Profile

Cover photo
navid faridi
Works at APS-co
Attends TMU
Lived in tehran
78 followers|19,414 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

navid faridi changed his profile photo.

Shared publicly  - 
3
Add a comment...

navid faridi

Shared publicly  - 
 
 

جوابیه غیر رسمی گوگل در مورد حذف نام خلیج فارس

بسمه تعالی
 آقا و خانم ملت  ایران  

خدمت شهروندان شهیدپرور و همیشه در صحنه ایرانی کلهم اجمعین
آقاجان! علت اینکه ما نام خلیج فارس را از روی نقشه‌های خودمان حذف کردیم این بود که دیدیم حکومت شما تاریخ هخامنشی و شاهان گذشته را از کتابهای درسی مدارس حذف کرد و شما هیچی نگفتید. ما هم فکر کردیم که اینها که یک حکومت عربی را بیش از سی سال است که تحمل کرده‌اند لابد از حذف یک نام خلیج فارس هم خواهند گذشت.
ملتی که ارزشهای ایرانی خودش را فراموش کرده و امروز تحت سیطره حکومتی است که دیپلماتش در برزیل انگشت توی کون بچه مردم میکند و اسمش را میگذارند تفاوت فرهنگی. خوب لابد حذف دو کلمه هم از روی نقشه را میتوان تفاوت فرهنگی و یا فراموشی فرهنگی نامید.

بر همگان واضح و مبرهن است که نام اصلی و واقعی خلیج فارس همان خلیج فارس است نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیش. اینکه بعضی میخواهند بگویند خلیج نیلگون فارس و یا خلیج همیشگی فارس و یا خلیج دمکراتیک فارس و یا خلیج اسلامی فارس ویا غیره همگی فاقد سند تاریخی است. خلیج فارس همان خلیج فارس است. تمام.

اما دو کلام حرف حساب با شما ملتی که رگ غیرت‌تان برای حذف نام خلیج فارس بیرون زده و از زور ناراحتی میخواهید رگ دست خودتان را ببرید و خودکشی کنید دارم و آن اینکه: عموجان! سی سال است که حکومتی که سرکار است تمام ماهیت فرهنگی و اعتقادات و ارزشهای ایرانی را از شما گرفته و مشتی خزعبلات هزار و چهارصد سال پیش را جایگزین کرده شما کک‌تان نمیگزد آنوقت چگونه است که برای حذف نام خلیج فارس اینقدر برای ما شاخ و شانه میکشید؟

حضرت عباسی شما عجب ملت عجیبی هستید. پنجاه درصد سهم دریای مازندران که حق مسلم ما بود را بدون سر و صدا از ما گرفتند یکنفر از شما ملت همیشه در صحنه اعتراض نکردید و حتی خون از دماغ کسی نریخت آنوقت هی دارید گیر میدهید که گوگل چرا این کار را کرد و از حق ما دفاع نمیکند؟

آقاجان! تاریخ نشان داده که ملت کون گشاد و ترسو به هیچ حا نمیرسد. ملتی که توسری خور باشد حقش این است که در دنیا تحقیرش کنند. توی فرودگاهها با او بدرفتاری کنند. اسم دریا و شهرهایش را تغییر بدهند و یا مثل گوگل فقط به حذف نام آن اکتفا کنند.

آقای ملت ایران!

تا کی میخواهید دل خودتان را با این چیزها خوش کنید؟ خانه از پای بست ویران است و خواجه در بند ایوان است. مملکت شما را دارند غارت میکنند و حالا شما نشسته‌اید عزا گرفته‌اید که چرا گوگل این کار را کرد و چرا فلان سازمان آن کار را نکرد و غیره؟

بقول شاعر : برو قوی شو که در نظام طبیعت ضعیف پایمال است.

تا زمانی که شما اجازه میدهید این حکومت بیعرضه و غیر ایرانی بر شما حکومت کند باید هر روز شاهد این قبیل اتفاقات هم باشید. یک روز گوگل یکروز سایت وزارت دفاع امریکا یکروز یکروز آلمان یکروز فرانسه و یا هر خراب شده دیگر.

 

جمع کنید این بساط رو. شما اگر راست میگویید اجازه ندهید چند تا آخوند بیسواد مملکت را به اینجا برسانند که زنان و دختران شما برای تامین مخارج زندگی توی بارها و کازینوهای کشورهای حاشیه خلیج فارس تن فروشی کنند.

 

ما توی گوگل از شما ملت ایران در شگفتیم که چرا آنروز که جمهوری اسلامی تاریخ ایران باستان را از کتابهای تاریخ بچه‌های شما در مدارس حذف کرد رگ غیرتتان نجنبید؟ آیا برایتان مهم نیست که فرزندانتان هویت اصیل ایرانی خود را نشناسند و از تمدن اصیل و باستانی خود دور بمانند و بجای آنها در مورد صلح حدیبیه و نام اسب حضرت عباس را یاد بگیرند؟

چرا برای این چیزها حساسیت نشان نمیدهید؟

این حکومت اسلامی چنان فرزندان شما را در مدارس شستشوی مغزی میدهد که گویی اسرائیل دشمن بالفطره ما ایرانی‌هاست. آنقدر که در کتابهای درسی بر روی فلسطین و وقایع جنوب لبنان به بچه‌ها خوراک ذهنی میدهند از فردوسی و رستم و سهراب و شیرین و فرهاد خبری نیست.

خلاصه اینکه شما اول بروید مملکت خودتان را نجات بدهید بعد بیایید با ما دعوا راه بیاندازید. مطمئن باشید آنروز که نشان دادید یک ملت سربلند و سرفراز و قدرتمند هستید همه در مقابل شما جانب احتیاط و احترام را در پیش میگیرند و دیگر هر ننه قمری نمی‌آید به آب و خاک کشور شما قصد و غرضی داشته باشد.

از طرف گوگل وبرادران
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...
Have him in circles
78 people
‫مه بانو‬‎'s profile photo
zahra maboodi's profile photo
Soheyla Ranjbar's profile photo
Hesam Faridmehr's profile photo
Alireza Pir-Mohamadi's profile photo
‫سایت برنامه نویسی همکدی‬‎'s profile photo
Iran DCF's profile photo
Mehdi Yousefi's profile photo
Caspian Machinery Middle East's profile photo

navid faridi

Shared publicly  - 
 
 
World's First Virtual Shopping Store opens in Korea. All the Shelves are in fact LCD Screens.  Users Choose their desired items by touching the LCD screen and checkout at the counter in the end to have all their ordered stuff packed in Bags. 

Isn't that Amazing !! ;)
461 comments on original post
3
Add a comment...
People
Have him in circles
78 people
‫مه بانو‬‎'s profile photo
zahra maboodi's profile photo
Soheyla Ranjbar's profile photo
Hesam Faridmehr's profile photo
Alireza Pir-Mohamadi's profile photo
‫سایت برنامه نویسی همکدی‬‎'s profile photo
Iran DCF's profile photo
Mehdi Yousefi's profile photo
Caspian Machinery Middle East's profile photo
Work
Occupation
IT Systems Developer
Employment
  • APS-co
    Sofware Manager, 2005 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
tehran - tarasht
Story
Tagline
Navid Faridi
Introduction
Navid is an innovative, result-oriented entrepreneur with over 10 years experience. He has strong design and analytical skills resonated by effective leadership and communication. As a software architect and business consultant, he has designed and implemented a wide range of software solutions for different clients in various industries. He is currently working as an independent contractor in Iran. Read More ...
Education
  • TMU
    MS, 2011 - present
  • KNTU
    BS
Basic Information
Gender
Male
Relationship
Married
navid faridi's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Absinthe Jailbreak 5.1.1 - 5.0.1 - 5.1 iPhone 4S, 4 iPad 3, 2
absinthejailbreak.com

Download Absinthe 2.0 UnTethered Jailbreak ipad 3, 2, 1 and iPhone 5, 4S, 4, 3GS on iOS 5.1, iOS 5.1.1, iOS 5.1.2, iOS 5.1.3, iOS 6 Cydia.

طراحی وب سایت ها | 10 اشتباه در کدنویسی HTML که نباید مرتکب شوید
www.websiteha.com

در کدنویسی صفحات وب، اشتباهات رایجی وجود دارد که از کدنویسان مبتدی تا پیشرفته ممکن است مرتکب شوند. این موارد میتوانند در افزایش سرعت بارگزار

طراحی وب سایت ها | 8 اشتباه در استفاده از تگ های HTML
www.websiteha.com

پیشتر در ارسالی با عنوان <i><a href="http://www.websiteha.com/post.aspx?id=3c35471b-bb88-47cc-8e09-6c5bc7bde5bb" target=&

c# - Disable MVC "must be a number" data type validation for a field - S...
stackoverflow.com

up vote 0 down vote favorite. I have a Telerik MVC ComboBox which contains a list of locations. The client wants the end user to be able to

asp.net mvc - Is the DataTypeAttribute validation working in MVC2? - Sta...
stackoverflow.com

up vote 9 down vote favorite. 3. As far as I know the System.ComponentModel.DataAnnotations.DataTypeAttribute not works in model validation