و مقالات دیگر به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://goo.gl/b7asLN

جهت مطالعه بیشتر در این زمینه، مقاله زیر را دانلود نمایید.
https://goo.gl/xN4A5j
Add a comment...

Post has attachment
بهترین نوع قالب یوبوت موجود در بازار ایران کدام است؟
(بررسی پارامترهای رتبه بندی انواع قالب های یوبوت)

در این مقاله به منظور تشخیص بهترین نوع قالب یوبوت موجود در بازار، پارامترهای مشخصه یوبوت های مختلف با یکدیگر مقایسه می گردد. این پارامترها شامل پایه دار و بدون پایه بودن قالب های یوبوت، ابعاد قالب ها، جنس و استحکام آن ها، ارتفاع های موجود و نوع قالب ها (جفت/دوبل و یا تک) می باشند.
قالب های پایه دار، در زیر از 4 عدد پایه برخوردار هستندو نقش این پایه ها ایجاد فضای خالی (به ضخامتی معادل با ارتفاع پایه) برای تشکیل لایه بتنی زیرین دال مجوف می باشد. برخی قالب های موجود در بازار فاقد این ویژگی بوده که از نظر فنی صحیح نمی باشد. چرا که در این حالت، قالب های یوبوت مستقیمأ بر روی شبکه میلگردی زیرین دال قرار گرفته که این امر سبب ایجاد مشکل برای کاور میلگردها می شود.
ابعاد قالب های استاندارد حدود 50 سانتی متر بوده که این مقدار بر اساس تجربیات اجرایی و فنی به دست آمده است. مقادیر کمتر و یا بیشتر از این مقدار باعث بروز مشکلات اجرایی خواهد شد. در صورتی که قالب های یوبوت دارای ابعادی کمتر از 50 سانتی متر باشند، مقدار بتن مصرفی سقف افزایش یافته و مشکلات بعدی را ایجاد می کند.
جنس قالب ها از دیگر مسائل حائز اهمیت می باشد. این قالب ها همانگونه که در مبحث پنجم مقررات ملی ساختمان آمده است، بایستی از مواد پلی پروپیلنی (PP)، توخالی و مطابق با استاندارد BBA باشد. استفاده از دیگر مواد مانند پلی استایرن ( یوبوت یونولیتی ) و توپُر کردن این قالب ها سبب ایجاد مشکلات فراوانی می گردد. استحکام قالب های یوبوت حین اجرا بسیار مهم بوده چنانکه دیده می شود قالب های ناکارآمد تحت بارهای اعمالی حین اجرا دچار شکستگی و خرابی می گردند. علاوه بر این، در صورتی که جنس این قالب ها از پلی استایرن باشد در صورت آتشسوزی به دلیل تولید گاز متصاعد شده از این نوع مواد، سقف دچار انفجار شده و حادثه آفرین خواهد شد. لذا توصیه اکید کارشناسان، استفاده نکردن از مواد یونولیتی در تولید قالب های ماندگار یوبوت می باشد.
وجود تمامی ارتفاع های ممکن برای قالب های یوبوت معیار دیگری برای ارزیابی اینگونه قالب ها می باشد. بدیهی است که هر پروژه ساختمانی بر اساس شرایط خود مانند طول دهانه و کاربری، ضخامت دال مجوف مخصوص به خود داشته که این به انتخاب ارتفاع قالب یوبوت مورد استفاده در آن پروژه می انجامد. در صورتی که شرکتی فاقد همه ارتفاع های قالب های یوبوت باشد ممکن است به دلایل منفعت جویانه اقدام به طراحی سازه با قالب های موجود خود با ارتفاع های بالاتر و یا کمتر نموده که این امر سبب طراحی غیر اقتصادی سازه می گردد.
قالب های یوبوت مطابق ضوابط مرکز تحقیقات ساختمان بایستی احجام کاملا بسته باشند، از آنجا که برخی از قالب های تک فاقد درب برای بستن قالب از زیر می باشند لذا استفاده از اینگونه قالب های یوبوت صحیح نمی باشد؛ چرا که در حین بتن ریزی مقداری از بتن از زیر به درون قالب های یوبوت نفوذ می کند که سبب مصرف بتن بیشتر در سازه و حتی ایجاد خیزهای پیش بینی نشده بعد از اجرای سقف می گردد. لذا استفاده از قالب های جفت (دوبل) و یا قالب های یوبوت تکی که در زیر دارای یک صفحه مسدود کننده هستند از نظر فنی، مثبت ارزیابی می گردند.
با توجه به مطالب گفته شده، می توان در انتخاب قالب یوبوت، به نحوه بهتری تصمیم گیری نمود.
شرکت مدیران سازه، تولید کننده قالب های یوبوت استاندارد و ارائه دهنده خدمات مهندسی مرتبط با سقف های یوبوت آماده همکاری با کارفرمایان گرامی می باشد. لازم به ذکر است که قالب های یوبوت تولیدی این مجموعه از کیفیت خوب و استحکام بالا برخوردار بوده و مطابق توضیحات عنوان شده در این بخش تولید می گردند.

تهیه کننده: دپارتمان تحقیق و توسعه شرکت مدیران سازه

جهت مطالعه این مقاله و مشاهده مقالات دیگر به لینک زیر مراجعه نمایید.
https://goo.gl/GypAi4
Add a comment...

Post has attachment
اطلاعات تماس شرکت مدیران سازه | تولید کننده، طراح و مجری سقف یوبوت
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded