Profile cover photo
Profile photo
Małe Mole Książkowe
109 followers
109 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Wiele kobiet w końcówce ciąży ma problemy z bólami kręgosłupa. Ja też długo nie mogłam sobie z nimi poradzić. Rozwiązanie problemu znalazłam przypadkiem, zaczynając moją przygodę z chustowaniem. Musicie spróbować, bo to naprawdę działa.
Sprawdźcie, czemu warto kupić chustę do noszenia dzieci jeszcze w ciąży.
http://www.mamanotuje.pl/chustowanie-brzucha-ciazy/
Add a comment...

Post has attachment
Zanim zaczęłam używać pieluch wielorazowych, miałam obawy, że będę musiała je zmieniać bardzo często, bo będą po prostu przemiękać. Z czasem nauczyłam się, że ta kwestia zależy od bardzo wielu czynników i wcale nie spędzam pół dnia przy przewijaku.
http://www.mamanotuje.pl/jak-czesto-zmieniac-pieluchy-wielorazowe/
Add a comment...

Post has attachment
Jestem pewna, że większości rodziców zdarzyło się to chociaż raz – dziecko wpada w histerię lub szał, krzyczy i płacze, tupie nogami albo rzuca się na ziemię, może rozrzuca przedmioty wokół siebie lub próbuje okładać cię pięściami. Nie słyszy przy tym twoich uspokajających słów lub nawet krzyków, odpycha cię, gdy chcesz je przytulić. Czemu ono tak się zachowuje i nie chce się uspokoić? Co dzieje się w jego głowie?
http://www.mamanotuje.pl/dlaczego-dziecko-wpada-w-zlosc/
Add a comment...

Post has attachment
Herbatki dla niemowląt cieszą się dużą popularnością i są chętnie kupowane przez rodziców. Warto wiedzieć, jakie herbatki można podawać dzieciom, a jakich lepiej unikać i jak dobierać je odpowiednio do wieku. Nie każdy bowiem wie, że część z tych napojów z herbatą ma niewiele wspólnego i nie powinny ich pić dzieci, a na podawanie herbatek, też musi przyjść odpowiedni czas.
http://www.mamanotuje.pl/jakie-herbatki-dla-niemowlat/
Add a comment...

Post has attachment
Tak się utarło, że rodzina czy znajomi przychodząc w odwiedziny, albo z okazji jakiegoś małego święta, wręczają dzieciom jakiś drobiazg. Najczęściej słodki drobiazg. Dzieci się cieszą, wujek, ciocia i babcia też się cieszą, bo zrobili dziecku przyjemność i nie przyszli z pustymi rękami. Tylko rodzice jakoś tak spod byka patrzą i nie wiadomo, o co im chodzi. To ja Ci zaraz wyjaśnię, o co chodzi.

http://www.mamanotuje.pl/slodycze-w-prezencie/
Add a comment...

Post has attachment
Jak zareagujecie, kiedy Wasze dzieci powiedzą na przekazywane przez Was wartości i światopodląd "nie"? Zastanawiacie się nad tym? Boicie? Nie przyjmujecie tego nawet do wiadomości?
http://www.mamanotuje.pl/samodzielne-myslenie-dzieci/
Add a comment...

Post has attachment
http://www.mamanotuje.pl/niesforne-dziecko-na-zakupach/
Lubicie zakupy z dziećmi czy może to dla was istne wyzwanie? Jeśli macie problemy z dzieckiem, które utrudnia wam zakupy, marudzi, płacze albo urządza sceny w sklepie, mam dla was kilka pomysłów jak sobie z tym poradzić.
Add a comment...

Post has attachment
Nie wiesz jak poradzić sobie bez klapsów? Szukasz rozwiązań, które nie skrzywdzą Twojego dziecka, a pomogą wychować go na szczęśliwego człowieka, który się Ciebie nie boi, ale Cię szanuje? Poznaj nasze sposoby na wychowanie bez klapsów.
http://www.mamanotuje.pl/co-zamiast-klapsa/
Add a comment...

Post has attachment
Kilka ważnych zasad, o których często zapominamy, a które pomogą uchronić nasze dziecko przed przemocą seksualną i pomogą mu, jesli jednak stanie się jej ofiarą.
http://www.mamanotuje.pl/jak-ochronic-dziecko-przez-przemoca-seksualna/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded