Profile cover photo
Profile photo
Zarabiajcie.pl - Inwestowanie w kryptowaluty
About
Posts

Post has attachment
http://zarabiajcie.pl/czym-jest-ethereum/ Jest to kryptowaluta z rosyjskimi korzeniami, za twórcę ethera uznaje się programistę Vitalika Buterina pod koniec 2013 roku. Zainspirowany technologią blockchain używaną w Bitcoin chciał on stworzyć zdecentralizowaną sieć do projektowania aplikacji.
Add a comment...

Post has attachment
Kurs BitCoina jest uzależniony od wielu czynników. Jednak najważniejszym jest zainteresowanie kontrahentów, które utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Bitcoiny kupują duży inwestorzy, którzy promują jej zalety. Wpływ na cenę ma także możliwość wykorzystania kryptowaluty do płacenia za usługi i towary. Zobacz aktualny kurs Bitcoin http://zarabiajcie.pl/kurs-bitcoin-btc/
Add a comment...

Post has attachment
Kursy kryptowalut to nic innego, jak cena, za którą można je nabyć lub sprzedać. Obecnie w obrocie znajduje się ponad 1000 różnych kryptowalut, a łączny kapitał całego rynku wynosi 100 miliardów dolarów. Niemal połowę tej wartości, bo aż 45 miliardów dolarów, wart jest bitcoin, czyli jedna z najbardziej popularnych kryptowalut, która powstała osiem lat temu.
Add a comment...

Post has attachment
Zobacz od czego zależą i co ma wpływ na kursy kryptowalut http://zarabiajcie.pl/kursy-kryptowalut/. Pamiętaj także że Miarą wartości kryptowalut jest przede wszystkim możliwość płacenia nimi, dokonywania inwestycji, czy inne sposoby wykorzystania, np. smart contracts w przypadku etherium.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded